Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Jaz pa pozdrav iz Avstrije. Zraven kopija v pravilni Slovenscini. Imam pa 4 tedne, da placam 35€. Je pa vse skupaj zavito v pravniski jezik....da sem krsil po tem in tem clenu...niti lokacije, niti slikce. Se pa spomnim, kje se je zabliskalo iz ene skatle.

je napisano kje, cesta, pa tudi "Gemeinde", ki ti je poslala. Lahko pogledaš?

veliko je fiksnih radarjev po Avstriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Janezs pravi:

Vtisi z dnevnih voženj:

Slikca po pošti. 1000€, polovička 500€, 9 kazenskih. Dobil so me pa na koncu naselja, ko sem že malo pospešil pred tablo....

Kakšen radar je pa bil? Slikano je verjetno od zadaj, si kaj videl, da se je pobliskalo? Na kateri relaciji so te upalili? Mene so na AC na razdalji 3km merili, prav tako 9 pik itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, 4janic pravi:

Kakšen radar je pa bil? ...

Radar je bil tist na tripodu, so ga v živo mejo postavili. (stacionarc ki se premika :D) Nč videl bliska, šel na morje, mel tasenčn vizir dol.

9 pik na avtocesti HHHHH :whistle:  Kaj ti je gas zaštekou? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Jaz pa pozdrav iz Avstrije. Zraven kopija v pravilni Slovenscini. Imam pa 4 tedne, da placam 35€. Je pa vse skupaj zavito v pravniski jezik....da sem krsil po tem in tem clenu...niti lokacije, niti slikce. Se pa spomnim, kje se je zabliskalo iz ene skatle.

čist matematično, kolikokrat se lahko v AU zabliska da je račun = bliskanju v SLO :D

Kmet se je tudi pohvalil, da prihajajo obvestila iz AU...o zneskih pa nisva še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz čakal ene dva dni nazaj. Un z loparčkom je rekel 10 min, potem pa smo čakali pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Janezs said:

Radar je bil tist na tripodu, so ga v živo mejo postavili. (stacionarc ki se premika :D) Nč videl bliska, šel na morje, mel tasenčn vizir dol.

9 pik na avtocesti HHHHH :whistle:  Kaj ti je gas zaštekou? :kva2:

Mudil se mi je :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalaprava pravi:

Ima li ko jači danas: 

20170803_173133.thumb.jpg.55db98793e71371dfacd9e420de79898.jpg

P.S.

Se opravičujem, ker je bil ta temperaturni presežek zabeležen z dvoslednim vozilom :ninja:. Verjemite, zelo rad bi ga ovekovečil na armaturi enoslednega vozila, samo iz objektivnih razlogov trenutno ne morem (crknu termometer na motorju pa še par malenkosti).

Hvala za razumevanje :kva2:

 

Izmerjena temperatura ne velja ker se avtek ni premikal......:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Janezs pravi:

Tudi jaz čakal ene dva dni nazaj. Un z loparčkom je rekel 10 min, potem pa smo čakali pol ure.

 

A ni sam cesta od P. Brda gor proti vasi Sorica zaprta? Kolikor je meni znano je ta "spodnja" cesta ob reki normalno odprta, prav tako cesta od Zalega loga oz. Podrošta proti vas Sorica in naprej proti planini...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, dr.looney pravi:

Izmerjena temperatura ne velja ker se avtek ni premikal......:ras:

Avto se ni premikal, ker sem se ustavil na avtobusni postaji pri tovarni Adria v NM, da sem lahko varno slikal! Pred tem se je pa avto premikal skoraj 100km. Lahko še povem, da se je 500m naprej, ko sem se spuščal v naselje Prečna, temperatura spustila nazaj na "normalnih" 38°C.

:jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, BIF pravi:

Eto današnjo s premikajočim se avtekom. Ob 12.27 Zg.Hajdina pred Ptujem

Nisi me presegel :jezik:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

je napisano kje, cesta, pa tudi "Gemeinde", ki ti je poslala. Lahko pogledaš?

veliko je fiksnih radarjev po Avstriji

Se opravicujem za mojo povrsnost. Vse pise......ampak je bil poseben list....da ne razlagam, prilagam foto....

20170804_181230.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, skalaprava said:

Avto se ni premikal, ker sem se ustavil na avtobusni postaji pri tovarni Adria v NM, da sem lahko varno slikal! Pred tem se je pa avto premikal skoraj 100km. Lahko še povem, da se je 500m naprej, ko sem se spuščal v naselje Prečna, temperatura spustila nazaj na "normalnih" 38°C.

:jezik:

 

Mimo Zaloga v času požara ali pa čez "žabjak" (kurjenje kablov pa te zadeve)? :D 

Popravljeno . Popravil XTR
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!