Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 10 urami, Snecer pravi:

Prometni policisti imajo huda znanja, to je vrh vrha, se ne spominjaš iz filma Smrtonosno orožje, ko sta za nagrado napredovala in šla listke pisat?

Imajo najboljši pregled na terenu

Včeraj sem jih veliko videl na AC, ko so krotili tovarnjakare na odstavnem pasovu

 

Tisti film je posnet po resničnem dogodku. Res. 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ko kapitalistu ali državi izmakne kdo 100€ je v zraku vsa flota ,na tleh pa kličejo vse patrulje ,še tiste iz dopusta.......ko mojemu očetu vdrejo 5x v krajšem časovnem obdobju in odnesejo za več tisoč evrov s solarnim sistemom vred ,pa pride hepani modri .......nikoli ni nobeden vzel prstnih odtisov in še tiste vidne odtise v blatu okrog vikenda so cepci potacali sami .

Naredili so par slik in rekli očetu ,da če kaj izve naj jim pride povedat . Z primerom se nobeden ne ukvarja  ker jih je preveč po grmih in gostilnah ......tej v gostilni imajo baje takšno nalogo ,da cel šiht presedijo ,saj veste (kao sodelovanje s tam živečimi ) veliko jih pa tudi spi , nočem slikat , pojdite na PST pri Buldog baru pa jih ob nečloveških urah  , ko izvajam kardio najdeš kako smrčijo ,seveda pa je to v opisu njihovih del ,saj se tako zbližujejo s tam živečimi .........

Nimam pripomb ,Policija je res na nivoju ,delavna ,pomaga malemu človeku  in preganja ter zapira lopovske kapitaliste (večina jih sedi v parlamentu )

lp

Zapisnik imam pri sebi , če kdo želi vpogled mu ga pošljem na mail .

 

 

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Tisti film je posnet po resničnem dogodku. Res. 

:yawn:

Preveri pri Kočevcih,če sem se kaj izmislil,potem pa zehaj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

https://siol.net/avtomoto/promet/zakaj-nastane-prometni-kolaps-v-sneg-z-letnimi-gumami-in-nepripravljeni-foto-453417

globokoumneži na delu, citiram predlog (pink ponk):

Spremeniti želijo zakon, odgovor z ministrstva čakajo že pol leta 

Na Darsu dodajajo, da so letos spomladi ministrstvu za infrastrukturo predlagali uskladitev pravil oziroma prepovedi prometa s predpisi, ki veljajo v sosednjih državah, in spremembo zakona. Predlagali so obvezno uporabo zimske opreme od 15. novembra do 15. aprila (zdaj le do 15. marca), prepoved uporabe snežnih verig na avtocestah in hitrih cestah ter določitev najmanjšega profila zimske gume na štiri milimetre (zdaj tri milimetre). Kot poudarjajo na Darsu, odgovora z ministrstva od spomladi še niso prejeli.

In spet mešajo samo zrak:

1. med 3 in 4 mm na zimski pnevmatiki ni bistvene razlike

2. podaljšano časovno obdobje je brezvezna zadeva, saj že sedaj velja predpisana zimska oprema v zimskih razmerah, neglede na datum, kar pomeni tudi avgusta

3. o tovornih vozilih pa nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, drmr69 pravi:

valda :P

v njegovem zapisu je tudi tole :

Hvala DARS, za novo adrenalinsko izkusnjo. Res sramota in nesposobnost do konca. Zjutraj ob 6:10 sem s tovornim vozilom vstopil v SLO na mejnem prehodu Fernetici. Kot sem pricakoval je ze snezilo in popolnoma jasno mi je bilo, da bo snega se vec proti Postojni. 

vse mu je bilo jasno, ampak je vseeno rinil .... če bi ga izločili na meji, bi se jezil, saj je bilo tam kopna cesta.

Hvala kur*u, da nisem v teh službah in da se neposredno ne ukvarjam neposredno več s tem. :P 

se pa jezim kod občan in uporabnik cest tako na vzdrževalce, upravljalce, kamionđije, voznike osebnih vozil, policaje, motoriste, kolesarje, pešce in še na mnogo drugih, če me ovirajo pri moji poti ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

hehe

https://siol.net/avtomoto/promet/zakaj-nastane-prometni-kolaps-v-sneg-z-letnimi-gumami-in-nepripravljeni-foto-453417

globokoumneži na delu, citiram predlog (pink ponk):

Spremeniti želijo zakon, odgovor z ministrstva čakajo že pol leta 

Na Darsu dodajajo, da so letos spomladi ministrstvu za infrastrukturo predlagali uskladitev pravil oziroma prepovedi prometa s predpisi, ki veljajo v sosednjih državah, in spremembo zakona. Predlagali so obvezno uporabo zimske opreme od 15. novembra do 15. aprila (zdaj le do 15. marca), prepoved uporabe snežnih verig na avtocestah in hitrih cestah ter določitev najmanjšega profila zimske gume na štiri milimetre (zdaj tri milimetre). Kot poudarjajo na Darsu, odgovora z ministrstva od spomladi še niso prejeli.

In spet mešajo samo zrak:

1. med 3 in 4 mm na zimski pnevmatiki ni bistvene razlike

2. podaljšano časovno obdobje je brezvezna zadeva, saj že sedaj velja predpisana zimska oprema v zimskih razmerah, neglede na datum, kar pomeni tudi avgusta

3. o tovornih vozilih pa nič....

To je predlog DARS-a podobne predloge dobijo iz MNZ potem pa vsi bentijo da ne morejo nič, ker drugi sprejemajo zakone.

Dejstvo je da so za te zastoje krivi in DARS in policija !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Dejstvo je da so za te zastoje krivi in DARS in policija !!!

Dejstvo je, po SSKJ, kar dejansko obstaja ali se je dejansko zgodilo ....

izsledke tudi sam nestrpno pričakujem ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, maus said:

Dejstvo je, po SSKJ, kar dejansko obstaja ali se je dejansko zgodilo ....

izsledke tudi sam nestrpno pričakujem ;)

 

Ste kot mali razvajeni otroci, vam treba vse s prstom pokazat. Ste gnili, kot večina javne in državen uprave, ki je v večini namenjena sama sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ftp pravi:

To je predlog DARS-a podobne predloge dobijo iz MNZ potem pa vsi bentijo da ne morejo nič, ker drugi sprejemajo zakone.

Dejstvo je da so za te zastoje krivi in DARS in policija !!!

Nope, pomankjiva in slaba zakonodaja in v prvi vrsti ministrstvo, ki jo zagovarja (ter šefi darsa in policije).Meni ni jasno kako lahko trdijo, da je vse ok, pa ne štima in samoizločanje da ni potrebno. Pravljica.

In tisti tovornjakar, ki ne pričakuje "ledenih dil" očitno nima pojma kako nastanejo (južn sneg, ki ga steptajo vozila). Mene bolj boli, ker ne smejo posipat peska po AC, le ta bi marsikaj rešil, predvsem pa striktno izločanje takoj!!!

Ne razumem tovornjakarja, ki je Mausa napadel: namreč vedu je da bo šit. Pa zakaj ni raje odspal 10 ur na Fernetičih, namesto da je stal 10 ur v koloni pri Postojni. Razlika med enim in drugim krajem je 30-40 minut vožnje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Ste kot mali razvajeni otroci, vam treba vse s prstom pokazat. Ste gnili, kot večina javne in državen uprave, ki je v večini namenjena sama sebi.

če bi vedu kaj ti počneš, bi bil tudi jaz mogoče nezadovoljen z vašimi uslugami ali z izdelki ... 

se pa strinjam, da je marsikomu treba s prstom pokazat kaj mora delat ... nekateri so pa izredno pridni ... da povem za vzdrževalce avtocest, marsikdaj tvegajo svoja življenja zaradi neumnosti drugih ... tko da ... mlatenje in pluvanje čez vse se, vsaj meni, ne zdi pošteno ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

 

izsledke tudi sam nestrpno pričakujem ;)

 

japajade...zihr bodo globoki, najbrž bo kriva varnostna razdalja, pa prilagojena hitrost :P

bodo že kaj izzumili, recimo nekaj v stilu obvezna zimska oprema od januarja do decembra in 8mm profila. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Ne razumem tovornjakarja, ki je Mausa napadel: namreč vedu je da bo šit. Pa zakaj ni raje odspal 10 ur na Fernetičih, namesto da je stal 10 ur v koloni pri postojni.

 

js nism nubenga napadu :huh: ... sam prebral sem njegov zapis in iz njega izlušču, verjetno samo meni znane, zaključke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js nism nubenga napadu :huh: ... sam prebral sem njegov zapis in iz njega izlušču, verjetno samo meni znane, zaključke :P

 

on je tebe napadu, v prenesenem pomenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

In tisti tovornjakar, ki ne pričakuje "ledenih dil" očitno nima pojma kako nastanejo (južn sneg, ki ga steptajo vozila)

Lahko jih pričakuje, samo če ni nobenega obvestila "pričakuje" prevozno cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

on je tebe napadu, v prenesenem pomenu

a veš kje stanuje :huh: 

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

japajade...zihr bodo globoki, najbrž bo kriva varnostna razdalja, pa prilagojena hitrost :P

bodo že kaj izzumili, recimo nekaj v stilu obvezna zimska oprema od januarja do decembra in 8mm profila. :P

 

verjetno dajejo predloge, ki jih predlagajo različne interesne skupine ... več o tem ne vem ;)

ker gre za veliko gospodarsko škodo, bodo ugotovili, kdaj, kje in kdo ni opravil svojega dela .... o tem se že piše in novinarji bodo zahtevali odgovore .. slej ko prej 

ampak iz praktičnega vidika vam povem, da so meni, ko sem uveljavljal kakšno odškodnino, vedno pregledali avto, da bi slučajno našli kakšno nepravilnost, da zavarovalnici ne bi bili potrebno škode izplačati ... najprej so mi pogledali pnevmatike ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

jest bi dau vs use devat v rudnik u kamnku,na 4 smene brez malce...za 7 mescou...:lol1:

Stari pa sej kamnk nima rudnika:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, maus said:

nekateri so pa izredno pridni ... da povem za vzdrževalce avtocest, marsikdaj tvegajo svoja življenja zaradi neumnosti drugih ... tko da ... mlatenje in pluvanje čez vse se, vsaj meni, ne zdi pošteno ;)

A zdaj pa naj Francka pohvalim, Lojzeka pa grajam in tako naprej. Res so nekateri pridni in tvegajo in pohvale vredni enako velja za policiste, samo kot skupina ste pa slabi. 

Enako kot pri nogometu, ni važen posameznik ampak moštvo in rezultat.

In ta je pri obeh tokrat zelo slab. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

A zdaj pa naj Francka pohvalim, Lojzeka pa grajam in tako naprej. Res so nekateri pridni in tvegajo in pohvale vredni enako velja za policiste, samo kot skupina ste pa slabi. 

Enako kot pri nogometu, ni važen posameznik ampak moštvo in rezultat.

In ta je pri obeh tokrat zelo slab. 

naj se ne govori o delavcih, ki so v večini primerov pridni in so za svoje napake hitro sankcionirani .. raje nas se govori o tistih, ki odločajo in tisti bodo tudi dobili sankcije, če se bo krivda dokazala ... kot se spomnim, je bilo v zadnjih 10 let takih primorv, vsaj pri nas, kar nekaj ;)

pred 4 minutami, VS800 pravi:

Stari pa sej kamnk nima rudnika:P

sj ga bodo naredl :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

A ni kalcit u Stahouc, pa še to je peskokop al kamnolom:ninja:

ke paj stahouca-u pakistanu :angryrant2:...peskokop,kamnolom,rudokop,toj kamnolom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

naj se ne govori o delavcih, ki so v večini primerov pridni in so za svoje napake hitro sankcionirani .. raje nas se govori o tistih, ki odločajo in tisti bodo tudi dobili sankcije, če se bo krivda dokazala ... kot se spomnim, je bilo v zadnjih 10 let takih primorv, vsaj pri nas, kar nekaj ;)

sj ga bodo naredl :P

 

maus..šobl maš v dobrem....:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!