Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

PA010135.JPG

Kaj je ta sneg na Weinebene? Sem v soboto lutal tam okoli. Pa nekaj gradijo tam malo prej.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Darko3g pravi:

Kaj je ta sneg na Weinebene? Sem v soboto lutal tam okoli. Pa nekaj gradijo tam malo prej.

Ja, na Weinebene. Nekega gradbišča nisem videl, se mi pa zdi, da sem videl žerjav. So že pripravljeni na zimsko sezono.

PA010145.thumb.JPG.da08bd403672a0a0f50e06a292e35649.JPG

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Testiranje zimske opreme :D. Namesto na Jadran v Avstrijske alpe. Najnižja temperatura je bila 6 stopinj. Zaradi opreme ni nič zeblo. :)

Gledam vreme v Avstriji, pa je ena sama revšna že nekaj časa. Za sredo in četrtek se obeta malce boljše, ker me rado zebe, pa še gripozno zadevo sem ravno prebolel, ne vem, a je smiselno še riniti malce višje. Šel bi čez Flattnitzer Hohe, 1400 m višine. A si kdaj šel tam čez v dolino Mure? Kakšna je cesta, če si?

Kar se pa tiče zimske opreme vidim, da imaš "gamaše". A si jih kupil ali je to home made?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Onlajn

A nisi zadnjič na Velebitu reku, da boš odslej kej zraven pripisal za one, ki bi radi vedli, od kje so slike. A je to Idrijca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Moja danes najvišja višina je bila okoli 1650m. Tam preko sem se že peljal, zame lepa cesta. V dolini Mure pa - cesta 97 - prilagam slike - poezija.

Tudi sam sem prevozil en delček ceste pri Tramswegu, res lepo. Je pa treba iti za dva dni.

Ker sem v penzionu, lahko izbiram vreme, ampak to jesen ni kaj izbirati. Sam sem si kupil še vetrni spodnji in zgornji del (dodatek k švic perilu), pa znanka (šivilja) mi je dala dva kosa bolj tankega termovelurja za podlogo za noge. Potem kar gre, ni pa idealno. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, amateur pravi:

A nisi zadnjič na Velebitu reku, da boš odslej kej zraven pripisal za one, ki bi radi vedli, od kje so slike. A je to Idrijca?

Idrijca, v kopališču pr'Lajštu v Idrijski Beli.   :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, amateur pravi:

A nisi zadnjič na Velebitu reku, da boš odslej kej zraven pripisal za one, ki bi radi vedli, od kje so slike. A je to Idrijca?

če kracam onlajn, potem pozabim, je pa Roberto prav napisal. Bom pa vedno odpisal, če me bo kdo vprašal. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Rogerg pravi:

amateur... bl planinsk polje :D

Bil že parkrat tu, ker nisem ravno daleč doma, samo sedaj je voda izpuščena, pa nisem bil siguren. Planinsk polje je kraško polje in tam stvari drugače izgledajo.

Roberto na svoji strani veliko slik objavlja iz Bele. Če kdo ne ve kje je to, iz smeri Idrije proti Godoviču pred začetkom Zale desno, asfalt. Z motorjem za šoder se da rinit mimo klavž naprej proti Vojskemu, od tam pa v Trebušo v dolini Idrijce ali pa čez Trnovski gozd do Predmeje. Ne vem zakaj ni DAMI izbral to bližnjico do doma, ko lahko makadamira po Velebitu?

Popravljeno . Popravil amateur
Dodal podlago
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, amateur pravi:

Bil že parkrat tu, ker nisem ravno daleč doma, samo sedaj je voda izpuščena, pa nisem bil siguren. Planinsk polje je kraško polje in tam stvari drugače izgledajo.

Roberto na svoji strani veliko slik objavlja iz Bele. Če kdo ne ve kje je to, iz smeri Idrije proti Godoviču pred začetkom Zale desno, asfalt. Z motorjem za šoder se da rinit mimo klavž naprej proti Vojskemu, od tam pa v Trebušo v dolini Idrijce ali pa čez Trnovski gozd do Predmeje. Ne vem zakaj ni DAMI izbral to bližnjico do doma, ko lahko makadamira po Velebitu?

ker se mi ne da pucat motorja, pa GT ni ravno fajn (čeprav makedam je lep) za makedamiranje, ker ima zame previsok sedež, pa predolge brzine, poznam pa vse ceste skozi Trnovski gozd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RunningMasta pravi:

V bližini je slavno srce med vinogradi in bi bil prav greh. če si tega nebi ogledal - seveda po kosilu.

Ja srček je res lep, z ženo sva tle gor pririnla s kolesom iz Gradiške pa preko Sv. Urbana in Gaja, spila kozarček rumenega muškata, se malce pomuckala na soncu (turistična kmetija Dreisiebner, hrana, vino, mize zunaj, imajo gugalnik in izjemen pogled na okolico). Super konci, tudi za motor, potrebno malce potrpežljivosti in zmernosti, pa gre. Bi te pa vprašal kam si nadaljeval pot od srčka, ker se na tvoji karti ne vidi - grem enkrat z motorjem, ko bo vreme malce bolje. Na karti manjka ena cesta, po kateri sem se vozil (asfalt).Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en moj dolg do tega foruma, ki sem ga dolžan pojasniti.

Ali moj kolesarski števec napačno beleži prevožene kilometre?

IMG_3275.JPG.765254a8cb828c1bd9a4e2289977ecc3.JPG

59d2023ea48c9_L1.thumb.jpg.4deac974c32b1ee088d9c4d2b8d41fb0.jpg

NE !!! Ker sem v prvem izračunavanju kilometrine do:kava: v "Stari Loki" načrtoval vožnjo do kavarne "po stari cesti" in ker na krožišču pred Škofjo Loko ni ustreznega smerokaz "proti centru", sem se odpeljal po obvoznici skozi predor in po:kava: na OMV  bencinskem servisu moral vprašati starejšo gospo na kolesu, da mi je dala pravilne napotke za vožnjo proti "centru" =  vozite kar za mano ... :worship:

59d2024703bf6_L2.thumb.jpg.97231fd58950d653f148403b05014ede.jpg

NIKOGAR NE TEM FORUMU SE NISEM NAVELIČAL, LE JAZ NE SODIM VEČ SEM !!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, amateur pravi:

Ja srček je res lep, z ženo sva tle gor pririnla s kolesom iz Gradiške pa preko Sv. Urbana in Gaja, spila kozarček rumenega muškata, se malce pomuckala na soncu (turistična kmetija Dreisiebner, hrana, vino, mize zunaj, imajo gugalnik in izjemen pogled na okolico). Super konci, tudi za motor, potrebno malce potrpežljivosti in zmernosti, pa gre. Bi te pa vprašal kam si nadaljeval pot od srčka, ker se na tvoji karti ne vidi - grem enkrat z motorjem, ko bo vreme malce bolje. Na karti manjka ena cesta, po kateri sem se vozil (asfalt).Hvala

Od srčka dalje sem jo mahnil nazaj v Avstrijo - Gamlitz, Ehrenhausen proti Spielfeldu in nato nazaj v Slovenijo - Šentilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, amateur pravi:

Bil že parkrat tu, ker nisem ravno daleč doma, samo sedaj je voda izpuščena, pa nisem bil siguren. Planinsk polje je kraško polje in tam stvari drugače izgledajo.

za en damijev post visje sem mislil na planinsko polje... sm mislu da za tistega sprasujes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rogerg pravi:

za en damijev post visje sem mislil na planinsko polje... sm mislu da za tistega sprasujes :)

To bo pa res Planinsko. Moja napaka, ker je Dami objavil dve stvari.

Popravljeno . Popravil amateur
Dopolnitev
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maiden pravi:

RobiRoberto...izredno rad pa prebiram tvoje poste v kateri koli temi,in,da ne sodiš več sem si kar lepo izbij iz glave...še kako sodiš sem in še velikokrat bom brau tvoje poste...tko,da...RobiRoberto,ne delaj nam tega,ker lahko pridemo tudi na dom...pa še veliko km ti želim in veliko lepih postov.  Jože

Ko je vreme čemerno, zračni pritisk nizek, ko ni razmer za kolesarjenje, posledično zaradi vremena bolijo tudi poškodbe, takrat Robija obidejo temne misli. Sam njegova stran je postala njegova služba in to aktivna. Nam pa vzorec, kaj se da narediti, če imaš voljo in red. Go Robi go. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, amateur pravi:

Ko je vreme čemerno, zračni pritisk nizek, ko ni razmer za kolesarjenje, posledično zaradi vremena bolijo tudi poškodbe, takrat Robija obidejo temne misli. Sam njegova stran je postala njegova služba in to aktivna. Nam pa vzorec, kaj se da narediti, če imaš voljo in red. Go Robi go. 

Pod tole se pa z veseljem podpišem....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!