Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

Evo spet bom načel to temo, ker opažam da je v MARIBORU glede tega ena velika kriza. Išče se torej lokal (ali karkoli drugega - to v tem trenutku ni prvi problem), v katerem bi se dobivali motosvetovci v vsaj približno takem številu kot v OLP, recimo 1x tedensko ali pa vsaj 1x na 2 tedna. Najprej me zanima če je sploh volja da bi se kaj takega začelo dogajat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj
Citiraj

Opla....jest placˇu baso 700 sit.....zdej mi pa ni jasno....al mi je tamala premal racˇunala,al sem jo tok fasciniral....s cˇem mi itaQ ni jasn.......al je pa tuki kaj drugega posredi :?: :?: :?: :?: :?: :evil:

No sˇe en sˇok! Ocˇitno noben nima pojma kaj se grejo!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :roll:

(nocommentcepravmetoksrbiiiiiiipress)

Citiraj
Citiraj

Pridruzˇujem se Tatjani, kar je too much je too much! Klobasic ne bomo

vecˇ pekli v Twinu! :evil: :evil:

Pa kokic tudi ne ... :twisted: :wink: :arrow:

je kdo omenu :popcorn: ? :multi: :smilecolros: :multi: :smilecolros: :multi: :smilecolros:

Citiraj
jest sem bil enkrat v tisem old londonu al kaj je zˇe, pa mi spljph ni nicˇ pasalo. vse neka paketarska finocˇa (od publike do kelnerov) pa cene nekam cˇudne. Suzuki 250 je bil z menoj pa tudi on ni imel kej lepsˇega za povedat.

Suzuki250 oprosti ker tudi tebe mogocˇe v drek tisˇcˇim, ampak tako je pacˇ blo.

V prvem nastropju v sredo>??????? Finoca? :microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet bom načel to temo, ker opažam da je v MARIBORU glede tega ena velika kriza. Išče se torej lokal (ali karkoli drugega - to v tem trenutku ni prvi problem), v katerem bi se dobivali motosvetovci v vsaj približno takem številu kot v OLP, recimo 1x tedensko ali pa vsaj 1x na 2 tedna. Najprej me zanima če je sploh volja da bi se kaj takega začelo dogajat???

Motoristi v MB se dobivamo ob ponedeljkih pri "Mladi lipi" (Lackova 76) ob četrtkih pa pri "Večerku" (Proletarskih brigad / Kardeljeva / Koseskega). Kar pridi kaj pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dnevniku sem pred kratkim bral o nekem motorističnem lokalu Sadje in zelenjava na Viču, če ve kdo kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dnevniku sem pred kratkim bral o nekem motorističnem lokalu Sadje in zelenjava na Viču, če ve kdo kaj več o tem?

Je lokal ... motoristični pa nikakor ... privat klub za "privat" žurke ... nižji davki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko - mogoče pa pojma nimaš :)

Sadje in zelenjava furajo tipi, ki imajo tudi Custom Clinic - predelave chopperjev takšne, da se ti zmeša. Ja, dost motoristična zadeva. Ampak - ni za civiliste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dnevniku sem pred kratkim bral o nekem motorističnem lokalu Sadje in zelenjava na Viču, če ve kdo kaj več o tem?

Sadje & zelenjava = HD + $$$$$$$$$$$$$$ + Cobra + $$$$$$$$$$$$

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tile iz Sadje&zelenjava so kar dobri :)

Vsake tolk vidim zvjerkota v mestu na kakšnem predelanem tvinu, ki je bolj podoben torpedu, kot motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Tukaj pa še moja malenkost...

Rok sorry k nism ujel v objektiv tvoje lepše polovice...sm bil malce okajen O:-)

post-870-1106500794_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci včeraj v Ortu...

Incubation, Metalbike in njegova Eva, ter HHV Junior...

No pa jaz sem tud bil :) pa ACE in FOX sta bla z mano :D , okol pol enih je tud SPIDI pršu gor .)

Vsekakor bo treba kmalu spet it kej pogledat v ORTO :yea2:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A hodi kdo od motosvetcev kej  v Zmajevo votlino na kakšno kavo :)

Jaz, jaz ! Ampak pozimi bolj zelo redko. Sicer pa večino petkov popoldan ko grem proti štayerski. Pa Staneta pozdravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Black Knight pravi:

Glede občutkov v želodcu, me nič kaj kmalu ne vleče spet v Orta :unsure: ...

:? a so ti dal pokvarjen sok? :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Black Knight pravi:
Motosvetovci včeraj v Ortu...

Incubation, Metalbike in njegova Eva, ter HHV Junior...

:eek: Sej sem vedu, de sem nek napako naredu. 'Če bit motorist, pa še po sumljivih lokalih se suka.... jao, jao, pa kakšno družbo ima... same ene čudne bajkerje... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posle jebanja nema kajanja.Sm mogu kr ornk pogledat sliko, da sem loču,da je ena od teh punca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajgor.... :OK:

HHV če pogledaš sliko pazljivo boš vidu, da so na mizi samo 3-je kozarci(brez tiste krinke v obliki kakava :P ) , sklepam da HHv-junior drži kozarec s štokom pod mizo, al kako.... :hmm: :D

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A una ta leva??  :whistle:  Sicer pa kwa se ti usajaš, ti... ti...  skinhead!

(BušiMeBoZaUšesaPress)

A si to opazu z očali ali brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klub kjer so dobrodošli vsi, tudi motoristi: KAK Unterhund, Ormož, (grajska klet)vsak petek in soboto in nedeljo ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!