Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

On 14/10/2017 at 7:12 PM, Scarabeo 500 said:

PA140324.thumb.JPG.0df5d95272017aa9cb4d8cdd38210eec.JPG 

 

a mislis da ta se caka tam? :D

in kje tam sploh je?

13 hours ago, Janezs said:

Kar kul novi razgledi. Pa cesta je tudi super za do ke gor.

20171014_161821.thumb.jpg.78058b303a0b277fb70f4a7441eb9e47.jpg

tud ta lokacija me zanima :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fishy Preden Antonova natankajo ..... Mislim, da je še tam. Saj boš slišal, ko bo vzletel. Enkrat sem spal v bližini letališča. Sem mislil, da je potres - verjetno je vzletal Antonov:). Je bil kar atrakcija, ko je bil parkiran na Brniku - videno polno firbčnih fotografov.

Lokacija zgornje slike tudi mene zanima. 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, fishy said:

a mislis da ta se caka tam? :D

in kje tam sploh je?

Malo off topic, pa vseeno, če si ga zamudil; 

https://siol.net/avtomoto/zgodbe/letalski-velikan-antonova-pilotska-pisarna-in-spalnica-kam-spravijo-tovor-video-451322

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cindapp Če so dobri povej, kje si jih jedel. Sem mislil, da je na sliki moj motor, številka je enaka. :)

Kje je tista lepa graščina?

Scarabeo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, kot si napisal. Eni se pač radi ponavljajo, kako so oh in sploh carji k se vozjo v takšnih in drugačnih pogojih, ki pa so kar raznoliki za tako malo slovenijo.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, amateur pravi:

Misliš v službo in nazaj ali v prostem času?

V prostem času, normalno da je lažje primorcem, saj imamo čiste ceste,pa višje temperature čeprav, zimska jadranka bo tudi padla, tule zdržim kako uro pri 0 celzija, jadranka pa jih tudi pozimi zna imeti 12C.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnji vtis, k sreči brez odtisa

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Slow pravi:

Tudi celinci se bomo nekateri (poskusali) voziti vso zimo. Jaz npr. ze komaj cakam, na spodrsavanje na snegu, odrevenele roke, rosenje, zaprepadene poglede ostalih udelezencev v prometu itd. Pac kolikor bo slo, pa magari 25 km/h. Padcev se niti ne bojim, kolikor se bojim soli, ker (nikoli) ne perem motorjev. :fredyjecar:

Sem nekaj dni nazaj @jskrablin poslal povprasevanje za en motor, ki sem ga zelel kupiti za zimo, pa je bil, preden mi je odgovoril, ze prodan. :mad::dry:

Pa da ne bo povsem offtopic, se slika z ene dnevne.

BLABLA.thumb.jpg.4acef90cc384422fcb3f076261ccbcc9.jpg

če maš rad sebe pa svojo denarnico, je po vožnji po soli in zimski svinjariji, obvezno pranje z mrzlo vodo (da čimmanj aktivira sol) V nasprotnem bo kmalu šla veriga, kolektorji bodo rjavo cvetoči itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo včer komu kej vtisnu so bli to plawci na vrhu Črnga Kala. Mel so "predposezonsko" akcijo, vse po -50%. Nemorš verjet kok motoristov se je ustavl pa izkoristl prilko. Men ni znesl, sm prepozn vidu. Jbat ga, pa drugič.

Razn če mi naujo domov poslal "prospekta". 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!