Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Moja najkrajsa fura po ( ali do) jadranki vtisi de merda torej tako je izgledalo ; Start...... P.....m....  lucka od olja........garaza........olje.....start.......prevozil 80 ali 90 km...........kamen.......woblanje (kot MT09).......crtica na spodnjih gatah......felgna bolj podobna jajcu...........obracanje nazaj.........garaza in poslal- nedeljo,motor,kamen in jadranko v tri lepe p....... materine....... End.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, RobiRoberto said:

NIKOGAR NE TEM FORUMU SE NISEM NAVELIČAL, LE JAZ NE SODIM VEČ SEM !!

Kdo pa tvojem potem sodi sem...samo prepirljivci ??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, exclan pravi:

Moja najkrajsa fura po ( ali do) jadranki vtisi de merda torej tako je izgledalo ; Start...... P.....m....  lucka od olja........garaza........olje.....start.......prevozil 80 ali 90 km...........kamen.......woblanje (kot MT09).......crtica na spodnjih gatah......felgna bolj podobna jajcu...........obracanje nazaj.........garaza in poslal- nedeljo,motor,kamen in jadranko v tri lepe p....... materine....... End.

Lp

ti si s hladilnikov prešaltal na feltne.. torej gre proti asfaltu..še kakšna prazna guma bo pol se bo pa nehalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh...res škoda. Po enakem področju sem tudi sam danes krožil...lepo gemitlich...tu in tam kafe. Škoda, da se nisva srečala. Sicer je v nekem trenutku danes nekaj časa vozil za menoj nekdo z motorjem (nisem prepoznal motorja) in sva se v nekem trenutku razšla...tisti za menoj je odpeljal proti Ptuj-u, jaz pa spet nekam med kuclje proti Trnovski Vasi...upam, da nisi bil ti, ker mi bo še bolj krivo. Ker sva nekaj kilometrov tako lepo ležerno vijugala sem se že poigraval z mislijo, da ga povabim na kafe in čvek...čeprav ga verjetno nisem poznal...potem pa sva zavila vsak po svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

vtiskam

A Barcolano si pa zamudil?

pred 9 minutami, DXR16 pravi:

Lepa

Slik se žal ne vidi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!