Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

pred 5 urami, Dolanc Igor pravi:

Sem pripisal kar zgoraj.

Hvala Igor za pojasnila ,lp

Samo to bi te še vprašal, ktm dilerji prodajajo ktm kombinezone......kdo naj bi bil kriv za ,ne morem drugega reči ,kot svinjarija......vsak ki ima malo ZKP, ti ne računa zamenjavo kosa obleke in procenti ,niso mali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kmet2 pravi:

Hvala Igor za pojasnila ,lp

Samo to bi te še vprašal, ktm dilerji prodajajo ktm kombinezone......kdo naj bi bil kriv za ,ne morem drugega reči ,kot svinjarija......vsak ki ima malo ZKP, ti ne računa zamenjavo kosa obleke in procenti ,niso mali!

Sergej a maš T-Shirt-KTM-Kmalu-Trezor-Married:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Hvala Igor za pojasnila ,lp

Samo to bi te še vprašal, ktm dilerji prodajajo ktm kombinezone......kdo naj bi bil kriv za ,ne morem drugega reči ,kot svinjarija......vsak ki ima malo ZKP, ti ne računa zamenjavo kosa obleke in procenti ,niso mali!

Pozdravljeni, ne rad se vključujem v teme ampak tukaj res ne želim g. Kmet, da pišete na splošno čez vse dilerje. v našem podjetju SELES moto smo prodali kar nekaj opreme in tudi nekaj imamo za probat. Nikoli in nikdar nobenemu nismo računali za zamenjavo ! Res pa ko naročamo drago opremo se s stranko maksimalno posvetujemo glede velikosti in v kolikor kljub obojestranski energiji na koncu obleka ni prave velikosti VEDNO MI NOSIMO STROŠEK in nikoli stranka.    Lp Jaka Seles

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal sem o top motorjih, GS 850 ne spada v ta razred.........mislil sem GS 1200, Multistrado 1200, Explorerja 1200 in ADV 1190/1290..

Hmm........ a da niso pretirane cene....... dodatna oprema GS850,  za mat metalik barvo nekaj čez 450€.....za tisith nekaj kvadratnih cm..... bolano....... tolk se da za metalik barvo novega golfa, ki ima nekaj kvadratov............. GS1200 osnovna cena nekaj čez 16 jurjev s polno opremo čez 21 jurjev, Explorer 1200 podobno, Ducati Multistrada 1200 še dražji........za ceno takega polno opremljenega motorja  dobimo kvaliteten nemški avto srednjega razreda naložen z vso možno opremo, bistveno več kot na motorju................... razmerja čist porušena, cene motorjev zrasle v nebo,  o tem pišem ............. da ne nadaljujem, ker to ni tematika tukaj

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jaka1s pravi:

Pozdravljeni, ne rad se vključujem v teme ampak tukaj res ne želim g. Kmet, da pišete na splošno čez vse dilerje. v našem podjetju SELES moto smo prodali kar nekaj opreme in tudi nekaj imamo za probat. Nikoli in nikdar nobenemu nismo računali za zamenjavo ! Res pa ko naročamo drago opremo se s stranko maksimalno posvetujemo glede velikosti in v kolikor kljub obojestranski energiji na koncu obleka ni prave velikosti VEDNO MI NOSIMO STROŠEK in nikoli stranka.    Lp Jaka Seles

G.Jaka saj nisem pisal o vaši trgovini,povem,ker sem preko svojega serviserja pač plačal mastno ,ker mi je bila jakna premala v rokah .....nimam ravno povprečnih .....in plačat sem moral Ktm ,oz. kombinezon jje prišel iz Ktm kataloga.......kako potem ni kriv KTM .

PA DAJTE MI PROSIM POJASNIT......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

G.Jaka saj nisem pisal o vaši trgovini,povem,ker sem preko svojega serviserja pač plačal mastno ,ker mi je bila jakna premala v rokah .....nimam ravno povprečnih .....in plačat sem moral Ktm ,oz. kombinezon jje prišel iz Ktm kataloga.......kako potem ni kriv KTM .

PA DAJTE MI PROSIM POJASNIT......

Ok , vase sporocili sem drugace razumel. Ni bilo natancno napisano in sem ga razumel kot splosno.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

bizarno da so se na MSju servisi začeli oglašat :)

Ce se vam zdi nenavadno, cudno,.. oz ce vas celo moti se lahko tudi ne oglasam vec. Menim oz je bilo veckrat receno ali pozvano , da bi bilo prijetno za vas slisati tudi stran nas. Prav zaradi tega v kolikor imam cas z veseljem tudi na vasem forumu odgovorim ali svetujem (pm) v kolikor kdo potrebuje kaksno informacijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snecer pravi:

bizarno da so se na MSju servisi začeli oglašat :)

Zakaj bi bilo bizarno,, če se na forumu oglasi kdo izmed serviserjev ali zastopnikov. Vsak koristen nasvet je še kako dobrodošel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav je da se tudi prodajalci in serviserji oglasijo na forumu,tako vsaj vidijo kaj nas žuli in kaj je dobro.Opažam da o Ktm vedo največ tisti,ki Ktm-a ne vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snecer said:

Iz tega razloga ga tudi nimamo :)

a zdaj se bodo po forumu reševale reklamacije in reklamiranje... " pri nas pa že ne... "

rahlo neresno

 

Ne mešaj dreka tam kjer to res ni potrebno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Iz tega razloga ga tudi nimamo :)

a zdaj se bodo po forumu reševale reklamacije in reklamiranje... " pri nas pa že ne... "

rahlo neresno

 

Jaz sem reklamacijo obroča rešil na servisu in ne na forumu.Me pa zanima zakaj se je vam Ktm motor tako zameril.Mogoče zaradi servisa?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

bizarno da so se na MSju servisi začeli oglašat :)

Niti ne, pravilno je, da se tako uvozniki kot trgovci in serviserji tule oglasijo in pojasnijo svoja stališča, dajo odgovore na določena vprašanja in s tem pripomorejo k izboljšanju odnosa do vseh in do znamke, hkrati pa še s tem lažje dogovorijo pravila igre in razjasnijo nekatera vprašanja. Pohvalno.

pred 11 urami, jaka1s pravi:

Ce se vam zdi nenavadno, cudno,.. oz ce vas celo moti se lahko tudi ne oglasam vec. Menim oz je bilo veckrat receno ali pozvano , da bi bilo prijetno za vas slisati tudi stran nas. Prav zaradi tega v kolikor imam cas z veseljem tudi na vasem forumu odgovorim ali svetujem (pm) v kolikor kdo potrebuje kaksno informacijo.

 

Ne se sekirat zaradi problemov ali izjav tistih, ki Ktm sploh nimajo. Hvala za to, da se oglašate, saj bomo samo na tak način izboljšali skupen odnos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

Iz tega razloga ga tudi nimamo :)

a zdaj se bodo po forumu reševale reklamacije in reklamiranje... " pri nas pa že ne... "

rahlo neresno

 

Da, marsikaj se lahko reši ali začne reševati tudi tukaj.

pred 10 urami, sbp pravi:

Jaz sem reklamacijo obroča rešil na servisu in ne na forumu.Me pa zanima zakaj se je vam Ktm motor tako zameril.Mogoče zaradi servisa?

Njemu se ni zameril saj ga nima in tudi nima z njim povezanih problemov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA NE BO DVOMOV

tema je namenjena uvoznikov, trgovcem, serviserjem in lastnikom. Namenjena je debati, reševanju problemov in vsem kar je v zvezi s problemi na tej reakciji. V tej temi se debatira o KTM.

Prosim, da se vzdržite nabijanja, splošnega in neosnovanega blatenja znamke, sploh če motorja nimate in nimate s tem povezanih problemov.

Še 1x, tema je za konkretne probleme ali konkretne pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

DA NE BO DVOMOV

tema je namenjena uvoznikov, trgovcem, serviserjem in lastnikom. Namenjena je debati, reševanju problemov in vsem kar je v zvezi s problemi na tej reakciji. V tej temi se debatira o KTM.

Prosim, da se vzdržite nabijanja, splošnega in neosnovanega blatenja znamke, sploh če motorja nimate in nimate s tem povezanih problemov.

Še 1x, tema je za konkretne probleme ali konkretne pohvale.

Na splošno je tudi :) vsaj v naslovu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Dami34,Jaka in Igor,lastniki bi bili veseli,če bi še sodelovala v tej temi.

LpS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Na splošno je tudi :) vsaj v naslovu.

Debata o KTM nasplošno. Saj ti ne težim ampak pusti, da nekatere zadeve sami dorečemo. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam, kot lastnik KTM-a, podpiram sodelovanje gospodov Dolanca in Seleša na forumu v temi KTM servisi. Marsikaj lahko pojasnita - bodisi  na forumu - ali kasneje v telefonskem kontaktu. Sam pa bom začel pisariti na forumu o problemih šele, ko teh ne bo mogoče rešiti po ustaljenih poteh. In probleme imajo vse blagovne znamke!

In kot je bilo zapisano: odlični motocikli, za podporo pa bo potrebno, če Avstrijci želijo pri nas obdržati ali celo povečati tržni delež, še kaj postoriti. Bojim pa se, da zakaj takšnega sploh nimajo interesa...

P.s.: Sam kupujem KTM opremo po katalogu in še nikoli nisem plačal stroškov vračanja, če mi artikel ni ustrezal...

P.s:1. G Seleš, ne se vznemirjati. V forumu na niti KTM velikokrat sodelujejo tisti, ki na motorju niso niti sedeli (v trgovini ne šteje :smoke:), kaj šele, da bi ga kdaj vozili...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Luka66 pravi:

Pisal sem o top motorjih, GS 850 ne spada v ta razred.........mislil sem GS 1200, Multistrado 1200, Explorerja 1200 in ADV 1190/1290..

Hmm........ a da niso pretirane cene....... dodatna oprema GS850,  za mat metalik barvo nekaj čez 450€.....za tisith nekaj kvadratnih cm..... bolano....... tolk se da za metalik barvo novega golfa, ki ima nekaj kvadratov............. GS1200 osnovna cena nekaj čez 16 jurjev s polno opremo čez 21 jurjev, Explorer 1200 podobno, Ducati Multistrada 1200 še dražji........za ceno takega polno opremljenega motorja  dobimo kvaliteten nemški avto srednjega razreda naložen z vso možno opremo, bistveno več kot na motorju................... razmerja čist porušena, cene motorjev zrasle v nebo,  o tem pišem ............. da ne nadaljujem, ker to ni tematika tukaj

 

Itak, da so motorji bolano dragi v primerjavi z sodobnim avtomobilom, pa 2/3 komponent, ki jih najdeš v avtu v motorju sploh ni. Verjetno je deloma kriva za to mala serija v primerjavi z avtomobili in posledično visoki razvojni in proizvodni stroški. So pa se motorji podražili za več kot 100 % v dvajsetih letih, tudi zaradi EURO 4 bedarij in DMV ja. Kljub temu, mislim, da pač malo odirajo, ker je to le prestižni rekvizit. Še bolj bolano dragi pa so tekmovalni offroad motorji. EXC 300 z boljšo opremo se reklamira čez 10000 EUR pa je simpl kot mlinček za kavo. Edina elektronska komponenta je EFI, ostalo pa sicer malo izboljšano a konstrukcijsko zelo podobno kot pred 15 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem bil danes na servisu pri Selesu v Grosuplju in bil super zadovoljen z servisom,odnosom zaposlenih in še to da sem včeraj ob poldne poklical in bil danes na vrsti.Mogoče se vsaj tukaj spreminja kaj na bolje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 2/17/2018 at 10:04 PM, sbp said:

Prav je da se tudi prodajalci in serviserji oglasijo na forumu,tako vsaj vidijo kaj nas žuli in kaj je dobro.Opažam da o Ktm vedo največ tisti,ki Ktm-a ne vozijo.

 To je res.... Podobno je z Aprilijo. Vsi so vedeli vse napake in probeme, ko pa sem povprasal kako so resili to ali ono rec, pa sem zvedel, da sicer nimajo tega motorja, da pa imajo znanci ki pozna nekoga, ki baje ima ta motor... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 14 dni počakam....pol pa napišem vse...čisto vse kar me žuli okrog KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!