Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ob 6. 9. 2017 ob 21:29, IZTOK pravi:

Fajn je bilo. Suho, od 20 do 24 stopinj. Motoristov ogromno, a imajo ljubitelji Harley 

Tisti ovinki cez Jezersko so mi tako vsec, da sem sel se enkrat nazaj v Avstrijo pa spet do Jezersjega. A je to ze kaka odvisnost 

DSC_0014.JPG

Oh ja nas je ogromno takih,

ko imam službo ob 9h grem prej do Železne kaple pa pol na šiht.....tko da hja čist trapast

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Wakasaki pravi:

kje s pa tega hudiča najdu?

Sem se kar malo vstrašil :)

V smeri Logarska dolina Pavličevo sedlo. Navzgor je lepo viden, navzdol ga hitro spregledaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, amateur pravi:

 

pred 14 urami, amateur pravi:

Žena me je poslala v Zreče, češ si v penzionu, pojdi in uredi zadevo. Po 10 uri se je pri nas le pokazalo sonce, pa sem se odpeljal po stari cesti čez Trojane. Na Štajerskem tudi ponujajo kalamare, a sem raje izbral telečjo obaro za malico. Za nazaj sem se odločil za pot mimo Dobrne po danes zelo vetrovni Savinjski dolini, odpeljal Logarsko dolino (po 16. uri septembra in oktobra ni več vstopnine). Čez Pavličevo sedlo nisem srečal prav nikogar, slikal Obir na eni strani in venec gora K - S planin z Lesnikovo domačijo na drugi strani (na vrhovih je že sneg, zgodaj). Po vseh omejitvah hitrosti, delih na cesti z obveznim čakanjem pred semaforji, je bil vzpon po ridah do mejnega prelaza pravi balzam za mojo dušo, tako, da sem se vrnil še enkrat v dolino in vzpon ponovil. Na naši strani me je presenetilo prazno jezero na Jezerskem. Mogoče ga bodo uredili, očistili, poglobili, Bog ve.

Ne spomnim se pa, da bi srečal Scarabea.

Sem videl, da se je en fijakal s Hondo varadero gor in dol?

pred 14 urami, amateur pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl, da se je en fijakal s Hondo varadero gor in dol?

A si ti sedel na klopci na eni izmed rid? Imam Hondo, pa ne Varadero, ta bi bila za moj zmatran hrbet prevelik zalogaj za premikanje na mestu. Eno številko manjši moped. Sem hotel  s kolegom naslednji teden za dva dneva do Solnograške, pa bo eno samo slabo vreme in mraz za Karavankami. A imate tudi Korošci kaj pri tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, amateur pravi:

Sem videl, da se je en fijakal s Hondo varadero gor in dol?

A si ti sedel na klopci na eni izmed rid? Imam Hondo, pa ne Varadero, ta bi bila za moj zmatran hrbet prevelik zalogaj za premikanje na mestu. Eno številko manjši moped. Sem hotel  s kolegom naslednji teden za dva dneva do Solnograške, pa bo eno samo slabo vreme in mraz za Karavankami. A imate tudi Korošci kaj pri tem?

Če imaš v mislih klopco od katere je najlepši razgled na dolino, potem sem bil :).

Korošci imamo zasluge, da je drugje slabo vreme. Mi namreč ...59bbb4577bcfe_prenos(2).jpg.92a015d7d4ff214ccd38b876935d1c98.jpg... da je pri nas lepo vreme. :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corfu 31 . . . gres naprej v Grcijo, al se ze vracas?

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!