Skoči na vsebino

Barracuda izpuhi - Speedpro


liliputput

Priporočene objave

Če bo kdo slučajno naročal izpuh firme Barracuda iz Nemčije, naj bo potrpežljiv. Tip namreč pravi, da je rok dobave 5-8 dni, pri meni paje trajalo skoraj dva meseca. Ker je po mailu in telefonu  slabo odziven,  sem sprva mislil, da izpuha sploh ne bo in bo nakazan denar izpuhtel. Verjetno to velja še za druge njegove produkte.

Izpuh sicer izgleda v redu, razen manjših napakic. PICT0421.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem kar si napisal, bi bilo skoraj bolje, da drugim sploh odsvetuješ naročilo... OK, razen, če je kriminalno poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel priliko dva odpreti, pa moram povedati, da notranja perforirana mrežica sploh ni bila iz nerjavečega železa. Zunaj lep, ampak žal, podvržen recesiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎8‎.‎1‎.‎2017 at 17:03, dlicen pravi:

Po vsem tem kar si napisal, bi bilo skoraj bolje, da drugim sploh odsvetuješ naročilo... OK, razen, če je kriminalno poceni...

Cena za 4-1 komplet pod jurja je O.K. Glede priporočila pa: na koncu jih očitno naredijo. Ne bi jih pa naročal med sezono.

pred 22 urami, OKigor pravi:

jaz sem imel priliko dva odpreti, pa moram povedati, da notranja perforirana mrežica sploh ni bila iz nerjavečega železa. Zunaj lep, ampak žal, podvržen recesiji

Izpuha nisem gledal od znotraj, mi je pa bilo zagotovljeno, da je kompleten iz Inox-a.

V mojem primeru sem iskal kompleten homologiran izpuh 4-1 in ga za ZZR 1400 2016 nisem našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!