Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ob 16. 10. 2017 ob 22:39, Ćale pravi:

Če je kdo včer komu kej vtisnu so bli to plawci na vrhu Črnga Kala. Mel so "predposezonsko" akcijo, vse po -50%. Nemorš verjet kok motoristov se je ustavl pa izkoristl prilko. Men ni znesl, sm prepozn vidu. Jbat ga, pa drugič.

Sem vozil danes po Avstriji, pa nikjer nobenega, ki bi imel posezonsko akcijo. Verjetno so imeli sindikalni izlet.

Sta pa imeli danes malce pred šesto zvečer dve avstrijski policijski vozili dirko po ridah iz Železne kaplje navzgor. Na ridi, kjer sta klopca in tekoča voda, sva jih s kolegom opazovala. Octavia je bla spredaj, šla super v ovinke, za njo je sopihal golf z dvema osebama, gume so mu cvilile na vsaki ridi, se mu je vidlo, da trpi. Sem se vprašal ali je to tekma ali trening. Kdo pa take štopa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, kaca1 pravi:

Pa tle npr. tud ne

Če greš čez mejo žal moraš imeti dokumente. Že za indentifikacijo, če te vstavijo. Pa v primeru prometne nesreče. Sam imam preverko preden dam motor iz garaže, vzamem rezervni ključ, da ne bi imel težav kot nekdanji forumaš Kmet. Bo kdo rekel 60+, vseeno gre tudi za red in pripravo na vožnjo. Motor le ni kolo.

Včeraj ni bilo nikogar na mejnem prehodu Jezersko v obe smeri, pa v Radljah, pa v Pliberku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, kaca1 pravi:

Pa tle npr. tud ne

Sem šel danes prevrit tole traso...luškana...sicer sem že skoraj zavil proti Odamovem jezeru...pa sem potem videl tisti makedam proti Avstriji...simpatično....kontrole dokumentov res ni...ker ni nikogar na meji....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto pot sem prevozil prejšnji teden. Zares lepa. Le pri Razdrtem sem jo malo podaljšal do Divače in po Krasu nazaj do Gorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kras1000 pravi:

Isto pot sem prevozil prejšnji teden. Zares lepa. Le pri Razdrtem sem jo malo podaljšal do Divače in po Krasu nazaj do Gorice.

Ena mojih najljubših je iz NG čez Kras na obalo (skozi Branik, Štanijel itd.,Divača Kozina..), za te vedno krajše dneve je zame  ravno prava;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo, najlepši del je od Križa do Divače in naprej do Razdrtega po Šempasu. Lepi ovinki in krasna okolica. Večkrat jo nategnem še do Kobarida in po Italiji nazaj do Gorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kras1000 pravi:

Lepo, lepo, najlepši del je od Križa do Divače in naprej do Razdrtega po Šempasu. Lepi ovinki in krasna okolica. Večkrat jo nategnem še do Kobarida in po Italiji nazaj do Gorice.

Greš čez Robič?

...ma kako da se še nismo srečali? Greš tako hitro mimo? :cool: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čez Robič in naprej Pulfero, Špeter, Čedad, Krmin itd. Na Robiču sem se samo enkrat ustavil na kavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ella pravi:

Od Dolenje Trebuše proti Idriji so 4je semaforji in gradbišče razvlečeno v par kilometrov

V nedeljo sem se peljal v obratni smeri, prvi trije semaforji so imeli zeleni val, na zadnjem v smeri Trebuše sem pa čakal manj kot 10 sekund. Prvič in gotovo tudi zadnjič tako naklučje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, amateur pravi:

V nedeljo sem se peljal v obratni smeri, prvi trije semaforji so imeli zeleni val, na zadnjem v smeri Trebuše sem pa čakal manj kot 10 sekund. Prvič in gotovo tudi zadnjič tako naklučje.

Meni je uspelo vse rdeče uloviti...tudi to je neke vrste sreča, se tolažim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 10. 2017 ob 8:09, amateur pravi:

Če greš čez mejo žal moraš imeti dokumente. Že za indentifikacijo, če te vstavijo. Pa v primeru prometne nesreče. Sam imam preverko preden dam motor iz garaže, vzamem rezervni ključ, da ne bi imel težav kot nekdanji forumaš Kmet. Bo kdo rekel 60+, vseeno gre tudi za red in pripravo na vožnjo. Motor le ni kolo.

Včeraj ni bilo nikogar na mejnem prehodu Jezersko v obe smeri, pa v Radljah, pa v Pliberku.

Nočem smetit, ker to ni vtis iz izleta, ampak....

amateur, saj imaš čisto prav, ampak zopet tale "ampak" - včasih ostane kakšna stvar nehote tudi doma.

Dokler ne veš, da je npr. denarnica ostala doma, je vse OK, ko pa jo rabiš, da bi, recimo plačal že natočen bencin v prazen želodček svoje žejne mrcine ...:cry:(na furi pa si sam :() ...:hmm:no, potem pa se začnejo dogajati vtisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sem tut jest opazila, da jih že kar precej ne pozna moto bontona pri nas...... pr jodlarjih še niso ratal fensi.... še znajo odzdravit in pozdravit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!