Skoči na vsebino

MXGP 2017


ArcaneWater

Priporočene objave

Jebemti Butrona. Zbije Gajserja po tleh ker se 'bori za pozicijo', na koncu pa izven točk. Kaj se sili, butec jedni... :angryrant1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle padec je vedno jeba za ključnico... upam da se ni kaj polomil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Urban K. pravi:

Baje je OK...

:cry:  ... bo pa naslednjič zmagu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://mxvice.com/66567/crash-footage-tim-gajser

""Tim Gajser had a vicious fall in the final MXGP encounter, which you can view below. We can exclusively confirm, however, that nothing was broken in the fall. ‘243' is questionable for Teutschenthal though, so keep an eye on that over the next two weeks. We'll have more on Gajser soon; we have an exclusive interview with the reigning champion.""

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jskrablin pravi:

Jebemti Butrona. Zbije Gajserja po tleh ker se 'bori za pozicijo', na koncu pa izven točk. Kaj se sili, butec jedni... :angryrant1:

Za katero firmo že vozi Butron:hmm:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Banjo pravi:

Za katero firmo že vozi Butron:hmm:?

Ma ne bi jaz tega tako daleč pelal. Sej je kul, vsak zase misli da je ah in sploh na tem nivoju konkurence. Sam lahko bi malo mislil in se ne šal obračunavanja na nož z nekom, ki je jasno boljši. Končni rezultat pove vse. Tvegati poškodbo zase pa sproti še ogroziti drugega pa pri tem dokazati samo da si ornk slabši voznik je pa butasto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajser "baje" nima nič zlomljeno vendar je pomoje daleč od ok....Upam samo, da čimprej okreva in se vrne pripravljen. Ta mivka je res ena zahtevna stvar.... baje je bilo v celem vikendu 20 poškodb, kar je za moje pojme občutno preveč za en dirkaški vikend. Škoda za našega Gerčarja....nič nisem zasledil kako resne so njegove poškodbe ??? 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, IBA pravi:

Škoda za našega Gerčarja....nič nisem zasledil kako resne so njegove poškodbe ??? 

Koleno, menda nič zlomljeno. Zadnji FB post na to temo:

Citiraj

Injury update in the first MXGP race I crashed and hurt my knee. For now all I know that nothing is broken...more info still to come...hope for the best!

https://www.facebook.com/gercar62/posts/1151246431670972

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2017 ob 13:58, jskrablin pravi:

Jebemti Butrona. Zbije Gajserja po tleh ker se 'bori za pozicijo', na koncu pa izven točk. Kaj se sili, butec jedni... :angryrant1:

tale Butron=koštron,ma de si taka mona ti pa res ni pomoči.Res da je v mx dovoljeno marsi kaj,sam ta kreš je biu posledica prevelikega ega,ali pa je bilo to celo naročeno .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gajser super na treningih, povedel v kvalifikacijah, nato pa spet grdo padel. Sicer se je po nekaj časa odpeljal naprej, ampak zapeljal v boks in zaključil. Dohtarji dovolili nastop, jutri izbira predzadnji.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametna odločitev. Itak niti treningov niti kvalifikacij ni mogel normalno vozit. Takole za nazaj je sicer lahko biti pameten... sam kot kaže bi bilo bolje, če bi prejšnjo dirko spustil v celoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem bral, da vozi punco s sabo na dirke. To za vrhunski šport nikoli ni dobro, tudi Peter Prevc je s punco izgubil tisto, kar ga je ločevalo od drugih...:hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, vandrovec pravi:

Nekje sem bral, da vozi punco s sabo na dirke. To za vrhunski šport nikoli ni dobro, tudi Peter Prevc je s punco izgubil tisto, kar ga je ločevalo od drugih...:hmm:

Pa premlad je, da si babo za vrat navleče. Nekaj za sproti doma, ostalo je samo kamen okoli vrata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k je zmagovau, pa je bla punca zravn, ni nobenega motilo :P

lejte .. kakorkoli, naš je :D

bo že ... :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta opazka ni zrasla na mojem zeljniku, nekje sem jo zasledil in se z njo strinjam. Vrhunski šport pomeni odpovedovanje, garanje...saj je možno tudi, da mu partnerka lahko pri tem pomaga, samo v večini primerov pomeni partnerski odnos nekaj drugega...

...ne, da me moti, želel in privoščil bi mu zmage v športni karieri ter srečo v ljubezni, žal je za oboje skupaj potrebno več naporov. Tudi v poslovnem svetu je nemalokdaj potrebno izbirati med družino in kariero, drugače lahko trpi eno ali drugo.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!