Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

pred 3 urami, UnionJack pravi:

tud moj brembo je zankurc:)

s strani neodzivnega ex KTM serviserja Jamnika sem dobil le SMS:

Pozdravljeni! Nisem več uradni zastopnik za KTM, zato se prosim obrnite na Seles moto v Grosuplju. Miha

bolj obveščeni bi vedli kaj je z možakarjem šlo narobe...

 

Nič ni pretirano narobe samo možakar ima 2 službi in pač ne folga sproti , za nas stare stranke se ne spremeni nič .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, imaging pravi:

Imaš bližje na Dupleški cesti uradnega serviserja preko katerega tudi lahko naročiš dele.

Pa res, za tele sploh nisem vedel. Thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DinDiin pravi:

Ah ja, najbols, da se sami naucimo sraufat :)

če boš hotu z vsake fure priti domov,se čimprej nauči osnov oživljanja tvojega novega motorina:grupni:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo prvi opravil vpoklic zavor, naj se tule malo razpiše, kje je to opravil, pa kok časa traja, pa kaj menjajo.

Vsaka informacija je dobrodošla.

tenx

ps. KTM servisev je premalo. Kar vem so 3je, pa še tu naj bi bila samo 2 ok (povzeto po pisanju uporabnikov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

v to boš prisiljen...

Jaz to počnem zadnjih 7 let, pa še vedno dela (nič pretresljivega in nič kompliciranega) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo več ugibanj glede prekinitve sodelovanja z KTM in OSP Jamnik Mihaelom vam z njegovo privolitvijo sporočam, da je Miha prenehal s sodelovanjem izključno zaradi zdravstvenih razlogov.

Glede vpoklica vezanega za Brembo pa boste vsi lastniki motornih koles katero so podvrženi vpoklicu s strani KTM Sportmotorcycle Slovenija dobili pisno obvestilo, kot je bilo to urejeno tudi do sedaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, franc pravi:

Jaz to počnem zadnjih 7 let, pa še vedno dela (nič pretresljivega in nič kompliciranega) .

lp

Na starejših motorjih tole še gre do neke mere, če si seveda opremljen z orodjem in znanjem, na novih z elektroniko pa ne več. Tudi pri ostalih proizvajalcih ne. Sicer z KTM novimi motorji nimam izkušenj in tudi ne z servisom. Sem pa bil presenečen, da imajo zelo dobro porihtano bazo za naročanje rezervnih delov. Pa za tudi 15 let stare modele še dobiš dele, kar tudi ni standard.

Jaz bom svojo pomarančo tudi kar sam popravljal.Je pa res, da je moj EXC 530 letnik 2011 in nima kaj dosti elektronike, tudi vbrizga ne. Keep it simple :D

Pa moje mnenje glede števila servisov. Slovenija je zelo majhen trg in penetracija večjih KTM-ov še ni takšna, da bi serviserji preživeli, če bi jih bilo več. Ofroad tekmovalne modele, kjer pa ima KTM prevladujoč delež pa itak vsi sami rihtajo. Saj si ne moreš privoščit, da boš motor vsakih 15 ur z prikolico vozil na servis.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dve strani nazaj je en sralc omenu smrtonosno napako na bmw,pa me zanima za kaj gre,da da bom prpravlen ce kaj stran pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, luxsa pravi:

Ene dve strani nazaj je en sralc omenu smrtonosno napako na bmw,pa me zanima za kaj gre,da da bom prpravlen ce kaj stran pade.

Greš v temo BMW servisi, pa tam povprašaš al pa tam serješ :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, luxsa pravi:

Tam noben nc ne ve o tej smrtonosni napaki,pa sem mislil da mi bodo ktmejci razlozil. :slap:

mamo že svojih problemov dovolj :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem resen,sem na zs od enga ful prijaznega gospoda izvedel da je problem samo pri dolocenih oldtajmerjih,ker pa se z oldtajmerji ne ukvarjam nisem v nevarnosti.Zanima me pa kdo je uradni prodajalec in serviser ktm pri nas in vase mnenje o njih,mogoce grem drugo leto na ktm GT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, luxsa pravi:

Problem resen,sem na zs od enga ful prijaznega gospoda izvedel da je problem samo pri dolocenih oldtajmerjih,ker pa se z oldtajmerji ne ukvarjam nisem v nevarnosti.Zanima me pa kdo je uradni prodajalec in serviser ktm pri nas in vase mnenje o njih,mogoce grem drugo leto na ktm GT.

Zdej se je pa za odločit, a boš šou ti nazaj brat tole temo al mi začnemo vse od začetka pisat. :hmm:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, luxsa pravi:

Problem resen,sem na zs od enga ful prijaznega gospoda izvedel da je problem samo pri dolocenih oldtajmerjih,ker pa se z oldtajmerji ne ukvarjam nisem v nevarnosti.Zanima me pa kdo je uradni prodajalec in serviser ktm pri nas in vase mnenje o njih,mogoce grem drugo leto na ktm GT.

Prodam GTja, ugodno :P, grem na H2SX 

 

Uradni prodajalci: Axle, Seles...

Serviserji: Seles, Motomax, Simon Nerat...sej piše na guglu vse, sam poiskat moraš.

Mnenja se pa že nekaj časa tule v tej temi pišejo, teh 20 strani pa boš ja prebral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok,bom prebral in pregledal. Kawa zgleda super, je pa precej tezka in pa vprasanje je kako se bo obnesel kompresor in njegovo servisiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Nightmare pravi:

Pošta z vpoklicom je prispela. Zdej pa počakat na pomlad. :)

 

Lp, Samo

enako, ampak če je zavora zdržala 30kkm, bo pa še mal. Tudi jaz bom počakal pomlad in mal daljše dneve, pa potem skočim do servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Žan96 pravi:

Vsakemu svoje, zame ne :blush:

Govoril sem izključno in samo o relaciji. Seveda je pa na trgovcu/uvozniku če hoče met boljše rezultate (motorji so koneckoncev fantastični) tudi servisno prodajna mreža. Več mopedov, več servisev in prodaje oziroma obratno. Vem pa da marsikoga (ja tut mene) močno jebe, da je potrebno naredit 100km v eno smer za vpoklic ali servis. Letos sem zihr jujrja naklepal sam so servisa in nazaj. Saj je res da sem si del poti vzel kot "uživancijo" pa zavil na Rakitno ali kam drugam, ampak mi je vseeno močno moteče, in drugo ker jih je malo je njihova fleksibilnost. Pri kawi (Elisa) sem navajen, da pokličem teden prej, dogovorim uro, me čaka kava počakam in je narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎2‎/‎2‎/‎2018 ob 14:31, DAMI34 pravi:

Govoril sem izključno in samo o relaciji. Seveda je pa na trgovcu/uvozniku če hoče met boljše rezultate (motorji so koneckoncev fantastični) tudi servisno prodajna mreža. Več mopedov, več servisev in prodaje oziroma obratno. Vem pa da marsikoga (ja tut mene) močno jebe, da je potrebno naredit 100km v eno smer za vpoklic ali servis. Letos sem zihr jujrja naklepal sam so servisa in nazaj. Saj je res da sem si del poti vzel kot "uživancijo" pa zavil na Rakitno ali kam drugam, ampak mi je vseeno močno moteče, in drugo ker jih je malo je njihova fleksibilnost. Pri kawi (Elisa) sem navajen, da pokličem teden prej, dogovorim uro, me čaka kava počakam in je narejeno.

Za Yamaho je isto. Vmes spijem kavo ali pa mi kakšen moped posodijo pa grem malo kaj novega preizkusit :D Sem pa jaz odprl KTM servis - EXC 530 je že zložen po delih :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 19 minutami, Fadil pravi:

kaj naj rečem, včasih je bolje da ne berem tujih forumov, al pa fb grup. Tudi pri mojem modelu imajo nekateri hude probleme, predvsem pa nikakav odziv serviserjev. Dejansko pa v kolikor se vse prebere se dobi vsaj pavšalen vpogled, kako deluje servisna mreža.

Več o 1050 pa bi @Kmet2lahko točno povedal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dobri so na tem forumu :P

po dveh prebranih straneh:

KTM - KratkoTrajniMotor,  Devojka moze da bude i sa sela,ali motor mora da bude iz Japana! :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!