Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Najbolj se pa smejim, ko komentirajo kako je v Švici, Nemčiji ali Avstriji boljše. Sam sem čakal 12 ur v Nemčiji. Samo nakladajo.

nisem hotel dat linka, ki je asfinag posnel, kjer so se zjutraj zaleteli kamioni in je vse stalo .. ampak ... sj veš ... men kot otroku, je bila juha vedno boljša v gostilni ... zadnje čase, mi je pa boljša doma ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Ne....pod velko:P

miško,zdela k bo veseu decembr boš pršou na eno krajšo eksurzijo v centr evrope-KAMNIK...ti bom mau razkazou vse skup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

miško,zdela k bo veseu decembr boš pršou na eno krajšo eksurzijo v centr evrope-KAMNIK...ti bom mau razkazou vse skup...

Pa sej miško je biu ceu žiulejne iz kamnka, zdej se je pa na stara leta mal še bl na vas umaknu:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Lahko jih pričakuje, samo če ni nobenega obvestila "pričakuje" prevozno cesto

pajade, jaz vedno pričakujem zastoje, vedno, ker ne gre eno sneženje, sploh ko z juga pride in je južen debel in moker sneg, mimo brez zastojev. :P

Drugo dejstvo pa je, da bo na takem snegu, pa četudi ga je samo par cm težko, ma rez težko zvozil brez problema, namreč traktor ki vleče prikolico nima dovolj teže na zadnjih kolesih. Drugo so solo mašine, sploh kak hladilnik, tisti so kot osebni avto.

Hotel sem povedati, da od Fernetičev pa do Postojne sploh ni daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Pa sej miško je biu ceu žiulejne iz kamnka, zdej se je pa na stara leta mal še bl na vas umaknu:P

opa...a res....da nis ti un k ga jest puznam :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Preveri pri Kočevcih,če sem se kaj izmislil,potem pa zehaj......

Še vedno čakam za tisto teto, katera je dobila kazen za vprašanje, kaj tam počnejo:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele slišim po radiu, da so na primorski avtocesti odstranili tovornjak, ker je bil previsok in ni mogel skozi predor :huh:

nuben ga ni zloću :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Še vedno čakam za tisto teto, katera je dobila kazen za vprašanje, kaj tam počnejo:P

Jaz pa na tisti 5 člen,kako stran,dve nazaj.....sej veš,zavajanje pa to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotografija osebe Asfinag.

Fotografija osebe Asfinag.

26d4.png ACHTUNG: Plabutschtunnel nach Unfall bei Graz Nord bis voraussichtlich Mittag gesperrt. Ein Lkw mit Anhänger und ein Tankwagen sind in den Morgenstunden kollidiert, tausende Liter Öl flossen aus, der Lkw kippte um. 
Zum Glück ist niemand verletzt!

vir: 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

hehe

https://siol.net/avtomoto/promet/zakaj-nastane-prometni-kolaps-v-sneg-z-letnimi-gumami-in-nepripravljeni-foto-453417

globokoumneži na delu, citiram predlog (pink ponk):

Spremeniti želijo zakon, odgovor z ministrstva čakajo že pol leta 

Na Darsu dodajajo, da so letos spomladi ministrstvu za infrastrukturo predlagali uskladitev pravil oziroma prepovedi prometa s predpisi, ki veljajo v sosednjih državah, in spremembo zakona. Predlagali so obvezno uporabo zimske opreme od 15. novembra do 15. aprila (zdaj le do 15. marca), prepoved uporabe snežnih verig na avtocestah in hitrih cestah ter določitev najmanjšega profila zimske gume na štiri milimetre (zdaj tri milimetre). Kot poudarjajo na Darsu, odgovora z ministrstva od spomladi še niso prejeli.

In spet mešajo samo zrak:

1. med 3 in 4 mm na zimski pnevmatiki ni bistvene razlike

2. podaljšano časovno obdobje je brezvezna zadeva, saj že sedaj velja predpisana zimska oprema v zimskih razmerah, neglede na datum, kar pomeni tudi avgusta

3. o tovornih vozilih pa nič....

1. Razlika je. 1 mm. 

2. Si že zvedel, kaj so zimske razmere?

3. Menda gredo na vlak. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

valda :P

v njegovem zapisu je tudi tole :

Hvala DARS, za novo adrenalinsko izkusnjo. Res sramota in nesposobnost do konca. Zjutraj ob 6:10 sem s tovornim vozilom vstopil v SLO na mejnem prehodu Fernetici. Kot sem pricakoval je ze snezilo in popolnoma jasno mi je bilo, da bo snega se vec proti Postojni. 

vse mu je bilo jasno, ampak je vseeno rinil .... če bi ga izločili na meji, bi se jezil, saj je bilo tam kopna cesta.

Hvala kur*u, da nisem v teh službah in da se neposredno ne ukvarjam neposredno več s tem. :P 

se pa jezim kod občan in uporabnik cest tako na vzdrževalce, upravljalce, kamionđije, voznike osebnih vozil, policaje, motoriste, kolesarje, pešce in še na mnogo drugih, če me ovirajo pri moji poti ;)

 

Vseeno rinil? Saj mu ni nihče prepovedal vožnjo oziroma Dars ni nič naredil. Zato je lahko peljal. 

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Nope, pomankjiva in slaba zakonodaja in v prvi vrsti ministrstvo, ki jo zagovarja (ter šefi darsa in policije).Meni ni jasno kako lahko trdijo, da je vse ok, pa ne štima in samoizločanje da ni potrebno. Pravljica.

In tisti tovornjakar, ki ne pričakuje "ledenih dil" očitno nima pojma kako nastanejo (južn sneg, ki ga steptajo vozila). Mene bolj boli, ker ne smejo posipat peska po AC, le ta bi marsikaj rešil, predvsem pa striktno izločanje takoj!!!

Ne razumem tovornjakarja, ki je Mausa napadel: namreč vedu je da bo šit. Pa zakaj ni raje odspal 10 ur na Fernetičih, namesto da je stal 10 ur v koloni pri Postojni. Razlika med enim in drugim krajem je 30-40 minut vožnje.

 

Še vedno ne razumeš; Dars ni naredil nič, da ne bi do zastojev prišlo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Lahko jih pričakuje, samo če ni nobenega obvestila "pričakuje" prevozno cesto

Misliš, da to na Darsu razumejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

zdele slišim po radiu, da so na primorski avtocesti odstranili tovornjak, ker je bil previsok in ni mogel skozi predor :huh:

nuben ga ni zloću :huh: 

Dars ga je, ker je naredil prenizek predor:lol1: 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Jaz pa na tisti 5 člen,kako stran,dve nazaj.....sej veš,zavajanje pa to.....

Jaz čakam od začetka januarja. 

Kakšen 5 člen?

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Vseeno rinil? Saj mu ni nihče prepovedal vožnjo oziroma Dars ni nič naredil. Zato je lahko peljal. 

itak .. k ovce .... nuben mi ni reku ... verjetn nima nihče svoje pameti :P

ti vedno govoriš, da je treba dokazati .. ampak ti si obsodil ... ccc zelo profesionalno ;)

Policaji, ki so samo gledali, kaj se bo zgodilo, bodo o tem obvestili tožilstvo.... predvidevam, kajne :P 

in verjemite mi, da sem zato, da se stvari razčistijo :ninja: 

p.s.

temu tut ni noben s prstom pokazu kje ima led:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ledena-ploskev-prebila-steklo-in-poskodovala-voznico.html

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

itak .. k ovce .... nuben mi ni reku ... verjetn nima nihče svoje pameti :P

ti vedno govoriš, da je treba dokazati .. ampak ti si obsodil ... ccc zelo profesionalno ;)

Policaji, ki so samo gledali, kaj se bo zgodilo, bodo o tem obvestili tožilstvo.... predvidevam, kajne :P 

in verjemite mi, da sem zato, da se stvari razčistijo :ninja: 

Menda veš, da se je voznik dolžan ravnati po prometni signalizaciji in prometnih pravilih. Torej, kje ste bili z ustrezno prometno signalizacijo? 

S tem, da policija samo gleda, si pa res zadel žebljico na glavico. Menda smo krivi tudi za burjo, ker prevrne kamion, katerega nismo izločili. Če ti do sedaj še nisem dopovedal, da ste vi odgovorni za zapiranje ceste v zimskih razmerah, ti verjetno ne bom mogel dopovedati, da tudi za burjo vi zaprete cesto oziroma odredite prepoved vožnje določenim vozilom. 

Stvari se razčiščujejo, saj zahtevajo od Darsa odgovor, zakaj so začeli na Primorski ac tako pozno izločati kamione. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Stvari se razčiščujejo, saj zahtevajo od Darsa odgovor, zakaj so začeli na Primorski ac tako pozno izločati kamione. 

vem :P

itak, da je Dars kriu za vse ... za burjo ste pa zihr vi krivi :ras: 

no ja .. nas so obdolžili za meglo .. ampak smo jo pol samo mešali .... prav tako v Grosupljem, čeprav sem jaz stal več kot 5 ur za karambolom, kjer sem se ustavil 300 m in edini ... ma sj ne vem kok je to nazaj 6-7 let, ... postavil skrajno levo prehitevalnega pasu :P

policistom sem 3 ure dopovedoval, da ker je cesta zaprta že v Višnji gori, naj nas obrnejo in s spremstvom pelejo v kontra smer do izvoza, saj prometa ni, ker je bila cesta popolnoma zaprta v smeri proti Ljubljani, so potem končno pogruntali, da bi pa to mogoče šlo :huh:  in tko smo naredili .... pol sem bral, da so policaji sami tko pogruntali ... ampak nič ne de, glaun da sem potem lačen in premražen domol prišel in sem bil veseu, da sem preživel ... štekaš :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

vem :P

itak, da je Dars kriu za vse ... za burjo ste pa zihr vi krivi :ras: 

no ja .. nas so obdolžili za meglo .. ampak smo jo pol samo mešali .... prav tako v Grosupljem, čeprav sem jaz stal več kot 5 ur za karambolom, kjer sem se ustavil 300 m in edini ... ma sj ne vem kok je to nazaj 6-7 let, ... postavil skrajno levo prehitevalnega pasu :P

policistom sem 3 ure dopovedoval, da ker je cesta zaprta že v Višnji gori, naj nas obrnejo in s spremstvom pelejo v kontra smer do izvoza, saj prometa ni, ker je bila cesta popolnoma zaprta v smeri proti Ljubljani, so potem končno pogruntali, da bi pa to mogoče šlo :huh:  in tko smo naredili .... pol sem bral, da so policaji sami tko pogruntali ... ampak nič ne de, glaun da sem potem lačen in premražen domol prišel in sem bil veseu, da sem preživel ... štekaš :P 

Bomo pa še meglo obdelali. 

Za karambole v megli so krivi edino in izključno samo vozniki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

zdele slišim po radiu, da so na primorski avtocesti odstranili tovornjak, ker je bil previsok in ni mogel skozi predor :huh:

nuben ga ni zloću :huh: 

saj mate senzor za merjenje višine :P

lenuhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

1. Razlika je. 1 mm. 

2. Si že zvedel, kaj so zimske razmere?

3. Menda gredo na vlak. 

 

1. in kaka je razlika poleg 1mm v vožnji in oprijemu (predvsem me zanima oprijem ko stojimo v kolonah) :ras:

2. da

3. dobra ideja, sploh ne toliko napačna, samo predlagam da jih na vlak ne pošilja DARS (saj veš da majo kasno paljenje) ampak policija.

V buistvu vlak, je čisti dobiček, pa še investicija za 2 tir, bi bila pokrita :D

 

pred 2 urami, Borutt pravi:

Vseeno rinil? Saj mu ni nihče prepovedal vožnjo oziroma Dars ni nič naredil. Zato je lahko peljal. 

Še vedno ne razumeš; Dars ni naredil nič, da ne bi do zastojev prišlo. 

Razumem, ni naredil, ker mu je omogočeno, da nič ne naredi, a ti razumeš, kar sem ti napisal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Menda veš, da se je voznik dolžan ravnati po prometni signalizaciji in prometnih pravilih. Torej, kje ste bili z ustrezno prometno signalizacijo? 

S tem, da policija samo gleda, si pa res zadel žebljico na glavico. Menda smo krivi tudi za burjo, ker prevrne kamion, katerega nismo izločili. Če ti do sedaj še nisem dopovedal, da ste vi odgovorni za zapiranje ceste v zimskih razmerah, ti verjetno ne bom mogel dopovedati, da tudi za burjo vi zaprete cesto oziroma odredite prepoved vožnje določenim vozilom. 

Stvari se razčiščujejo, saj zahtevajo od Darsa odgovor, zakaj so začeli na Primorski ac tako pozno izločati kamione. 

Sam ti pa tut ne razumeš logike DARSa:

cesta je prevozna dokler ni zastojev oziroma, dokler se prvi kamion ne zarije :P

Evo ti zakonodajo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Bomo pa še meglo obdelali. 

Za karambole v megli so krivi edino in izključno samo vozniki. 

Vi niste za nic drugega,  ko za kasiranje! Pa to ze celo vecnost trdim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!