Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 13 minutami, sesir pravi:

Kuk dozivel in spoznal policije po svetu....

Je moje mnenje,da v Sloveniji niso podkupljivi!Vsaj za delavca niso,kako je pri....ne vem...v tujini dozivel,da policist vzel 50 mark i adijo....seveda je teh 50dem sam zahteval,da nas spusti....

to ni podkupnina..reče se "mitnina" kar pomeni plačilo prehoda..odvisno od države in njene davčne ureditve pa je ali pa ni pogojeno z izstavitvilo računa..         ... :D

pri na pod tremi ničlami zadaj ni nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, thumper pravi:

to ni podkupnina..reče se "mitnina" kar pomeni plačilo prehoda..odvisno od države in njene davčne ureditve pa je ali pa ni pogojeno z izstavitvilo računa..         ... :D

pri na pod tremi ničlami zadaj ni nič...

Pijani kontra po enosmerni z avtom nasproti pripeljejo policisti...ob kontroli pije pivo iz piksen in smeji...

No jz mislim,da je to podkupnina,ki smo jo dali pijancki,da smo se lahko šli naprej zabavat...podkupovanje je mogoče mitnina na kakšni meji ko se je dalo 10dem(vsakemu cariniku),da se je hitreje šlo preko...seveda je to hotel carinik le zaradi časa saj te je itak pregledal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 18/12/2017 ob 19:46, Bostjan L pravi:

Za tri ure ob šanku imam štorij s policisti naše južne sosede ;)

Predlani se s kolegom peljema na Rab... avto, prikolca, motorja. Na precej standard mestu je radarska kontrola, jaz pa skoz celo naselje lepo s tempomatom na 50. Ustavi, papirji. Pol pa začne težit če mam vgrajen 'antiradar'. Jaz samo :eek: kak antiradar. Pa me še kr prepričuje da imam ziher antiradar, ker majo to nove Mazde serijsko vgrajene. Po še parih :eek::eek: mi reče naj zalavfam avto na mestu, njegov kolega pa bo preveril če kaj blokira radar. No pol pa je njegov kolega imel dosti in mu je rekel da naj neha težit. Bolj bizarnega srečanja s Policijo na cesti še nisem doživel, seznam dodatne opreme za Mazdo pa tud nikjer ne omenja 'antiradarja' :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Predlani se s kolegom peljema na Rab... avto, prikolca, motorja. Na precej standard mestu je radarska kontrola, jaz pa skoz celo naselje lepo s tempomatom na 50. Ustavi, papirji. Pol pa začne težit če mam vgrajen 'antiradar'. Jaz samo :eek: kak antiradar. Pa me še kr prepričuje da imam ziher antiradar, ker majo to nove Mazde serijsko vgrajene. Po še parih :eek::eek: mi reče naj zalavfam avto na mestu, njegov kolega pa bo preveril če kaj blokira radar. No pol pa je njegov kolega imel dosti in mu je rekel da naj neha težit. Bolj bizarnega srečanja s Policijo na cesti še nisem doživel, seznam dodatne opreme za Mazdo pa tud nikjer ne omenja 'antiradarja' :slap:

Nove Mazde imajo radarski tempomat, katerega laserski  merilnik zazna, kot motilec signala. Izpiše se “jammed” ali “blokira”. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Nove Mazde imajo radarski tempomat, katerega laserski  merilnik zazna, kot motilec signala. Izpiše se “jammed” ali “blokira”. 

Se pravi,če imaš Mazdo ne moreš priletet v radar?Dovoljena tržna niša?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool oprema .. po jadranki nastaviš na 70 pa brez skrbi pelješ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

cool oprema .. po jadranki nastaviš na 170 pa brez skrbi pelješ..

Tako si mislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Nove Mazde imajo radarski tempomat, katerega laserski  merilnik zazna, kot motilec signala. Izpiše se “jammed” ali “blokira”. 

Zanimiva informacija. Tale Mazda sicer aktivnega/radarskega tempomata nima, ima pa laser za merjenje razdalje spredaj, ki ga uporablja sistem za zaviranje v sili. Nisem pa vedel da ima zanimiv kontra efekt na policijske radarje, osnovni namen ziher ni motenje policijske opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jskrablin pravi:

Zanimiva informacija. Tale Mazda sicer aktivnega/radarskega tempomata nima, ima pa laser za merjenje razdalje spredaj, ki ga uporablja sistem za zaviranje v sili. Nisem pa vedel da ima zanimiv kontra efekt na policijske radarje, osnovni namen ziher ni motenje policijske opreme.

Ali pa to. V vsakem primeru moti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo raziskoval. Video pdo člankom od 16:40 naprej, Mazda očitno res zmede nekatere radarje.

http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilnost/novice/laserji-odpoklici-motocikli-in-trije-zanimivi-avtomobili/361739

Edit - neposredna povezava na video - http://4d.rtvslo.si/arhiv/avtomobilnost/174327400

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, jskrablin said:

Zanimiva informacija. Tale Mazda sicer aktivnega/radarskega tempomata nima, ima pa laser za merjenje razdalje spredaj, ki ga uporablja sistem za zaviranje v sili. Nisem pa vedel da ima zanimiv kontra efekt na policijske radarje, osnovni namen ziher ni motenje policijske opreme.

A pol lohka laserski meter ( za merjenje razdalj ), spred pa zad namontiram ......

https://www.ideo.si/laserski_merilci_razdalj/laserski_merilnik_TLM50_STHT1_77409_STANLEY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, The OO pravi:

Mam tri...Borut bova sprobala...hehe

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je serijska oprema, drugo je pa da se vidi ali pa da ti najdejo jammer :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

še vidnejši in še nevarnejši :P

No saj so končno ugotovili, da dosedanja barvna kombinacija ni ravno višek mode, oziroma, da trenutno izgledajo kot redarji :P

To je le malo boljše, ampak čist mal.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

še vidnejši in še nevarnejši :P

No saj so končno ugotovili, da dosedanja barvna kombinacija ni ravno višek mode, oziroma, da trenutno izgledajo kot redarji :P

To je le malo boljše, ampak čist mal.

a misliš, da se vseeno naujo u grmolu skrival :huh:  ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a misliš, da se vseeno naujo u grmolu skrival :huh:  ...

Bojo bojo, sam sm vidu, da tut že grmouja druge barve pustaulajo za cesto....:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Bojo bojo, sam sm vidu, da tut že grmouja druge barve pustaulajo za cesto....:lol1:

rumena grmola :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

a misliš, da se vseeno naujo u grmolu skrival :huh:  ...

bojo bojo, sam zdej jih boš zamenjal za kanarčke :ras:

čiw čiw, prehitr ste biu :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

bojo bojo, sam zdej jih boš zamenjal za kanarčke :ras:

čiw čiw,  priden ste biu :D

 

spustu si besedico :ras: 

p.s.

popravu ... ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!