Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS LC 2013 dalje


solorider

Priporočene objave

2 minutes ago, solorider said:

zdaj boš začel filozofirati... AK3 veš kakšen je profil???

Vem, vem, sem zvozil dva kompleta. Pa ti, koliko si jih zvozil z velikim enduro motorjem, še bolje z GS 2013- o katerih se tu pogovarjamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, MdAzz said:

Hvala bogu jih vsaj  nekaj trdi, da je ANAKEE III dobra guma. Nisem poznavalec ampak vem kdaj je guma glasna. Sicer pa noben kompromis ponavadi ne za en, ne za drug namen odlicen, ampak je za oba namena - no, pac - kompromisen...

Glasnost je zadnje, kar je pomembno. Mogoče razvajenim Američanom, ki drajsajo avtoceste in morajo medtem poslušati radio, da ne crknejo od dolgčasa.

AK3 je odlična guma prvih 5.000km. Ni M+S, zato se je treba tega zavedati. Pri temperaturah pod 17 stopinj postane trda, prav tako, ko je zvožena. Za karkoli izven asfalta, razen suhega makadama pa nikakor ni.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motolover pravi:

Vem, vem, sem zvozil dva kompleta. Pa ti, koliko si jih zvozil z velikim enduro motorjem, še bolje z GS 2013- o katerih se tu pogovarjamo?

ti si ko Borutt... ti ne pride človek do konca... ker odgovora še nisi dal.

Daj odgovor tistim, ko vozijo gs 2013 dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

Saj sem. Tvoj strokovni odgovor glede uporabe AK3 pa je?

poglej, spet nisi dal odgovora!!! Te ni sram, da te prosim za odgovor. 

ps: moj odgovor na tvoje vprašanje je tako kot mnogi drugi, da ni slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, solorider said:

poglej, spet nisi dal odgovora!!! Te ni sram, da te prosim za odgovor. 

ps: moj odgovor na tvoje vprašanje je tako kot mnogi drugi, da ni slabše.

Slabše za asfalt:

AK Wild, Karoo 3, TKC 80,.. Zadovoljen?

Zdaj mi ti povej katere so boljše in zakaj misliš tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

Slabše za asfalt:

AK Wild, Karoo 3, TKC 80,.. Zadovoljen?

Zdaj mi ti povej katere so boljše in zakaj misliš tako!

in to je primerjava z AK3 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, solorider said:

pol mi pa odgovori katera guma je še slabša za velike endure.

Od Anakee III je slabša samo počena in prazna guma  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

in to je primerjava z AK3 :lol1:

Hotel si odgovor ne glede na pogoje v katerih se gume uporablja. No, zdaj povej ti katere so boljše in zakaj! Zraven povej koliko km si z njimi naredil z GSom 2013- , da dobi tvoja trditev neko težo.

2 minutes ago, ftp said:

Od Anakee III je slabša samo počena in prazna guma  :BUA:

katere si še vozil na GSu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, MiNa said:

Bolezen tekočinsko hlajenih agregatov - pokurjeni alternaor....

Upam da je samo akumulator - baterija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Od Anakee III je slabša samo počena in prazna guma  :BUA:

ampak on sedaj primerja gume za blato  :lol1: drugače imaš popolno prav... nisem imel slabše gume kot je ta. Tako kot lover pravi, ko je še nova ok... pol je pa podn od podna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

Hotel si odgovor ne glede na pogoje v katerih se gume uporablja. No, zdaj povej ti katere so boljše in zakaj! Zraven povej koliko km si z njimi naredil z GSom 2013- , da dobi tvoja trditev neko težo.

katere si še vozil na GSu?

AK3 je za cesto, dež.... moram te spomniti, da še nisi dal odgovora, ker tisto ko si nalimal primerjavo :lol1:

Dami, počakaj še malo pol pa lahko pobrišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal nekaj uporabnih informacij, ti se samo napihuješ. Razumem, saj kaj pametnega glede tega nimaš za povedati, ker nimaš pojma. Boš povedal kaj o tvojih izkušnjah s tem modelom GSa in temi gumami, da te sploh sprejmemo v debato? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, solorider said:

ampak on sedaj primerja gume za blato  :lol1: drugače imaš popolno prav... nisem imel slabše gume kot je ta. Tako kot lover pravi, ko je še nova ok... pol je pa podn od podna.

Jaz že od nove zelo slab feeling. Zelo nepredvidljive po suhem (po dežju nisem imel težav).  Prednja večkrat zdrsnila pri normalni vožnji, en krat zelo grobo spustila in bili smo blizu padca in nesreče. Mi je vnesla obilo straha v kosti. Guma je toliko slaba, da sem s kolegi hodil s starim  1150 GS (TKC 70), ker z novim jim nisem mogel slediti. Sedaj zvozil TKC70 in so ogroooomooo bolše, vozim lahko hitreje in brez nikakršnih zdrsov, pa še kilometrina je enaka.

... a ja, pa še tišja je

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, motolover said:

Hotel si odgovor ne glede na pogoje v katerih se gume uporablja. No, zdaj povej ti katere so boljše in zakaj! Zraven povej koliko km si z njimi naredil z GSom 2013- , da dobi tvoja trditev neko težo.

katere si še vozil na GSu?

na temu še TKC70. So pa definitivno boljše tudi Pirelli Scorpion2  in Metzeler Next ki sta precej podobni gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

na temu še TKC70. So pa definitivno boljše tudi Pirelli Scorpion2  in Metzeler Next ki sta precej podobni gumi.

pa Conti, Mitas...

Ko bi lover primerjal TKC 70 in ne  TKC 80 bi še šlo..... bom pa jaz še probal TKC 70, ki jih tudi hvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikdo si ustvari sliko o AK3 iz informacij na netu še preden jih poskusi zapeljati malo ostreje v ovinek. Zame se z njimi naredi premalo km, moti me tudi, da niso M+S, ker naredim večino km v hladnejših mesecih, poleti pa sploh ne vozim. Drugače BP. Kadar že mislim, da sem našel odlično gumo, najdem še boljšo. Trenutno bi dal za asfalt najboljšo oceno Avon Trailrider. Po 13.000km se še vedno pelje enako dobro kot nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj TKC je Conti... proti TrialAttack so slabše samo na vročem asvaltu in je malo glasnejša (ne kot Anakee III), drugače pa zelo vsestranska guma. Bolša pa na umazanem asvaltu, mokrem, hladnem,...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, motolover said:

Marsikdo si ustvari sliko o AK3 iz informacij na netu še preden jih poskusi zapeljati malo ostreje v ovinek. Zame se z njimi naredi premalo km,

S katerimi pa narediš več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motolover pravi:

Jaz sem dal nekaj uporabnih informacij, ti se samo napihuješ. Razumem, saj kaj pametnega glede tega nimaš za povedati, ker nimaš pojma. Boš povedal kaj o tvojih izkušnjah s tem modelom GSa in temi gumami, da te sploh sprejmemo v debato? 

tok kot je Solo prevozil z GSom ti še dolgo ne boš. Torej neke reference že ima.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

Z GSom 2013 dalje o katerem tu govorimo?

trdiš da se na GSu pred 2013 gume drugače obnašajo? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

Slabše za asfalt:

AK Wild, Karoo 3, TKC 80,.. Zadovoljen?

Zdaj mi ti povej katere so boljše in zakaj misliš tako!

A se ti s to drvarnco še kje drugje voziš kot po asfaltu? Si ne predstavljam da bi se še kje drugje s tem vozil kot po cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 dejansko se s to drvarnco ne moraš vozit po terenu kljub temu za kaj vse jo propagirajo ... sem imel možnost probat in s tem ne grem nikoli ukol sveta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, MiNa pravi:

Bolezen tekočinsko hlajenih agregatov - pokurjeni alternaor....

Guma je guma! O njih res lahko v temah o gumah....

Sicer pa v temi o GS-LC naj bi se pisalo o tem in podobnem. Lahko tudi hvale ampak realnost je včasih drugačna.

"BMWs are bulletproof, the alternator is over-engineered, the new version doesn't have a belt so it's maitenance free.... These are some of the things I've been reading about my bike, but guess what, things do fail."

Zadelo ga je na poti, ki je ne moremo primerjat z dvodnevno furo po jadranki. Čista jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!