Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

GOPR0095.thumb.jpg.7d0c8177a5387f7dac9382e512d923a3.jpg.880f0306e30d39e17db7327d2d80546e.jpgtkole je zadnjič tik za ovinkom obračal en Jezerski kolenčkar, dobr je nisem bil "pre"hitr

Popravljeno . Popravil Wakasaki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, fishy pravi:

se od uciri, sam sm bil prevec sjeban da bi pisu

cilj, tre cime

priblizno 430km+15km s peš hondo

Bil tam leta 1989 in to s katrco TL. 

Takrat ni bilo rampe, "parkirnine, itd... 

Bil je mir.

In najbolj mi bo ostalo v spominu, da smo prespali v šotoru!!! Na 2000nmv+

Bil je sicer plan, da preplezamo zahodno špico, vendar nas je dež zgodaj dopolde odvrnil od tega, smo pa šli na "sprehod" okoli :P

Ja,     

 

včasih je bilo bolje....

lp, C eagle

PS: hvala za čudovite slike, da si jih delil z nami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, tud teh wannabe hribolazcev je blo, usaj tam na zacetku ogromno, guzva, ljudje z otroci, vozicki, kolesi, ... potem tist drugi del od tistih dveh jezer naprej niti ne toliko, pa vendar...

tud moj tempo je bil mal bolj hiter, pa je blo treba za temi hribolazci cijazit, kaksen se je ze umaknil, vecina pa s palicami, vstric cez celo pot...

da bi tam danes sotoril...si ne predstavljam :D

aja, pa se spomnim par taljanov, en na stezici na tisti strmini, pa mu pridem naproti pa se ustrasi k ni blo placa se srecat, pa krici aspeta aspeta, pol gleda kam se bi umaknu pa mu ni slo, pol se ritensko pomaknu mal po hribu gor in rece vai vai...

ena sjora se dejansko ulegla ne stezo in po riti naprej k jo je blo strah...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tex pravi:

Današnji prelazi .. gardena, pordoi, lavaze .. carezza jezerce .. v glavnem brez veze .. ;)

IMG_20170822_115824-01.jpeg

ko z veseljem pogledaš in dodaš v svoj to drive list.....super slike

 

kje konkretno se nahaja tale the view

Popravljeno . Popravil Wakasaki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, Wakasaki said:

ko z veseljem pogledaš in dodaš v svoj to drive list.....super slike

 

kje konkretno se nahaja tale the view

Tu: https://goo.gl/maps/xfzvJ3msjVy

Jaz nimam tak lepega spomina nanj, ker je med dezjem zacel se naletavat sneg, ko smo se tam ustavli. Zato nikoli vec v Dolomite na zacetku maja :)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Wakasaki said:

ko z veseljem pogledaš in dodaš v svoj to drive list.....super slike

 

kje konkretno se nahaja tale the view

Carezza jezero .. na poti med passo lavaze in pordoi oziroma gardena .. nora barva vode .. :)

Edit: Tulelellelelel

Edit2: je že vuk povedal, jaz se pa mantram zdaj po 4ih pirih .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, Tex said:

Carezza jezero .. na poti med passo lavaze in pordoi oziroma gardena .. nora barva vode .. :)

Edit: Tulelellelelel

Edit2: je že vuk povedal, jaz se pa mantram zdaj po 4ih pirih .. ;)

Ko bos nazaj v MB se javi, pa greva na petega ;) 

Lepe fotke - obujam spomine na fure izpred par let. Uzivajta se dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jutri islet v Minhen odpade,sem sel danes pogledat svetovno znano Golico ker se nisem bil tam,moram reci da sem kar malo razocaran,pricakoval sem vec in bolje,katera stran je sploh prava? koroska, manj zjebana ali stajerska,bolj zjebana? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, luxsa pravi:

Ker jutri islet v Minhen odpade,sem sel danes pogledat svetovno znano Golico ker se nisem bil tam,moram reci da sem kar malo razocaran,pricakoval sem vec in bolje,katera stran je sploh prava? koroska, manj zjebana ali stajerska,bolj zjebana? :kva2:

Hahaha...si doživel razodetje...kot še tisoče drugih, ki so se pustili napizdit...z mano vred....

Navaden hrib z ovinki. Pred nosom imam cesto na Pohorje....tehnično boljša...glih tako ovinkasta....za koji kurac se bi peljal na oto zlajnano jodlštrase, ki ni nič drugega kot terapevtska delavnica za reveže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne,saj je bilo v redu,pa za vas ki ste blizu je fajn da se mate kje preganjat pa kaksen kofe spit pri turkih na jezu,drugace pa je to kot bi sel trikrat na Rakitno in to je to, je bil pa v redu izlet ker teh koncev ne poznam,policaji pa zgleda da so kar zagnani kle,ker sem jih dvakrat srecal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, BIF said:

Hahaha...si doživel razodetje...kot še tisoče drugih, ki so se pustili napizdit...z mano vred....

Navaden hrib z ovinki. Pred nosom imam cesto na Pohorje....tehnično boljša...glih tako ovinkasta....za koji kurac se bi peljal na oto zlajnano jodlštrase, ki ni nič drugega kot terapevtska delavnica za reveže.

Stvar okusa, kot vse v življenju. Meni je cesta na Golico zelo všeč, kot mnogim drugim motoristom, veliko jih je tudi iz Slovenije...  Imenujejo ga kar bikerski Eldorado.

Kvaliteta asfalta na več mestih ni v najboljšem stanju. Po mojem mnenju namenoma, če je soditi po kvaliteti cest v Avstriji. Ker mogoče množica zalivk daje GP dirkačem misliti, da to ni pista...

Tudi cesta na Areh mi je zelo všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!