Skoči na vsebino

Dakar 2017


dano33

Priporočene objave

Malle moto je zgleda kr najtežja (v smislu napora) kategorija. Dirkaš cel dan, šravfaš motor sam, brez pomoči, spiš kolker spiš... pol pa jovo na novo. Me zanima kako bi se tovarniški vozniki znašli v taki situaciji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je eden izmed tovarniških voznikov (ga ne poznam) rekel, da ni šans, da bi on lahko po dirki še šraufal itd..., ker on se mora uleči v svoj avtodom itd...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v posnetku, ki ga je imaging prilepil pove Ricky Brabec, da ni sans, da bi vozil, da so res norci teli Mallemoto.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred vcerajsnim je bla lepa primerjava na eurostortu ,casovnica hondinih voznikov in marcica zelo lepo razvidno kako lavfa dan in ob enajstih zvecer nas sravfa  proji pa spijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, hajoktejn said:

Jst spremljam tegale norca

Jaz sem ga spremljal na youtubu, Races to places. Za zimske dni pride prav.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa Marčič včeraj odvozil? Na Fb ni nič objavil kak je.

 

EDIT: Zgleda da me je slišu :D 

 

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to odstop zarad karombola z Peterhanselom :D Kateri bo ostal brez 13 dakarske zmage, in pokazal določeno mero fairplaya saj je pomagal in počakal na prihod reševalcev.

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Arcanewater said:

In to odstop zarad karombola z Peterhanselom :D Kateri bo ostal brez 13 dakarske zmage, in pokazal določeno mero fairplaya saj je pomagal in počakal na prihod reševalcev.

neee, sej ne vem kaj bi reku. škoda, ker možak je res borc. faak. zihr ga je francoz nabasal.

nemormverjet :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre u porko dio vse skupaj:angryrant1::twak: Marčič se matra in gara za svoj uspeh:worship: potem pa ga takole  v trenuteku zmede in ker nima srečne zvezde nad sabo  en faavorit za zmago povozi in vrže iz dirke:O:(.Naj se čimpej in z čim manj bolečin pozdravi, veliko sreče želim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angryrant1: Sam, da ni prehudo, pa da se cimprej sestavi!

SAN JUAN, Argentina: Reigning Dakar auto champion Stephane Peterhansel crashed into Slovenian motorbike rider Simon Marcic during Thursday’s tenth stage.
The collision occurred 83km into the special from Chilecito to San Juan in Argentina leaving Marcic with an open left leg fracture, organizers said.
The Peugeot driver “stopped for quite some time to assist Marcic awaiting the arrival of assistance before starting again,” organizers added.
Peterhansel can reclaim the lost time as rules state that if a competitor stops to help another for more than three minutes the time will be added later.
Peterhansel was trailing French Peugeot teammate Sebastien Loeb by 1min 38sec in the overall standings at the start of Thursday’s stage.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no..edinga slovenca je najdu .. k da ni dost francozov v dirki..ma da mu plača kotizacijo za 10 let vnaprej ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič dobi cajt nazaj,

drugič ga je pa on napiču. ker bebo bi šele bil, da bi kar odpeljal.

mam še ene par grdih na njegov račun samo ni šlo za kako namerno dejanje, u žaru zmage pač divjaš sm pa ke....

so pa zanimivi ultimate cajti vseh kategorij. kako vse nažgejo kamjonarji.... :) 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peterhansel je po pravilniku dolzan pomagat. Ce ne bi, bi bil diskvalificiran, cas pa dobi nazaj.

Drugace pa se mi zdi da mr. Dakar skor vsako leto enga motorista podre... no ja ceprov tule je tezko soditi, ker se ne poznamo okoliscin. (Samo govori se nekaj o celnem teku)

Je pa danes odstopil  Quintanilla, po nesreci je bil nezavesten... takoj po hitrostni preizkusnji pa so zaradi izcrpanosti v bolnico odpeljaji Svitka.

Popravljeno . Popravil sjeng
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, UnionJack pravi:

so pa zanimivi ultimate cajti vseh kategorij. kako vse nažgejo kamjonarji.... :) 

Saj veš, da ne vozijo vsi istih etap?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, skopusnik1 said:

Saj veš, da ne vozijo vsi istih etap?

ne?

moped, quad, auto, nek buggy pa kamjon. kdo od teh ma spremenjene etape, valda so si enaki po km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, skopusnik1 said:

Saj veš, da ne vozijo vsi istih etap?

Hm nisem sigiuren v to... ampak vseeno so kamioni vse prej kot pocasni:

 

 

:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprimer Stage 8 je zmagal Loeb s časom 4:11:02, najhitrejši Truck pa 1:55:20. Dvomim, da so iste etape? :) Lahko da so samo nekatere drugačne.

EDIT: Evo, tukaj recimo link do Stage 3; Total distance imajo res vsi enak, ampak šteje Special stage, kjer so Truck vozili 199km, vsi ostali pa 364km.

Sem še malo pogledal, očitno so v večini res kar enake etape (vsaj po dolžini). Je pa očitno od terena odvisno, včasih so precej izenačeni, včasih so spredaj avti, drugič kamijoni :) Zanimivo.

Popravljeno . Popravil skopusnik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • gift
      378
    • MiNa
      133
    • Snečer
      140
    • SVetek
      147
    • ADVENTURETIM
      188
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!