Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

On 7/31/2017 at 0:13 AM, Cartman said:

V godovicu. Pa je cez ovinke tako zganjal da sem ga prehitel, seveda nas je skoz hotedrsico ujel, na ravnini kalce-godovic pa nam je pokazal kako se to vozi....naselja in ravnine je bil zelo suveren. 

Ste bli mogoče z Aprilio in Goldwingom? Sem od Logatca do Idrije nekaj casa vozil skupaj z njimi / vami, tip z Goldwingom s sopotnico zadaj mora imet težka jajca :D!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, ALEŠ M said:

od judenburga do wolfsberga cesta ni švoh, probej (če še nis) ovink čez koflach, sam morš med rad ovinkaste ceste

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Cartman pravi:

:hmm: hornet 900?

 

danes ob 12 sm se usedu na Vtr...po 75km sem bil crknjen in prekuhan. Zanimivo bo v soboto, u dvoje do splita. jupi. Če nebi imel problemov z nočno vožnjo, bi  odpičil ponoči. 

Jadranka je zelo lušna ponoči, plus še luno boš imel. Nevarnosti za kake večje živali pa ob morju tudi praktično ni. Meni je bila všeč prav zato, ker je mir, zelo malo prometa, ni vročine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  pred 20 urami, Cartman pravi:

:hmm: hornet 900?

 

danes ob 12 sm se usedu na Vtr...po 75km sem bil crknjen in prekuhan. Zanimivo bo v soboto, u dvoje do splita. jupi. Če nebi imel problemov z nočno vožnjo, bi  odpičil ponoči. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Jadranka je zelo lušna ponoči, plus še luno boš imel. Nevarnosti za kake večje živali pa ob morju tudi praktično ni. Meni je bila všeč prav zato, ker je mir, zelo malo prometa, ni vročine..

Se ti zdi, da je napisal, da bo šel ponoči ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:
  pred 20 urami, Cartman pravi:

:hmm: hornet 900?

 

danes ob 12 sm se usedu na Vtr...po 75km sem bil crknjen in prekuhan. Zanimivo bo v soboto, u dvoje do splita. jupi. Če nebi imel problemov z nočno vožnjo, bi  odpičil ponoči. 

Se ti zdi, da je napisal, da bo šel ponoči ? 

se mi zdi da je napisal, da ima probleme z nočno vožnjo, vendar jih ni specificiral. Če želiš natančno specifikacijo, lahko ta trenutek dobiš prepis privat pogovora med mano in @Cartmanom na FBju, vendar dvomim, da se ti da vse brati, saj klepetava že približno pol ure :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, pik1 pravi:

.

... danes odšel v pravo "hladnočo" ... :P

... iz Ljubljanskih 33, na Krautarskih 28 ... :eek:

..  Jezersko, Eisenkapel, Sonnegger see ...

... naredil par kilometrov z mopedom, pojedel par tortic, zamahnil par zamahov kravla ..  in nekaj prsno ... :010

 

ps.

... se mi je pa zdel danes, da mi najbolj prov pridejo ogrevane ročke :kva2:

hdr_00053_1.jpg

vstopnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Wakasaki pravi:

vstopnina?

.

... kadar je bade majstr tam, je tri evre ... :eek: 

... ker pa ga skoraj nikoli ni tam kjer bi moral bit, lahko običajno porabim tudi tiste tri evre za malinovc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/31/2017 ob 17:11, Cartman pravi:

:hmm: hornet 900?

 

danes ob 12 sm se usedu na Vtr...po 75km sem bil crknjen in prekuhan. Zanimivo bo v soboto, u dvoje do splita. jupi. Če nebi imel problemov z nočno vožnjo, bi  odpičil ponoči. 

Nc ne pomaga, tud ponoc je vroce. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, TheTomo27 said:

Fantje in dekleta.. Za pokušino par slik ...Danes je padel Stelvio! Zraven dodajam pa še slike prevoznih sredstev.. Držte fige da pridemo nazaj domov! :) zaenkrat v dveh dneh prevoženih 450 km .. Rit boli ...motor joče , škrgeta.. ma še zmeraj pelje! 

 

20170801_174033.jpg

 

fakin LEGENDE, samo dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, pik1 pravi:

.

... kadar je bade majstr tam, je tri evre ... :eek: 

... ker pa ga skoraj nikoli ni tam kjer bi moral bit, lahko običajno porabim tudi tiste tri evre za malinovc :P

test danes,brez bademaister-a:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi z dnevnih voženj:

Slikca po pošti. 1000€, polovička 500€, 9 kazenskih. Dobil so me pa na koncu naselja, ko sem že malo pospešil pred tablo. Res da je tam prehod za pešce, samo nebi pospešil, če bi kdo čakal za prečkanje, ali pa da bi opazil, kakršnokoli aktivnost človeškega izvora ob cesti.

Zdej se furam kot po jajcih. Tako da če vidite koga, ki fura točno od table do table 50, in dosledno upošteva vse omejitve, ne bit jezni. ....Morda je bil včasih kot vi, dokler ni orng narajmou na radar.

Mestni redarji legende!

Popravljeno . Popravil Janezs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pozdrav iz Avstrije. Zraven kopija v pravilni Slovenscini. Imam pa 4 tedne, da placam 35€. Je pa vse skupaj zavito v pravniski jezik....da sem krsil po tem in tem clenu...niti lokacije, niti slikce. Se pa spomnim, kje se je zabliskalo iz ene skatle.

  • Zmeden 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!