Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

14 minutes ago, imaging said:

Rajši to, kot pa da proizvajalec ne prizna smrtonosne napake (BMW).

Vsekakor, dokler se takole rešuje probleme predno se napaka sploh pojavi je odlično. Še vedno je pa to dodatna in nepotrebna pot. 

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Nightmare pravi:

Vsekakor, dokler se takole rešuje probleme predno se napaka sploh pojavi je odlično. Še vedno je pa to dodatna in nepotrebna pot. 

 

 

Lp, Samo

Seveda...

Preveč hitro se menjuje modeli,da bi bilo možno vse v piko stestirati!Tako,da pomojem mnenju so takšni vpoklici pohvalni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Seveda...

Preveč hitro se menjuje modeli,da bi bilo možno vse v piko stestirati!Tako,da pomojem mnenju so takšni vpoklici pohvalni!

Vsi vpoklici so pohvalni (no najbolj pohvalno je, da jih ni treba in da moped nima napak) in so žal strošek za lastnika, ampak vsaj v tem primeru jo je Brembo globalno zajebal, saj niso v vpoklicu samo KTMji in to je očitno napaka že od leta 2016.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo ze narocal rezervne dele preko spletne trgovine pri Selesu? A so cene stimale z navedenimi, ker v trgovini je opozorilo, da lahko odstopajo. A so deli stimali glede na kode iz shematskih prikazov? Ker danes pripeljem rabljeno pomaranco pa bo treba malo porihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, IZTOK pravi:

A je kdo ze narocal rezervne dele preko spletne trgovine pri Selesu? A so cene stimale z navedenimi, ker v trgovini je opozorilo, da lahko odstopajo. A so deli stimali glede na kode iz shematskih prikazov? Ker danes pripeljem rabljeno pomaranco pa bo treba malo porihtat.

Sem naročeval prejšnji teden, za dva kosa je bila cena identična, deli so štimali iz shematskih prikazov, usluga je bila hitra...

Popravljeno . Popravil dj75
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, IZTOK pravi:

A je kdo ze narocal rezervne dele preko spletne trgovine pri Selesu? A so cene stimale z navedenimi, ker v trgovini je opozorilo, da lahko odstopajo. A so deli stimali glede na kode iz shematskih prikazov? Ker danes pripeljem rabljeno pomaranco pa bo treba malo porihtat.

Če nisi ziher okoli cene lahko tudi pokličeš in preveriš za del oz kodo. Tako je še najbolj ziher.

 

Za vpoklic se pa lahko tudi tule preveri - http://www.ktm.com/us/service/safety/ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Če nisi ziher okoli cene lahko tudi pokličeš in preveriš za del oz kodo. Tako je še najbolj ziher.

 

Za vpoklic se pa lahko tudi tule preveri - http://www.ktm.com/us/service/safety/ 

 moj je že zabeležen :(

pravkar preveril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm,jz mam srečo,moj je kr tam že od julija .....ga kar sproti apdejtajo :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud moj brembo je zankurc:)

s strani neodzivnega ex KTM serviserja Jamnika sem dobil le SMS:

Pozdravljeni! Nisem več uradni zastopnik za KTM, zato se prosim obrnite na Seles moto v Grosuplju. Miha

bolj obveščeni bi vedli kaj je z možakarjem šlo narobe...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, UnionJack pravi:

tud moj brembo je zankurc:)

s strani neodzivnega ex KTM serviserja Jamnika sem dobil le SMS:

Pozdravljeni! Nisem več uradni zastopnik za KTM, zato se prosim obrnite na Seles moto v Grosuplju. Miha

bolj obveščeni bi vedli kaj je z možakarjem šlo narobe...

 

uf, to je pa nekaj novega...mogoče bo @Kmet2kaj več vedel :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal pa boste mogl v Villach vozt motorje :D hec hec.. ampak prav velikjih pa ne preostane?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha potrdu, da ni več zastopnik za KTM, tko da garancijskih popravil ne dela več. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Vsi vpoklici so pohvalni (no najbolj pohvalno je, da jih ni treba in da moped nima napak) in so žal strošek za lastnika, ampak vsaj v tem primeru jo je Brembo globalno zajebal, saj niso v vpoklicu samo KTMji in to je očitno napaka že od leta 2016.

Od vsaj 2015. Preveril in je na seznamu tudi moj.

 

Kar se pa tiče naročanja na Selesovi strani pa vse funkcionira odlično. Ne vem, če sem kdaj čakal že več kot 2 dni, da so deli prispeli v trgovino.

Se je pa že zgodilo ob naročanju vijaka in gumice na šaltheblu, da je prišlo pakirano po več komadov skupaj in sem posledično moral kupiti vse. Ker je bolj kot ne potrošni material nisem kompliciral in plačal vse lahko pa da koga to zmoti.

 

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, gasperX pravi:

Se mal pa boste mogl v Villach vozt motorje :D hec hec.. ampak prav velikjih pa ne preostane?? 

nit ne, pojavlja se pa prostor za nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

nit ne, pojavlja se pa prostor za nove.

se glih s tajnico pogovarjam, da tamau u 9. razredu ne ve kam bi šu u šolo. Za KTM mehankarja, še štipendijo za deficitarn poklic lahko dobi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Frenk 67 pravi:

se glih s tajnico pogovarjam, da tamau u 9. razredu ne ve kam bi šu u šolo. Za KTM mehankarja, še štipendijo za deficitarn poklic lahko dobi. :OK:

sploh ni slaba ideja, lastnikov KTMjev je vedno več, pa že sedaj smo čakali da pridemo na vrsto, tako da v Slo je sigurno prostor za vsaj še enega, če ne 2 serviserja.

Imaš kaj več informacij, zakaj je Miha prekinil sodelovanje? (da mu ne težim po founu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK hvala. Se pravi roba se dvigne pri Selesu in placa takrat? A vnaprej placat in po posti pa ne gre? Ker seveda vnaprej ne vem kaj vse bom rabil, to bom videl sproti in tako tudi narocal. Iz MB v Grosuplje glih ni blizu...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj za info, jaz pri Axlu naročam in dobim na dom, plačam po povzetju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, IZTOK said:

OK hvala. Se pravi roba se dvigne pri Selesu in placa takrat? A vnaprej placat in po posti pa ne gre? Ker seveda vnaprej ne vem kaj vse bom rabil, to bom videl sproti in tako tudi narocal. Iz MB v Grosuplje glih ni blizu...

 

Imaš bližje na Dupleški cesti uradnega serviserja preko katerega tudi lahko naročiš dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

sploh ni slaba ideja, lastnikov KTMjev je vedno več, pa že sedaj smo čakali da pridemo na vrsto, tako da v Slo je sigurno prostor za vsaj še enega, če ne 2 serviserja.

Imaš kaj več informacij, zakaj je Miha prekinil sodelovanje? (da mu ne težim po founu)

Nisem hotu drezat, sam pa tud ni povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče slabo (ne)sodelovanje  tovarne s serviserji?

Veliki problemi glede reklamacij, odpoklicov.. software...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BRANE pravi:

mogoče slabo (ne)sodelovanje  tovarne s serviserji?

Veliki problemi glede reklamacij, odpoklicov.. software...

Ne. Glede reklamacij ni problemov, preverjeno (meni so popolnoma vse reklamacije do sedaj priznali). Normalno, da vsaka zadeva terja svoj čas, ampak to ni vzrok. V bistvu so reklamacije dodatno delo za serviserja, kar pomeni konec koncev posel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo nehal servisirat KTMe bo to ku***. Najbljižji servis bo pol v Mariboru. Edina opcija je prešaltat na BMW in vozit do Avtovala :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Žan96 pravi:

Če bo nehal servisirat KTMe bo to ku***. Najbljižji servis bo pol v Mariboru. Edina opcija je prešaltat na BMW in vozit do Avtovala :yawn:

najbližji bo V Grosuplju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!