Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

Pri nas v Vipavski dolini takega bara, ki bi bil rezerviran za motoriste ni. So pa posamezni bari, ki bi bili zaradi njihove lege in oblike primerni za nas motoriste. Meni osebno, mi je všec bar v Zelenem Gaju, nekateri ga poznajo zaradi motozbora, ki ga organizirajo Orli (letos avgust 24,25 in 26), prenovljen bar v Braniku in potem še bar v Vrtojbi (Kavboj varianta).

No, to so taki trije prijetni barcki, vendar jih je pri nas kar veliko, vendar nobeden ni rezerviran prav za bikerje. Vstaviš se priložnostno.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me, ali v vašem kraju obstajajo kakšni kafici, kjer se zbirajo motoristi oz. so že definirani kot Welcome Bikers...

Ejkej

v Šoštanju Moto Frenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani jih je tudi kar nekaj.

V Ortu se zbira veliko bajkerjev, potem je pa še Old Twin pub/bar v šiški.

Za druge pa ne vem imena, ampak pri nas je kar malo raztrešceno kar se teh lokalov tice.

Ampak ta dva sta pa precej specificna.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gorenji vasi (Poljanska dolina) gostilna Pr`Sedmic!

Imajo tablo Bikers Welcome!

Tu se vstavi polno tujcev.

Izhodišce za polno lepih tur na vse konce.

Pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar-Bi, Sežana - ind. cona. Lastnica je Barbara iz MK Furije.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sem kdaj v Kopru se ustavim v bikers pubu (v sportni dvorani) kjer kako pivo spijem in pojem dobro pico (pa se kelnarce so bile ponavadi dobre).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz Slovenj Gradca -> Apachi Bar(Apachi Riders), Teater bar, Pod Velbom, Royal, pred temi je vedno kak motorcek.

Edited by - PRiMoZ on 13/08/2001 23:44:41

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, U^F^O, ko imam pot mimo Zelenega Gaja se skoraj vedno ustavim. Barcek mi je zelo všec. Rad imam bare, ki imajo v sklopu stavbe veliko lesa. Zakaj pa sprašuješ, ali si tudi ti njihov obcasni gostitelj?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slov. Konjicah je Harley bar, pa blizu Dupleka je ena gostilna kjer je spredaj parkian velik lesen motor - mislim da je zbirno mesto Black Dragonsov (24, 25 in 26 avgusta imajo zbor).

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to sem hotel vprašati. Ali imajo pri nas nekateri lokali WB samo za okras ali tudi zaradi cesa drugega?

Moja izkušnja iz Pule: kosilo za 2 osebi v WB restavraciji - racun je bil znižan za 20%, ker sva bila z motorjem. POHVALNO!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko povea ime te gostilne v Puli in priblilno lokacijo. Sam grm velikrat v Pulo in bi mi ta podatek prav priael.

Me pa zanima,kateri WB bari in gostilne resnicno nudijo popuste za bikerje. Mislim, da nekateri dajo le tablo WB gor, da tja pridejo motoristi in da slulijo tudi na naa racun.

A kdo je kdo npr. opazil, da bi bilo v Old Twinu v Ljubljani ali pa v Harley baru v Piranu kaj ceneje za motoriste ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija pri Puli:

iz Pule nazaj proti Kopru, pri bencinski crpalki levo (proti kraju srecanja MC Twin Horns), po cca 2 km je na desni strani gostilna (ime pozabil - imajo veliko parkirišce in pokrito teraso). Upam, da boš našel.

P.s.: edina slaba stvar je bila naslednja:

ko sem narocil pijaco z ledom, mi je natakar rekel, da ne bo šlo, ker je "umro ledomat"

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert: 2 km proc živim. Drugaci sm tam vsako soboto ko so žuri pa tudi med tednom kdaj... kakšen motor pa maš? Motozbora ki ga prirejajo Orli pa itak ne zamudim že od vsega zacetka...

NoFear

Edited by - U^F^O on 18/08/2001 15:21:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mojstrani nasproti gostilne jozice je lokal, ki ima tablo "za bikerje 10% pousta!" Sam jaz ga nisem dobil, pa ae precej oaabna je bla kelnarca

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem opazil, da je vse vec lokalov in gostiln z napisom Bikers welcome. In predvidevam, da jih bo še vec. A se bojim, da je to neka modna muha teh gostilnicarjev, ki so to pac nekje videli in to lepo kopirajo, sami pa niso bikerji po duši. Seveda je takih malo a vseeno.

Ideja o tem, da se naredi lista gostiln in barckov je dobra.

Potrebno pa jih je tudi dosledno testirat

Edited by - mopedfan on 03/09/2001 15:07:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torpedo - Grosuplje

Lastnik lokala je en od naše sorte.

Ceprav nazadnje ko sem bil na njihovem koncu neke posebne ponudbe ni blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bo zrasel v Ljubljani oziroma bližnji okolici pravi Bikers club kakršnega Slovenija še ni imela.Ne bo samo barcek, ki bi imel WB nalepko ampak bo pravi pristni dnevno nocni klub s pijaco, jedaco in še marsicem . Tocna Lokacija še ni znana, ker še ni izbrana, ce ima kdo v mislih, kak dolocen objekt, mi lahko maila in bom posredoval naprej.

Zaenkrat le toliko in upajmo, da bo zadeva nared še pred letošnjim novim letom.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išce se najmanj, cimboljša kombinacija (velikost/cena) najmanj 100m2 notranje površine brez WC-jev in skladišca...., poleg cimbolj primerne zunanje površine za parkirišca in vrt.

Imaš kako idejo ?

Odpiramnov topic pod splošno !

Edited by - uzzy on 24/08/2001 13:16:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno brez prave ideje, kje bi to lahko b'lo sam pomaga ce se ve kakšna velikost je v igri.

Varianta so razne odslužene manjše proizvodne hale al pa kvazi skladišca, k so v zadnjih letih ostala prazna.

Od prilike prostori tipa kot jih zaseda Bike motoristicna delikatesa v Tacnu, mogoce mau b'l na samem ker jim tam naredil en kup novih bajt, ... tko da verjetno kakšna pizdarija s sosedi še sledi, ko bojo zacel travmirat okol' hrupa pa delovnega casa itd.

...

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo ve kje je pivnica pri GROMSKI STRELI ?

Naj vam zaupam ,v Vranskem.Ker je danes bolj spremenljivo vreme smo se motoavtali , to je prevozno stedstvo na katerega gremo vsi gor (beri:noter).©li smo v muzej motociklov in kot se spodobi ąe na pijačo. V prijetno urejenem lokalu vse v znamenju motociklov od ąanka ,tal do sten , smo z "oątirjem" klepetali o motorjih in ,ker je bil to druľinski izlet tudi o tem ali bodo otroci tudi vozili motorje? Bodo. Na uho : zraven imajo tudi čokoladni hram , ki pa ľal ne obratuje vedno - nimajo nobenega zasvojenca z čokolado , da bi jo redno delal in dovaľal.

LP Climberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Verjetno se je tema že kdaj odprla... Zanimajo me lokacije širom Slovenije, kjer se motoristična srenja srečuje ob decilitrih hmeljevca... Tako, tiste najbolj udarne in znane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!