Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

1 hour ago, jskrablin said:

Seveda je namerno. Problem je ker se uradno praviloma ne da kaj veliko dosečti. Pa bi v primeru prevelike obremenitve ceste s strani cestnih Rossijev/Šumaherjev zadostovalo sam par nizkih ležečih policajev pred ovinek dat. Goni pa bremzaj preko tistih, če znaš. Pol pa razpizdnjen folk take neumnosti dela. S katerimi ogrožajo vse udeležence v prometu. Uradniki pa nič. Al pa nelegalno farbajo cesto na Rakitno. Takle mamo, knede?

Pesek je posipalo Cestno podjetje Ptuj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dark Pesek je zgolj vpojno sredstvo. Ki se ga posipa v primeru razlitja olja/antifriza/ostalih mastnih tekočin po cesti. Zato da se kdo resno ne razleti na oljnem/naftnem madežu. Če maš res srečo (svetloba v oči) ga tud opazil ne boš, sam po tleh bo šlo. Olja pod tem itak ne boš opazil, ker ga je 'pesek' popil... zato je tam.

Popravljeno . Popravil jskrablin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

@Dark Pesek je zgolj vpojno sredstvo. Ki se ga posipa v primeru razlitja olja/antifriza/ostalih mastnih tekočin po cesti. Zato da se kdo resno ne razleti na oljnem/naftnem madežu. Če maš res srečo (svetloba v oči) ga tud opazil ne boš, sam po tleh bo šlo. Olja pod tem itak ne boš opazil, ker ga je 'pesek' popil... zato je tam.

prav imaš .. to je absorber .. ampak ko vpije, ga je potrebno pomesti in primerno uničiti... no ja .. vsaj včasih smo tako delali ...

;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

prav imaš .. to je absorber .. ampak ko vpije, ga je potrebno pomesti ... no ja .. vsaj včasih smo tako delali ...

;) 

Jap, mogli bi še pomesti. Zakaj niso... kdo ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

Kostanjevica na Krki - Nm

Drugič najau, da greš mim moje bajte. Bi ti kuffe turški skuhal.t1958.gif Pa pit bi ti natoču t1936.gif Me sam dražte ko se mim vozte. Mam že uhe kot solon. Jst pa na t2514.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Quest pravi:

Drugič najau, da greš mim moje bajte. Bi ti kuffe turški skuhal.t1958.gif Pa pit bi ti natoču t1936.gif Me sam dražte ko se mim vozte. Mam že uhe kot solon. Jst pa na t2514.gif

 

tele gife tuki u službi ne morm odprt ... bom doma pogledu ... a si me slišu k sm mim poknu :eek:

jedl smo pa Kostanjevica na Krki .. pri vhodu v Kostanjevico iz NM strani .. tam se pogosto ustavimo ker imajo okusno hrano ... pa tut solidne cene ... jeba je k je biu tork in niso imeli nedeljskega kosila :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem že kot Dumbo. Vsak k se mim pele dva cilindra, pa zadnič trije, pa Duka, pa ma lej tak k moj pa....

Včasih se moj prjatu prpele pa mal natorira, da mi srce na mest skoč.

Čez cesto imam kr dobro gostilno. Vedno dobra po domače narejena hrana. Nič posebnega ampak je vedno dobro.

Pr Upokojencih. Po domače pa pr mehkih lulah.

https://goo.gl/maps/wTi8iy1YBVE2    Sm pa skoz doma, če ne čakam kje vrst za dohtarja.:(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

js sm meu tut v torek vtise ... full vtisov:

LJ - Litija - Hrastnik - Rimske Toplice - Krško - Kostanjevica na Krki - Nm - Dvor - Koćevje (po tok slabi cesti se tudi v Romuniji nism vozu) - Ribnica - Sodražica - Cerknica - Rakitna - LJ ... cca 300 km ... fajn smo se mel :jezik: 

 

To je neverjetno, cesta je smrtno nevarna ze ob zmerni motoristicni voznji...

 

PS: ˝meke cure˝ se rece...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, a79 pravi:

PS: ˝meke cure˝ se rece...

Sj vem ampak ampak tako rečt je grdo.:nono:  Pr mehkih lulčkih je pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Jap, mogli bi še pomesti. Zakaj niso... kdo ve.

Kaj pa tebe moti saj si rekel da pa vsaj ne bo Rossijev torej!

Ce pa te se tako moti pa primi metlo pa pejdi pomest!

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, skalaprava pravi:

Zato lepo prosim vse motoristke in motoriste, da se že nehajo voziti mimo moje bajte .....to je čista provokacija!!! A nimate doma svojih cest?:kva2:

 Hvala za razumevanje! :jezik:

Se pridružujem mnenju.:( Sem začel 30 let starga Castrol TTX olje za mešanco snifat, da se pomirim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 8. 2017 ob 23:22, sayo pravi:

Lahko da smo se vidli, tudi bli včeraj gor okoli 15h...

 

Mislim, da se nismo. Tako, ko sem za odgovor rabil par dni, tudi slike ponavadi objavim šele po parih dnevih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 8. 2017 ob 11:59, Quest pravi:

...Čez cesto imam kr dobro gostilno. Vedno dobra po domače narejena hrana. Nič posebnega ampak je vedno dobro. Pr Upokojencih. Po domače pa pr mehkih lulah. https://goo.gl/maps/wTi8iy1YBVE2    Sm pa skoz doma, če ne čakam kje vrst za dohtarja.:(

Malo naprej v centru je bila včasih gostilna Pr Majzelnu. A Jup  še pride kaj tam okol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, izibajker pravi:

Malo naprej v centru je bila včasih gostilna Pr Majzelnu. A Jup  še pride kaj tam okol?

Majzelj zaprt že dve tri leta. Ja tam so se zbiral naši filozofi. Jup pa kakor zmeraj. Ima vse kar hočeš. Cena pa, kolk pa maš v prštofelnu, tolk pa je:D K sreči ima podmladek, ki je OK. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!