Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred eno uro, Darko3g pravi:

Po karti gledam, da bi lahko prišel na cesto Dolomitskega odreda, ne vem pa kako bi potem prišel na obvoznico, da se ne cijazim skozi mesto.

Pri Dolgem mostu je na novo narejen podvoz pod železnico, greš direkt na izvoz Vič. Lahko pa (v smeri proti mestu) zaviješ levo in mimo Tehnološkega parka prideš direkt na severno obvoznico. Križišča ne mores sfalit, je prvo semaforizirano s te smeri ;)  Sam mimo bajte se mi pelji po omejitvi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Tex pravi:

... Napolnim 5l in pustim osebno za garant da peipeljem kanglo nazaj.. 

...

3) Osebne izkaznice državljan ne sme zastaviti za zavarovanje koristi ali pravice. Druga oseba ne sme vzeti tuje osebne izkaznice za zavarovanje koristi ali pravice.

(1) Z globo od 400 do 830 eurov se kaznuje za prekršek posameznik, ki: 

3.      svojo osebno izkaznico zastavi ali vzame tujo osebno izkaznico z namenom zavarovanja kakšne koristi ali pravice (tretji odstavek 3. člena); 

 

pred 1 uro, a79 pravi:

Vse lepo in prav, ceste so zmerne za vozit, lepo se da peljat, vendar....!!!!!! Pazite se drsalnic na ovinkih zarad vlage..:klicaj:

 

bogensperk1.jpg

bogensperk.jpg

Tukaj je videti, da je bil padec pred ovinkom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 10. 2017 ob 21:04, Scarabeo 500 pravi:

Jesenska pravljica

Se vidi, da poznaš ceste tam čez in izbiraš the best of (asfalt).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Borutt said:

Tukaj je videti, da je bil padec pred ovinkom. 

Serpentina je, ni pred ovinkom. Oprijem na mestu padca pa je nikakršen. Na sredinski fliki drži ok, od parkiranega prvega motorja naprej za silo, pred tem je pa drsalnica. V škornjih se drsaš brez težav. Komentar očividcev (kolesarjev) je bil, " spet v tem ovinku".  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

erpentina je, ni pred ovinkom. Oprijem na mestu padca pa je nikakršen. Na sredinski fliki drži ok, od parkiranega prvega motorja naprej za silo, pred tem je pa drsalnica. V škornjih se drsaš brez težav. Komentar očividcev (kolesarjev) je bil, " spet v tem ovinku".

Kje pa je ta cesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

8 minutes ago, amateur said:

Kje pa je ta cesta?

Šmartno pri Litiji - Bogenšperk  

@DAMI34 lahko premakneš v to temo.. 

 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, XTR pravi:

Serpentina je, ni pred ovinkom. Oprijem na mestu padca pa je nikakršen. Na sredinski fliki drži ok, od parkiranega prvega motorja naprej za silo, pred tem je pa drsalnica. V škornjih se drsaš brez težav. Komentar očividcev (kolesarjev) je bil, " spet v tem ovinku".  

Iz slike je videti, da je bilo pred ovinkom. Vidna sled drsenja gre naravnost po cesti. V ovinku bi šla ven. Torej, strah in zaviranje ter zdrs? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Iz slike je videti, da je bilo pred ovinkom. Vidna sled drsenja gre naravnost po cesti. V ovinku bi šla ven. Torej, strah in zaviranje ter zdrs? 

Nic zaviranja, vzelo mi je oba kolesa na enkrat.. Kot je rekel @XTR, v skornjih sem se kasneje zadrsal po asfaltu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, amateur pravi:

Se vidi, da poznaš ceste tam čez in izbiraš the best of (asfalt).

Lepe ceste :), lepa narava, lepo vreme, kaj še hočemo :). Drugače se pa zelo rad zapeljem tudi po vukojebini. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borut ne utrujaj... js vrjamem da je drsalnica... v mojen kraju je podobno na enem mestu kjer je nova malo daljsa vecja flika in drzi kot treba ...ko zapeljes pa na 30 let  stari asfalt naprej  pa avto z dobrimi gumami v dezju zaplese... ce se malo 'igras' z gasom in volanom ga z lahkoto obrnes.... zame ni nevarno ker to vem in grem tam  z motorjem previdno  z avtom pa niti ni tolk nevarno ker loh rešiš... za kakega 'tujca' ki misli da je podlaga skoz ista pa je nevarn...sploh motor v dezju....

verjetno si kot policaj ki je skoz na cest vidu mnogo odsekov ki so pofrezani oz zamenjani zarad drsalnice ...nc novga

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Janezs pravi:

razgledi

Kaj če bi dopisali zraven, to je pri koči nad vasjo Matajur, na italijanski strani. Vsi ne vedo tega. Lani sem bil gor maja s kolesom na etapi Gora, jeseni pa še z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

Danes je bila na sporedu ena kicasta voznja. :)

Start ob 9 :30 od doma - Velenje- Slovenj Gradec, kjer sem se spomnila , da sva pozabila potna lista, a sva vseeno poskusila srečo na mejnem prehodu Vič. Na zalost naju je jodlarska mejna kontrola obrnila nazaj proti Dravogradu. Torej pot nadaljujeva ob Dravi , ki se je kopala v soncu in prazna cesta pred nama. Bolj kicaste kulise si ne more izmisliti noben scenski mojster. 

Vmes seveda postanek za kavo in potem naprej ležerno Maribor - Pesnica - Lenart - Gornja Radgona - Radenci - Ljutomer - Stara Cesta , kjer sva ae ustavila za požrtijo na kmečkem turizmu. 

Dobro podložena nadaljujeva skozi Ptuj- Vurberk - Duplek - Maribor- Slovenska Bistrica - Celje - domov.

Nabralo se je 330 km slike pa so v moji glavi. :rolleyes:

potni list? Z osebno lahko greš preko že nekaj let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

potni list? Z osebno lahko greš preko že nekaj let

...... nimam osebne...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

Danes je bila na sporedu ena kicasta voznja. :).....

.....Nabralo se je 330 km slike pa so v moji glavi. :rolleyes:

Drugič pa lahko za spremembo objaviš slike, pa opis vožnje ohraniš v glavi...  Saj poznaš tisto, ena slikca pove več kot 100 besed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

Danes je bila na sporedu ena kicasta voznja. :)

Start ob 9 :30 od doma - Velenje- Slovenj Gradec, kjer sem se spomnila , da sva pozabila potna lista, a sva vseeno poskusila srečo na mejnem prehodu Vič. Na zalost naju je jodlarska mejna kontrola obrnila nazaj proti Dravogradu. Torej pot nadaljujeva ob Dravi , ki se je kopala v soncu in prazna cesta pred nama. Bolj kicaste kulise si ne more izmisliti noben scenski mojster. 

Vmes seveda postanek za kavo in potem naprej ležerno Maribor - Pesnica - Lenart - Gornja Radgona - Radenci - Ljutomer - Stara Cesta , kjer sva ae ustavila za požrtijo na kmečkem turizmu. 

Dobro podložena nadaljujeva skozi Ptuj- Vurberk - Duplek - Maribor- Slovenska Bistrica - Celje - domov.

Nabralo se je 330 km slike pa so v moji glavi. :rolleyes:

Za vse, ki pozabijo dokumente https://goo.gl/maps/VUa7PJ9tmm42 . Na tem prehodu ni nikogar. Tudi ta del se splača prevoziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!