Skoči na vsebino

MXGP 2017


ArcaneWater

Priporočene objave

Lej, vidva... Če je to letelo name sem se mal pohecal, ker je napisal, da je navijal, da ga cairoli nabije... Sem mislil, da je bila tesna in da sta se ornk užgala... Pol pa gledam rezultate pa tko pol minute razlike... Lol... Nevem zakaj ste vsi tko zategnjeni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skopusnik1 pravi:

Gajser danes v kvalifikacijah padel v prvem zavoju skupaj s še nekaj dirkači, nato moral še v boks na popravilo motorja in končal na mislim da zadnjem mestu. Dobro danes Jernej Irt z 18. mestom v kvalifikacijah, brat Peter pa 26. Gajser je bil sicer dopoldne na obeh treningih drugi, za Herlingsom in pred Cairolijem.

 

Ja, škoda za tale padec. Drugače je treninge vozil zelo dobro. Brata Irt pa koliko je Jerneju ratala tale vožnja dobro... danes se točke talajo. Bi bio pa fino da ponovi uvrstitev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajser včeraj 7. in 5., odlično pa v drugi dirki tudi Irta, ki sta končala na 18. (Jernej) in 19. mestu (Peter). Prvič do točk trije slovenci :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Gajser za konec sezone z zmago v prvi vožnji in tretjim mestom v drugi, skupno drugi z enakim izkupičkom točk kot Herlings. Cairolija je v prvi vožnji prehitel za krog.

Jernej Irt tudi odlično, 18. in 20. mesto ter tri nove točke. Jan Pancar v prvi vožnji EMX250 z odstopom, v drugi pa mislim da 8. ali 9. mesto! :)
To nedeljo jih lahko pridete pogledat v Šentvid pri Stični ;)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hometown milan italy? a je bil zamenjava za cairolija? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!