Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Jah...saj nič ne rečem. Cesta ni zanič. Ima par lepih hitrih odsekov, nekaj zanimivih krivin....varljivost njjene  "lepote" pa daje širina...cesta je namreč malce širša kot večina naših in zato daje občutek, da se jo da hitreje peljat. To pa je tudi vse. In roko na srce na tistem ovinku z tisto leseno lopo se potem vozniki radi malce pokažejo, razkažejo...vemo o čem govorim.

Veliko lepša je od Holmec-a naprej čez Železno kaplo na Jezersko....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohorje bi haralo za nas lokalce, če bi bilo prevozno npr. dol na Ruše še kak asfalt. Zdaj je sicer bolje, ko je nov asfalt, prej pa je bila mizerija.

Čeprav je Pohorje bolj nevarno, več prometa (bolnišnica), gostišča, domovi, turisti...

Še nikoli nisem na Golici pri leseni lopi videl, da bi se kdo razkazoval, prej obratno, tam vsak spusti, da se ustavi, pomaha ipd. :) 

Meni je Golica všeč, ker lahko naredim lep krogec od doma in to po Avstriji (okoli na Weinebene in nazaj čez Golico). Ker po Sloveniji na Dravograd se ni za vozit...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Pohorjee oz Areh je cisto ok in zanimiva za motor, ampak letos so jo ze dvakat polili z oljem in cestno podjetje samo posiplje, ocisti pa ne. Vsaj opozorilno tablo bi lahko dali na ta odsek za varnejso voznjo, ker vidi se komaj, da je bilo polito, spolzko pa je. Ampak lazje je motoristu prisolit neprilagojeno hitrost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej lopi se po navadi prečekira, kdo ima močnejšega, večjega, daljšega in bolj "spucanega" in pol nazaj v dolino ponovit vajo kolenčkanja, obiranje malin ...

En krat na leto še gre na Golico a za kaj več so pa še lepše in bolj zanimive ceste, katere so precej manj obremenjene z polagalci in bolj zanimive za popoldanske izlete.

IMG_0327.JPG

Popravljeno . Popravil The OO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Tex said:

Je jutri v planu! A boš še tam sedel? ;)

Srečno!

Ja dons spimo na Passo Pordoi. Sem se spomnil na vaju, ko smo počasi plezali s hišo iz Canazei na Pordoi. Prav taka kot vidva sta v senci gledala zemljevid. Jutr naprej proti Brunico ti sam potrob, ker slovencov skor ni, zadaj na oknu manjša nalepka 46, drgač hymer kibla.

Srečno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8/10/2017 ob 9:19, a79 pravi:

 

Vcerajsnji vtis.

Vremenarji napovedujejo plohce v Z delu kure, krenem jaz na Korosko.... Nimajo pojma. Mimgrede mi zrihtajo 2 uri dela po povratku domov... Pralo me je od Crne do Slovenj Gradca...

IMG_20170809_170330 (1).jpg

 

Maš pa zato nartaboljši auspuh daleč naokrog :wub:... Se ga na svoji ne naveličam poslušat pa čeprav se dere in poka ku beštja :wub:...

Ajd!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovito spisal, zelo hvaležna k mi ni blo treba met ruzaka na ramah cele ride, pa Ljubljana je itak cela džungla, itak da rabiš nekaj opreme (in orožja) za preživet :blush::cool:

Hvala za družbo, lahk komot ponovimo :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, lucif3rka said:

Ljubljana je itak cela džungla, itak da rabiš nekaj opreme (in orožja) za preživet 

No no, tole pa se kako ne drzi.....! So vasi konci vecja dzungla + nevarnost ljubiteljev zeleza....:lol1::fyou::afro2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, Roger G. Jagger said:

No no, tole pa se kako ne drzi.....! So vasi konci vecja dzungla + nevarnost ljubiteljev zeleza....:lol1::fyou::afro2:

sarchasm.jpg.e0a08d89d1659bfee6238f35ae789aef.jpg

Samo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, lucif3rka said:

sarchasm.jpg.e0a08d89d1659bfee6238f35ae789aef.jpg

Samo to.

...sej, edino kar ti ostane, kot opcija!  :yawn:

 

Da ne bo "radirka" popi****a.... : vceraj se vozil v elektro tisini. Slik ni !

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

full dobr ste opremljeni za potovanje od Postojne do Ljubljane ... čestitam :lol1: 

Itak, vedno! :D

Sustainability LVL 10

Survivability LVL 100

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roger G. Jagger pravi:

...sej, edino kar ti ostane, kot opcija!  :yawn:

 

Da ne bo "radirka" popi****a.... : vceraj se vozil v elektro tisini. Slik ni !

 

lp

vsaj zvok bi lahko prilimal :P

ja, blizu je radiranju....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nimaš kej. Ni glih da bi se bilo vredno sekirat. Snel sem ga na južni obvoznic. Klical lepo avtovleko... dve uri kasneje sem bil nazaj operativen. Se zgodi :cool:

IMG_20170825_170601.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, KyoKon said:

Ja dons spimo na Passo Pordoi. Sem se spomnil na vaju, ko smo počasi plezali s hišo iz Canazei na Pordoi. Prav taka kot vidva sta v senci gledala zemljevid. Jutr naprej proti Brunico ti sam potrob, ker slovencov skor ni, zadaj na oknu manjša nalepka 46, drgač hymer kibla.

Srečno !!

Sva že v mb .. drugače pa ja, sva ob 11:45 sla iz Canazei-a gor .. če je bil fizično zemljevid, pol nisva bla midva - smo digitalizirani .. ;) sem pa tik pred začetkom vzpona kamero montiral in nekaj telovadil ob cesti ..

Uživajte, pa četudi z hiško! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Slow pravi:

Vmes dobim se msg na Viber od moje...

Screenshot_2017-08-24-21-30-32.thumb.png.7c91b1e426fd82e1d389269640368a56.png

Ko ti pa baba pošlje sporočilo da "ni omejitev od zadaj".... Pa ga ni motorja na svetu k je dost hitr da prletiš domov. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma, zdej k sm še enkrat prebral kaj ti je napisala....ma je še boljš. Sploh ne rabš it domov. Da si s prjatlcami pa da ni omejitev od zadaj? Faaaak stari. Pa ti si skor zmagu. Sam če bi ti tud dvakrat prebral pa se ne bi zajebu pa šel dam na torto. Jbeš torto.

 

Nauk:

 

Naslednjič preber dvakrat kva ti napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mal poglej pri svoji punci...če nima še kaj torte v popku...za ušesi...

....jebenti..jest sem si jo mogu z vatiranimi palčkami pucat iz vseh mojih delov, ko sem prišel domov...

:D

...sori za offtopic. ....ampak mogu sm... :lol1:

Aja... .ona tut ni imela omejitev od zadaj... :lol1:

..ej brez zamere...malo heca.. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!