Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS LC 2013 dalje


solorider

Priporočene objave

pred 41 minutami, MdAzz pravi:

20. sem narocil, vceraj je ze bil tu. Priporocam. Prosil sem, da ga posljejo z naslova fizicne osebe, ne kot firma in deluje. Kuverta ni bila ppdvrzena carinskemu pregledu in torej ni bilo nobenih dajatev. Super! Pa mam kaj za delat cez zimo...

Odlično.

Ko boš začel montirat poslikaj kje boš speljal kable in kaj boš vse gor nataknil. Jaz cincam med Denali soundbomb v enem kosu ali v split varianti. Nosilec za luči pa tudi bo zgotovljen v kratkem. Še štop ledice najdem pa bo vse komplet.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ja, moram it v Terno po snakeskin za kable, pa počakat moram, da pridejo kitajske ledice za štop lampe, pa dodatne luči, potem pa se bom lotil. Me pa zanima, koliko kaj modri težijo glede, predvsem prednjih, luči...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MdAzz pravi:

kitajske ledice za štop lampe, pa dodatne luči,

Kakšen link kaj si nabavil?

pred 7 minutami, MdAzz pravi:

Me pa zanima, koliko kaj modri težijo glede, predvsem prednjih, luči..

Pust pr mir. Naštelaj višino itd... po predpisih pa :whistle:...

Meni se gre predvsem, da sem bolj viden podnevi in ponoči od spredaj in zadaj. Dobro je če tudi ponoči bolje vidiš, ampak ni prvotnega pomena, ker če ne vidiš dovolj dobro pač zmanjšaš hitrost.

Da si bolj opazen drugim udeležencem v prometu in da ti bolj vidiš cesto so dve različni stvari. Z dnevnimi lučmi te drugi hitro opazijo za ponoč so pa neprimerne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo tovarniški nizek sedež na svojem vodno glajenem GS? Zanima me, ali je "tapecirunga" lepo nalepljena na peno, ali stoji napeta v zraku kot boben (upam, da veste, kaj mislim). Kupil sem rabljen sedež, ki naj bi bil original nizek, pa imam svoje dvome, ker je to gumi blago prav napeto in je spodaj dober centi lufta med peno in blagom. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, MdAzz pravi:

Ima kdo tovarniški nizek sedež na svojem vodno glajenem GS? Zanima me, ali je "tapecirunga" lepo nalepljena na peno, ali stoji napeta v zraku kot boben (upam, da veste, kaj mislim). Kupil sem rabljen sedež, ki naj bi bil original nizek, pa imam svoje dvome, ker je to gumi blago prav napeto in je spodaj dober centi lufta med peno in blagom. Hvala

Tapecirunga običajno ni nikoli nalepljena na podlago / peno....  tudi na običajnem sedežu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

Skoči pogledati do Blaža na Adriatic Tours. On ima vse vrste sedežev za GSe in boš lahko pogledal.

Hvala, odlična ideja - sem se zmenil z Blažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, MdAzz pravi:

Bi imel morda kdo skoraj  nov komplet Michelin Anakee III? Ugodno

Brez zamere... v tem segmentu ena najslabših gum :( ; jaz sem menjal po prevoženih parih kilometrih.

Upam da gume niso bile krive za kakšen nepričakovan zdrs! :( 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bile (še), jih bom raje zamenjal, preden bojo. Zaenkrat mi grejo na živce bolj zato, ker ropotajo bolj kot boxer... Ampak naj bodo čez zimo še na feltnah, bom jih spomladi dal na ebay - tam kar grejo v promet...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/29/2017 ob 21:01, ftp pravi:

... tako izgleda nadgradnja na 200+ KM

 

DSCN4121.thumb.jpg.6563ad1bf0fc04b45c4aa89b967d086f.jpg

 

... več moči ne pomeni boljših pospeškov in večje hitrosti :headbang:

 

dokaz, da ni vse v brzini, samo da se potuje.....upam da je malenkost in v garanciji. 

 

a se prav spomnim,, a tebi 1200lc že od začetka ni bil všeč? Da si se mal težko privadil z 1150?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, 

... bomo videla kaj bojo sporočili, jaz sumim na akumulator.

 

Ja, na začetku ni štimalo, pa se je izkazalo da gume Anakee III niso nič vredne. Sem par krat bil na meji padca. S TKC 70 je veliko bolje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, MdAzz said:

Niso bile (še), jih bom raje zamenjal, preden bojo. Zaenkrat mi grejo na živce bolj zato, ker ropotajo bolj kot boxer... Ampak naj bodo čez zimo še na feltnah, bom jih spomladi dal na ebay - tam kar grejo v promet...

Čepke v ušesa in bodo vse gume tihe. Tudi sluh si boš prihranil, da boš kdaj v prihodnje slišal, kaj ti hočejo povedati vnuki.

Pri AK3 nisem opazil, da bi bile glasne, tudi ni slaba guma, kot nekateri pišete. Do cca 7.500km so čisto O.K. za zadnjo, za prednjo pa do 12.000km. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

... bomo videla kaj bojo sporočili, jaz sumim na akumulator.

Bolezen tekočinsko hlajenih agregatov - pokurjeni alternaor....

2x na "sivčku" (sicer 80ccm motor) vendar se "jim" dogaja tudi na 1200ccm motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Čepke v ušesa in bodo vse gume tihe. Tudi sluh si boš prihranil, da boš kdaj v prihodnje slišal, kaj ti hočejo povedati vnuki.

Pri AK3 nisem opazil, da bi bile glasne, tudi ni slaba guma, kot nekateri pišete. Do cca 7.500km so čisto O.K. za zadnjo, za prednjo pa do 12.000km. 

pol mi pa odgovori katera guma je še slabša za velike endure. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

Odvisno od namena. 

zdaj boš začel filozofirati... AK3 veš kakšen je profil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu jih vsaj  nekaj trdi, da je ANAKEE III dobra guma. Nisem poznavalec ampak vem kdaj je guma glasna. Sicer pa noben kompromis ponavadi ne za en, ne za drug namen odlicen, ampak je za oba namena - no, pac - kompromisen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!