Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

Res je @jaka1s, vsem se ne da vedno ustrečt, dejstvo je, da so nekateri kupci tudi primitivni.
Lahko probaš ustreči vsakemu, ampak se najde nekdo, ki ti kljub temu pljune v faco.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je kaksno leto, ali pa ze dve nazaj, ko sem pri Ktm Seles v Grosuplju kupoval gumo za cestni motor. Prodajalka mi gumo da, pove ceno, pobere denar in fertik.

Recem: " Se racun bi prosil?" 

"Ne morem ti dat racuna", rece ona. "To je v akciji." 

Tok sem bil sokiran, da sploh nisem mogel reagirat tisti moment. Upam, da se tudi na tem podrocju stvari popravljajo in da se konkurence ne premaguje z akcijskimi cenami in prodajo na crno. 

Se ocena prijaznosti: prodajalka navadno ni najbolj prijazna. od 1-10 bi ji dal 6,5. Enkrat me je odslovila na vratih, ces: "Lih na malco gremo". Ok, moja napaka, ker se nisem pozanimal o delovnem casu. 

Parkrat me je stregel nek visok tip. Bp. 

Gazda je pa vedno prijazen. Lahko bi rekel kar amerisko prijazen. 

Pohvalim pa lahko dobavo originalnih nadomestnih delov Ktm za terenski program. Tu je sef res hiter in odziven. 

Se kaksno leto nazaj je izgledalo, da so povsem terensko orientirani in da cestni program prodajajo, ker ga pac morajo. Dve povsem razlicni kategoriji. SAm nisem upal kupiti pri nas velikega Ktm-a. Prevelika eksotika se mi je zdela misel na to. Ampak, ce res delajo na tem, da se izboljsajo, jim bo to tudi uspelo. Cas bo pokazal, ali so na pravi poti. Zelim jim veliko uspeha. 

Popravljeno . Popravil compaq
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jaka1s pravi:

SELES moto Grosuplje.  No, da ne bo zvenelo kot, da smo res neki tirani. Naj povem da smo v letu 2016 prodali preko 140 motorjev in letos bo ta številka zelo podobna. Vsako leto prodamo več motorjev. To pomeni, da smo veliki večini OK ampak res je, da nekaterim nismo ugajali kar mi je žal in kot sem dejal bomo na tem delali da se bomo popravili. Kar se tiče rezervnih delov je tudi rast prodaje preko 30% kar tudi pomeni, da ni vse slabo.

Kot sem že večkrat dajal delamo na tem, da bomo boljši in prijaznejši še za tako posebne stranke in včasih to ni enostavno. Kot sem že prej omenjal smo do sedaj vedno vso energijo dali v samo kvaliteto servisa in storitev, dejstvo pa je, da smo bili šibki pri prodaji TOP modelov KTM (mislim, da so kritike prav pri teh kupcih) kjer si je za tovrstne stranke potrebno vzeti več časa. To smo v zadnjem času tudi izboljšali z več zaposlenimi kateri imamo več časa za vsako stranko posebej.

Nikoli in nikdar (vsaj da bi jaz vedel) pa se ni zgodilo, da je stranka prišla v salon in ni bila pozdravljena ali postrežena. Nemalokrat pa imamo stranke katere vstopijo v salon brez BU ne MU in se obnašajo do nas kot da smo mi njihovi služabniki. Žal pa tudi v bodoče take stranke katere imajo nastop kot, da so kralji in podobno jim ne mislimo dvigovat njihovega ega.

 

lp jaka

 

tle si ga pa mal pihnu"kar se tiče......30% .....   da ni vse slabo

 

bi mogu napisat:prodali smo 30%manj rezervnih delov ker se KTM ji ne kvarijo več :yea2:

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Če povečaš prodajo rezervnih delov za 30%, je to alarm :) pa se k2 sploh ne vozi z oranžnim.

a ti si se pa mogu oglasit,ane,,,,,,,,,,,,,,,,,,:ras::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecina motorje vzdrzuje in posledicno s tem se prodajajo rezervni deli. Ktm ima offroad program kjer je menjava raznih delov precej hitrejsa kot pri cestnih motorjih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, jaka1s pravi:

Vecina motorje vzdrzuje in posledicno s tem se prodajajo rezervni deli. Ktm ima offroad program kjer je menjava raznih delov precej hitrejsa kot pri cestnih motorjih

Iz cistega firbca, napisal si, da ste prodali 140 motorjev, imaš morda podatek, koliko % je cestnih? S cestnimi mislim V2 mašine in kar je na 17" kolesih. male duke, RC200/390...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestni program vsako leto narašča pri KTM-u. Tako, da bo v nekem krajšem času kmalu dosegel KTM prodajo 50% / 50%.

Pri nas je bilo v lanskem letu prodaja cca 35% cestni in 65% offroad. Letos nekako kažejo smernice na 40% cestnega programa

 

lp jaka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je vprašanje ravno naneslo na prodajne številke sem malo pobrskal ( ne po forumih ) in na grobo vam lahko postrežem s podatki od 01.01.2015 dalje ... jaz sem jih naštel 391.

V tako imenovanem STREET programu je na naših cestah 133 novih motornih koles.

Če grem od manjših modelov k večjim ... od tega jih je velika večina DUKE 125 in DUKE 390, nekaj DUKE 690, nekaj 690 SMC in tudi nekaj RC 125 in RC 390. Kar pa se tiče prodaje motorjev nad 1000 cmm pa je na trgu 46 novih motornih koles, od tega 38 ADVENTURJEV in 8 SUPER DUKOV.

Leta nazaj je bilo razmerje OFFROAD : STREET v razmerju 4:1 a kot je napisal jaka se to zadnje čase spreminja tako da je razmerje v tem obdobju nekje 2:1 in z ozirom na nove modele se bo še zagotovo spremenilo.

Povedano v številkah se je OFFROAD modelov se je od začetka leta 2015 prodalo 258. Od tega je bilo preko 100 enduro EXC modelov, nekaj manj kot 100 motokros SX modelov, seveda pa sem spada še motokros mini program ( 50, 65 in 85 SX ) in FREERIDE modeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, IKE pravi:

Ker je vprašanje ravno naneslo na prodajne številke sem malo pobrskal ( ne po forumih ) in na grobo vam lahko postrežem s podatki od 01.01.2015 dalje ... jaz sem jih naštel 391.

V tako imenovanem STREET programu je na naših cestah 133 novih motornih koles.

Če grem od manjših modelov k večjim ... od tega jih je velika večina DUKE 125 in DUKE 390, nekaj DUKE 690, nekaj 690 SMC in tudi nekaj RC 125 in RC 390. Kar pa se tiče prodaje motorjev nad 1000 cmm pa je na trgu 46 novih motornih koles, od tega 38 ADVENTURJEV in 8 SUPER DUKOV.

Leta nazaj je bilo razmerje OFFROAD : STREET v razmerju 4:1 a kot je napisal jaka se to zadnje čase spreminja tako da je razmerje v tem obdobju nekje 2:1 in z ozirom na nove modele se bo še zagotovo spremenilo.

Povedano v številkah se je OFFROAD modelov se je od začetka leta 2015 prodalo 258. Od tega je bilo preko 100 enduro EXC modelov, nekaj manj kot 100 motokros SX modelov, seveda pa sem spada še motokros mini program ( 50, 65 in 85 SX ) in FREERIDE modeli.

Kaj vas tako motijo ti forumi , zato ker ljudje povejo težave ali je keč kje drugje , navsezadnje se tudi sami oglašate tu in kakor je razvidno iz vaših objav so forumi za vas nekredibilni in posledično tudi vaši posti .

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Kaj vas tako motijo ti forumi , zato ker ljudje povejo težave ali je keč kje drugje , navsezadnje se tudi sami oglašate tu in kakor je razvidno iz vaših objav so forumi za vas nekredibilni in posledično tudi vaši posti . Se pa poznamo IKE  ,vsaj jaz tako mislim !

Ja, se poznamo. Sva se že pogavarjala v "živo" in jih večina ve kdo sem, vsaj vsi tvoji najbližji forumaši, kateri imajo tudi največ problemov. Na forumu nastopam kot IKE in želim z informacijami, ki jih imam zgolj razjasniti ( pojasniti ) nekatere stvari in s tem pomagati.

Mene forumi sploh ne motijo, konkretno zdaj mislim da je vse to dobrodošlo. Moti me to, da lahko na forumu skrit za nekim psevdonimom napišeš kar hočeš, ne glede na to ali je informacija preverjena ali slišana od nekoga tretjega in iz male muhe, ki je "poletela" neupravičeno, čez nekaj postov govorimo že o sršenu.

Forum je zame kredibilen toliko, kolikor so kredibilne informacije, ki se po njem širijo. Mislim, da si ob najinem pogovoru dobil prave informacije in upam da se strinjava, da ni vse za na forum, da je potrebno določene stvari filtrirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dokler sem imel SDuke sem nekaj iz power partsa naročil pri Selešu. Jaka je vsaj zame dec na mestu, popust vedno. Hvala, furajte naprej. P.s. Čeprav sem servisiral pri Mihatu.

L.p. Vsem. KTM je zakon in vedno bo, čeprav ga ne vozim več. Me pa mika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IKE pravi:

Ja, se poznamo. Sva se že pogavarjala v "živo" in jih večina ve kdo sem, vsaj vsi tvoji najbližji forumaši, kateri imajo tudi največ problemov. Na forumu nastopam kot IKE in želim z informacijami, ki jih imam zgolj razjasniti ( pojasniti ) nekatere stvari in s tem pomagati.

Mene forumi sploh ne motijo, konkretno zdaj mislim da je vse to dobrodošlo. Moti me to, da lahko na forumu skrit za nekim psevdonimom napišeš kar hočeš, ne glede na to ali je informacija preverjena ali slišana od nekoga tretjega in iz male muhe, ki je "poletela" neupravičeno, čez nekaj postov govorimo že o sršenu.

Forum je zame kredibilen toliko, kolikor so kredibilne informacije, ki se po njem širijo. Mislim, da si ob najinem pogovoru dobil prave informacije in upam da se strinjava, da ni vse za na forum, da je potrebno določene stvari filtrirati.

Je v tej temi kakšna nekridibilna objava iz moje strani , le prilimajte ,bomo podiskutirali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tudi jaz,napišem kaj se bo zgodilo v vseh primerih,naprimer v Kazahstanu.....še odgovorili niso na preprosto vprašanje o servisnem intervalu .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motolover pravi:

Car Garantie je korektna in resna firma. 

tudi KTM je resna firma, kar pa ne pomeni, da ne obstajajo neki pogoji, pod katerimi nudi pomoč, oziroma kako.

Sicer pa imamo prav vsi lastnikih zadnjih 2 ali 3 leta MOBILITY CARD, kar je nekaj podobnega, seveda so pa tudi tu neki pogoji, do kakega zneska se ta pomoč izvrši.

Bi bilo pa fajn če @Darkše vsaj okvirno opiše, kaj ta kartica nudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

tudi KTM je resna firma, kar pa ne pomeni, da ne obstajajo neki pogoji, pod katerimi nudi pomoč, oziroma kako.

Sicer pa imamo prav vsi lastnikih zadnjih 2 ali 3 leta MOBILITY CARD, kar je nekaj podobnega, seveda so pa tudi tu neki pogoji, do kakega zneska se ta pomoč izvrši.

Bi bilo pa fajn če @Darkše vsaj okvirno opiše, kaj ta kartica nudi.

Po moje bi jo moral met tud ti, če si podlajšal garancijo. Sem pogledal ponudbo od Axla za podaljšanje garancije in piše "Cargarantie jamstvo". Sam se ne spomnim, če ja bla takšna kartica zraven, ko sem dobil pogodbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Po moje bi jo moral met tud ti, če si podlajšal garancijo. Sem pogledal ponudbo od Axla za podaljšanje garancije in piše "Cargarantie jamstvo". Sam se ne spomnim, če ja bla takšna kartica zraven, ko sem dobil pogodbo.

nope moj moped je 03/2016

mamo pa mobility card, kar pomeni pomoč v vleki nekje do 150€ ampak ne me držat za besedo, načeloma pa te do prvega mehanika spravijo...ne bi vedel točno nisem še koristil.

Bi pa bilo zelo fajn če tule kaj @IKEin @jaka1s pokomentirata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, DAMI34 said:

nope moj moped je 03/2016

mamo pa mobility card, kar pomeni pomoč v vleki nekje do 150€ ampak ne me držat za besedo, načeloma pa te do prvega mehanika spravijo...ne bi vedel točno nisem še koristil.

Bi pa bilo zelo fajn če tule kaj @IKEin @jaka1s pokomentirata.

Car Garantie ni servis, je finančna firma, neke vrste zavarovalnica, ki krije stroške popravila in delov. Imajo pa odstotokovno lestvico koliko krijejo glede na prevožene kilometre.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, motolover pravi:

Car Garantie ni servis, je finančna firma, neke vrste zavarovalnica, ki krije stroške popravila in delov. Imajo pa odstotokovno lestvico koliko krijejo glede na prevožene kilometre.

 

lej, kot povsod, je fajn da se ve, kaj kartica pomeni, saj v nasprotnem ima človek lepo kartico in jo lahko kaže drugim, in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

lej, kot povsod, je fajn da se ve, kaj kartica pomeni, saj v nasprotnem ima človek lepo kartico in jo lahko kaže drugim, in to je to.

Dobil je nekaj strani pogojev, naj jih slika in prilepi, jaz sem jih enkrat že v temi o podaljšani garanciji. Najbrž si takrat prebral, saj si po cele dneve na forumu :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motolover pravi:

Dobil je nekaj strani pogojev, naj jih slika in prilepi, jaz sem jih enkrat že v temi o podaljšani garanciji. Najbrž si takrat prebral, saj si po cele dneve na forumu :)

 

nisem, vsega pa ne preberem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pustil moped na servisu Simona Nerata. Ker nisem imel prevoza, me je Simon zapeljal do doma...:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!