Skoči na vsebino

Črna Gora 2016 – srečanje Horizons Unlimited


nemo

Priporočene objave

Iz fotk je razvidno, da je Darko kar precej dogradil katun. Verjetno bo letos še več novih hišk, fino bi bilo, da bi tudi razširil wc in tuš.

Ampak, tista dva, tri dni se že zdrži brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavle upam, da se strinjaš in sprejmeva BIF-ovo opravičilo. Ampak za kazen bo pa za kakšno "rakijico" dal (ali več) ;-))))

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, avtomoto pravi:

Pavle upam, da se strinjaš in sprejmeva BIF-ovo opravičilo. Ampak za kazen bo pa za kakšno "rakijico" dal (ali več) ;-))))

 

Kje bo ta "rakija"???  Namreč .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, nemo pravi:

1fBpjc.jpg

A si moral objavit to sliko - "belo naložen" krožnik ? :mad:

Le kako bom preživel še teh 217 dni, da bom "u živo" ob takšnem krožniku ? :?

(o rakijici raje ne bi, saj so tu mogoče tudi "mladoletni" forumaši) :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 1. 2017 at 8:07, nemo pravi:

Povzetek:

udeležbo na tem srečanju odsvetujem vsem, ki ne morejo brez hektolitrov piva, bučne muzike, go-go girls, okovanih bajkerjev v resastih jaknah… pa tistim, ki ne  morejo brez štantov s ceneno navlako… pa tistim, ki ne morejo brez turiranja mašin, zažiganja gum… pa tistim, ki...

 

 

Iz zgoraj naštetega sem se že v naprej z velikm zadovoljstvom odpovedal črednim dogodkom.

No tole HU pa je prvo, ki nakazuje veliko verjetnost da pridem...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl zadevo. Zelo verjetno bom planiral zadevo tako, da bom prišel dol, bodisi v petek zvečer, ali pa v soboto okrog poldneva in bom srečanje v bistvu izkoristil kot počitek z prijetnim in koristnim druženjem do ponedeljka zjutraj. Čez vikend se itak ni pretiran užitek vozit, ker imaš po hribih paličarje, po cestah pa cafe-racer-je...prvim greš na živce, ker si glasen in prašiš, drugi pa naredijo vse, da pritegnejo tvojo pozornost in to počnejo praviloma na moteč način.

Vsekakor pa bo postanek na srečanju del večjega potovalnega kroga....tako vsaj planiram.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎1‎/‎27‎/‎2017 at 8:25 AM, BIF said:

Sem videl zadevo. Zelo verjetno bom planiral zadevo tako, da bom prišel dol, bodisi v petek zvečer, ali pa v soboto okrog poldneva in bom srečanje v bistvu izkoristil kot počitek z prijetnim in koristnim druženjem do ponedeljka zjutraj. Čez vikend se itak ni pretiran užitek vozit, ker imaš po hribih paličarje, po cestah pa cafe-racer-je...prvim greš na živce, ker si glasen in prašiš, drugi pa naredijo vse, da pritegnejo tvojo pozornost in to počnejo praviloma na moteč način.

Vsekakor pa bo postanek na srečanju del večjega potovalnega kroga....tako vsaj planiram.

Glej ga, pa ti si iz Hoč? Jaz tudi pa te sploh ne poznam - no ja, mogoče te? Sam bom tudi verjetno odromal na to srečanje. Lani sem delal turo po BIH, Črni Gori, pa čez Albanijo do Makedonije. Meni je ta konec všeč, lepa narava, dobra hrana... Ker pa noben Slovan ne pije sam ( Štajerec pa sploh ne ) se lahko združimo za to turo, seveda če si za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!