Skoči na vsebino
DAMI34

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno

Priporočene objave

Dolanc Igor    3
Dolanc Igor
Ob 15. 2. 2018 ob 9:20, Kmet2 pravi:

Ko sem lani poleti bluzil od evrope do azije sem imel namen vstopiti tudi v Mongolijo itd poti si nisem moral splanirati ,ker se ktm (kdorkoli že to je) ni niti odzval na naše vprašanje ali lahko potegnem 5kkm čez servisni interval.

Vsaj tako pojasnilo sem dobil od serviserja!!

>>> serviser ( kdorkoli že to je ) ni posredoval vprašanja na KTM !

P.S.

Kar se pa tiče podaljšane garancije in kot je g. Dolanc povedal,da delujejo v vsaki državi.......no ko sem jih rabil v Kazahstanu sem preko svojega serviserja izvedel,da tam pa ne delujejo......kaj je zdaj res,preverjal nisem.

>>> kje sem rekel da podaljšana garancija deluje v vsaki državi ? ... to je odvisno od ponudnika in to ni KTM

Bom pa tudi povedal,ko dobim Ktm nazaj,ali so priznali,počeno vetrobransko steklo,zariban batek na zadnji zavori in posledično plav disk,pokvarjeno stikalo za smernike in menjavanje (samodejno) map.

>>> OSP Jamnik je zaključil z delovanjem 31.12.2017. Ne vem ali je motor še zdaj tam ? Vem samo za sklop stikal in to je rešeno in priznano. Ostalega ne komentiram 

Imel sem kar nekaj teżav z priznavanjem defektnega obroča,Nemo je moral celo aktivirat odvetnika,meni pa so na koncu le priznali napako(šele po pogovoru z g. Dolancem)

>>> Nemo ( P.K. ) ni aktiviral nobenega odvetnika, ga je pa omeil in šele takrat je serviser naredil vse potrebno, da so se stvari obrnile v pravo stran ( nekaj podrobnosti sem ti povedal po telofonu )

Ne razumem politike KTM,celo zamenjali so dobavitelja zaradi defektnih obročov,a priznat stvarno napako......to moraš pa doktorirat!

Naj povem ,da sem se kot kupec BMW počutil kot kralj,kot kupec KTM pa kod berač.

P.S. Prvi modeli 1190 adv imajo šibkejši zaganjač, kot 1050 . Ko ga vžigaš tak zajamra ,kot da je prazen akumolator,ko ga pa pustim stati 3 tedne ga ne vžge več  noben razen kabli......

Motor je kupljen 2013 decembra in do danes ta napaka ni odpravljena in jo Ktm oz. kasneje podaljšana garancija tudi ne priznava.

Govorimo o motorju za 17.000!!!!

S svojim serviserjem sem zadovoljen , je pa res včasih malce neodziven a pokompenzira s svojo strokovnostjo in že večkrat mi je naredil tudi kakšno uslugo,je pedanten in edini v moji moto karieri,da motor pustim tam in se ne sekiram.

Serviser 5 ,KTM sedi 1!

Zarečenega kruha se najbolj naješ in parkrat sem bil res sit,toda mislim ,da je to zadnji KTM v garaži.

Motor je fantastičen in mi od vseh cca 20različnih  ,ki sem si jih lastil najbolj ustreza,toda..................beri zgoraj napisano.

Da ne govorim o cordurah od KTM ,spet fantastične obleke a jih nimaš kje sprobat,če pa jo naročiš in ti slučajno ne sede,boš bogato plačal vsako zamenjavo kosa.........zelo mačehovsko do nas kupcev omenjene znamke.

>>> ne razum kaj je tu kriv KTM ?

Vsem pa svetujem ,da naj se ognejo servisa Motomaxx,kupil sem pri Axlu 2 motorja in na obeh so na tem servisu naredili napako ....veliko.....na 1190 so mi pri pripravi motorja povsem zrisali prednjo temno vetrobransko steklo,ker je hepan vrjetno brisal z kakšno peščeno krpo.

Na 1050 ,ko so ga pripravljali za prevzem ,niso zategnili niti enega vijaka na montiranih rolbarih. Ko sem prišel domov sta železje držala samo še 2 vijaka,šel sem iz trgovine direkt k Mihatu.

No toliko od mene,ne pišem kaj dosti,ker je veliko pametnih tu!

Lp

Me pa zanima kakšen komentar na zgoraj napisano,predvsem od pristojnih.

Sem pripisal kar zgoraj.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kmet2    66166
Kmet2
pred 5 urami, Dolanc Igor pravi:

Sem pripisal kar zgoraj.

Hvala Igor za pojasnila ,lp

Samo to bi te še vprašal, ktm dilerji prodajajo ktm kombinezone......kdo naj bi bil kriv za ,ne morem drugega reči ,kot svinjarija......vsak ki ima malo ZKP, ti ne računa zamenjavo kosa obleke in procenti ,niso mali!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
lukec    480
lukec
pred 49 minutami, Kmet2 pravi:

Samo to bi te še vprašal, ktm dilerji prodajajo ktm kombinezone......kdo naj bi bil kriv za ,ne morem drugega reči ,kot svinjarija......vsak ki ima malo ZKP, ti ne računa zamenjavo kosa obleke in procenti ,niso mali!

Sergej a maš T-Shirt-KTM-Kmalu-Trezor-Married:smoke:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jaka1s    72
jaka1s
pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Pozdravljeni, ne rad se vključujem v teme ampak tukaj res ne želim g. Kmet, da pišete na splošno čez vse dilerje. v našem podjetju SELES moto smo prodali kar nekaj opreme in tudi nekaj imamo za probat. Nikoli in nikdar nobenemu nismo računali za zamenjavo ! Res pa ko naročamo drago opremo se s stranko maksimalno posvetujemo glede velikosti in v kolikor kljub obojestranski energiji na koncu obleka ni prave velikosti VEDNO MI NOSIMO STROŠEK in nikoli stranka.    Lp Jaka Seles

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Luka66    131
Luka66

Pisal sem o top motorjih, GS 850 ne spada v ta razred.........mislil sem GS 1200, Multistrado 1200, Explorerja 1200 in ADV 1190/1290..

Hmm........ a da niso pretirane cene....... dodatna oprema GS850,  za mat metalik barvo nekaj čez 450€.....za tisith nekaj kvadratnih cm..... bolano....... tolk se da za metalik barvo novega golfa, ki ima nekaj kvadratov............. GS1200 osnovna cena nekaj čez 16 jurjev s polno opremo čez 21 jurjev, Explorer 1200 podobno, Ducati Multistrada 1200 še dražji........za ceno takega polno opremljenega motorja  dobimo kvaliteten nemški avto srednjega razreda naložen z vso možno opremo, bistveno več kot na motorju................... razmerja čist porušena, cene motorjev zrasle v nebo,  o tem pišem ............. da ne nadaljujem, ker to ni tematika tukaj

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kmet2    66166
Kmet2
pred eno uro, jaka1s pravi:

Pozdravljeni, ne rad se vključujem v teme ampak tukaj res ne želim g. Kmet, da pišete na splošno čez vse dilerje. v našem podjetju SELES moto smo prodali kar nekaj opreme in tudi nekaj imamo za probat. Nikoli in nikdar nobenemu nismo računali za zamenjavo ! Res pa ko naročamo drago opremo se s stranko maksimalno posvetujemo glede velikosti in v kolikor kljub obojestranski energiji na koncu obleka ni prave velikosti VEDNO MI NOSIMO STROŠEK in nikoli stranka.    Lp Jaka Seles

G.Jaka saj nisem pisal o vaši trgovini,povem,ker sem preko svojega serviserja pač plačal mastno ,ker mi je bila jakna premala v rokah .....nimam ravno povprečnih .....in plačat sem moral Ktm ,oz. kombinezon jje prišel iz Ktm kataloga.......kako potem ni kriv KTM .

PA DAJTE MI PROSIM POJASNIT......

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jaka1s    72
jaka1s
pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

G.Jaka saj nisem pisal o vaši trgovini,povem,ker sem preko svojega serviserja pač plačal mastno ,ker mi je bila jakna premala v rokah .....nimam ravno povprečnih .....in plačat sem moral Ktm ,oz. kombinezon jje prišel iz Ktm kataloga.......kako potem ni kriv KTM .

PA DAJTE MI PROSIM POJASNIT......

Ok , vase sporocili sem drugace razumel. Ni bilo natancno napisano in sem ga razumel kot splosno.  

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
jaka1s    72
jaka1s
pred 12 minutami, Snecer pravi:

bizarno da so se na MSju servisi začeli oglašat :)

Ce se vam zdi nenavadno, cudno,.. oz ce vas celo moti se lahko tudi ne oglasam vec. Menim oz je bilo veckrat receno ali pozvano , da bi bilo prijetno za vas slisati tudi stran nas. Prav zaradi tega v kolikor imam cas z veseljem tudi na vasem forumu odgovorim ali svetujem (pm) v kolikor kdo potrebuje kaksno informacijo.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
izibajker    4624
izibajker
pred 43 minutami, Snecer pravi:

Zakaj bi bilo bizarno,, če se na forumu oglasi kdo izmed serviserjev ali zastopnikov. Vsak koristen nasvet je še kako dobrodošel.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sbp    40
sbp

Prav je da se tudi prodajalci in serviserji oglasijo na forumu,tako vsaj vidijo kaj nas žuli in kaj je dobro.Opažam da o Ktm vedo največ tisti,ki Ktm-a ne vozijo.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sbp    40
sbp
pred 4 minutami, Snecer pravi:

Iz tega razloga ga tudi nimamo :)

a zdaj se bodo po forumu reševale reklamacije in reklamiranje... " pri nas pa že ne... "

rahlo neresno

Jaz sem reklamacijo obroča rešil na servisu in ne na forumu.Me pa zanima zakaj se je vam Ktm motor tako zameril.Mogoče zaradi servisa?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    70207
DAMI34
pred 11 urami, Snecer pravi:

Niti ne, pravilno je, da se tako uvozniki kot trgovci in serviserji tule oglasijo in pojasnijo svoja stališča, dajo odgovore na določena vprašanja in s tem pripomorejo k izboljšanju odnosa do vseh in do znamke, hkrati pa še s tem lažje dogovorijo pravila igre in razjasnijo nekatera vprašanja. Pohvalno.

pred 11 urami, jaka1s pravi:

Ce se vam zdi nenavadno, cudno,.. oz ce vas celo moti se lahko tudi ne oglasam vec. Menim oz je bilo veckrat receno ali pozvano , da bi bilo prijetno za vas slisati tudi stran nas. Prav zaradi tega v kolikor imam cas z veseljem tudi na vasem forumu odgovorim ali svetujem (pm) v kolikor kdo potrebuje kaksno informacijo.

Ne se sekirat zaradi problemov ali izjav tistih, ki Ktm sploh nimajo. Hvala za to, da se oglašate, saj bomo samo na tak način izboljšali skupen odnos.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    70207
DAMI34
pred 10 urami, Snecer pravi:

Iz tega razloga ga tudi nimamo :)

a zdaj se bodo po forumu reševale reklamacije in reklamiranje... " pri nas pa že ne... "

rahlo neresno

Da, marsikaj se lahko reši ali začne reševati tudi tukaj.

pred 10 urami, sbp pravi:

Jaz sem reklamacijo obroča rešil na servisu in ne na forumu.Me pa zanima zakaj se je vam Ktm motor tako zameril.Mogoče zaradi servisa?

Njemu se ni zameril saj ga nima in tudi nima z njim povezanih problemov.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    70207
DAMI34

DA NE BO DVOMOV

tema je namenjena uvoznikov, trgovcem, serviserjem in lastnikom. Namenjena je debati, reševanju problemov in vsem kar je v zvezi s problemi na tej reakciji. V tej temi se debatira o KTM.

Prosim, da se vzdržite nabijanja, splošnega in neosnovanega blatenja znamke, sploh če motorja nimate in nimate s tem povezanih problemov.

Še 1x, tema je za konkretne probleme ali konkretne pohvale.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Snecer    15270
Snecer
pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

DA NE BO DVOMOV

tema je namenjena uvoznikov, trgovcem, serviserjem in lastnikom. Namenjena je debati, reševanju problemov in vsem kar je v zvezi s problemi na tej reakciji. V tej temi se debatira o KTM.

Prosim, da se vzdržite nabijanja, splošnega in neosnovanega blatenja znamke, sploh če motorja nimate in nimate s tem povezanih problemov.

Še 1x, tema je za konkretne probleme ali konkretne pohvale.

Na splošno je tudi :) vsaj v naslovu.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    70207
DAMI34
pred 7 minutami, Snecer pravi:

Na splošno je tudi :) vsaj v naslovu.

Debata o KTM nasplošno. Saj ti ne težim ampak pusti, da nekatere zadeve sami dorečemo. Hvala

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Dark    1483
Dark

Tudi sam, kot lastnik KTM-a, podpiram sodelovanje gospodov Dolanca in Seleša na forumu v temi KTM servisi. Marsikaj lahko pojasnita - bodisi  na forumu - ali kasneje v telefonskem kontaktu. Sam pa bom začel pisariti na forumu o problemih šele, ko teh ne bo mogoče rešiti po ustaljenih poteh. In probleme imajo vse blagovne znamke!

In kot je bilo zapisano: odlični motocikli, za podporo pa bo potrebno, če Avstrijci želijo pri nas obdržati ali celo povečati tržni delež, še kaj postoriti. Bojim pa se, da zakaj takšnega sploh nimajo interesa...

P.s.: Sam kupujem KTM opremo po katalogu in še nikoli nisem plačal stroškov vračanja, če mi artikel ni ustrezal...

P.s:1. G Seleš, ne se vznemirjati. V forumu na niti KTM velikokrat sodelujejo tisti, ki na motorju niso niti sedeli (v trgovini ne šteje :smoke:), kaj šele, da bi ga kdaj vozili...

Popravljeno . Popravil Dark

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
IZTOK    1173
IZTOK
pred 18 urami, Luka66 pravi:

Pisal sem o top motorjih, GS 850 ne spada v ta razred.........mislil sem GS 1200, Multistrado 1200, Explorerja 1200 in ADV 1190/1290..

Hmm........ a da niso pretirane cene....... dodatna oprema GS850,  za mat metalik barvo nekaj čez 450€.....za tisith nekaj kvadratnih cm..... bolano....... tolk se da za metalik barvo novega golfa, ki ima nekaj kvadratov............. GS1200 osnovna cena nekaj čez 16 jurjev s polno opremo čez 21 jurjev, Explorer 1200 podobno, Ducati Multistrada 1200 še dražji........za ceno takega polno opremljenega motorja  dobimo kvaliteten nemški avto srednjega razreda naložen z vso možno opremo, bistveno več kot na motorju................... razmerja čist porušena, cene motorjev zrasle v nebo,  o tem pišem ............. da ne nadaljujem, ker to ni tematika tukaj

Itak, da so motorji bolano dragi v primerjavi z sodobnim avtomobilom, pa 2/3 komponent, ki jih najdeš v avtu v motorju sploh ni. Verjetno je deloma kriva za to mala serija v primerjavi z avtomobili in posledično visoki razvojni in proizvodni stroški. So pa se motorji podražili za več kot 100 % v dvajsetih letih, tudi zaradi EURO 4 bedarij in DMV ja. Kljub temu, mislim, da pač malo odirajo, ker je to le prestižni rekvizit. Še bolj bolano dragi pa so tekmovalni offroad motorji. EXC 300 z boljšo opremo se reklamira čez 10000 EUR pa je simpl kot mlinček za kavo. Edina elektronska komponenta je EFI, ostalo pa sicer malo izboljšano a konstrukcijsko zelo podobno kot pred 15 leti.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• bass
      Avtor bass
      Spoštovani soforumaši,

Kot že naslov teme nakazuje iščem sposoben servis za motocikle APRILIA.
      Pooblaščenci v Ljubljani so neresni ter slabo opremljeni za konkretnejše posege, z Mariborskim mehanikom imam tri zaporedne izredno slabe in neprijetneizkušnje ter ga odsvetujem.

Prosim lastnike Aprilij za nasvet, kam za vraga peljat motor?
      Neki pooblaščeni servisi so še na primorskem, razmišljam tudi, da bi peljal zadevo v Monfalcone... tujina ni ovira, le da se zadeva dokončno uredi in da je mojster strokovnjak ter ima dostop do delov.

AIUTO REGAZZI !
    • motolover
      Avtor motolover
      Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih........

Opozorilo velja vsem lastnikom BMWjev s kardanom!
      Torej: Nekateri servisi (v mojem primeru Cosmos) obračunavajo pri menjavi olja v kardanu (kotnem gonilu po naše) pri bokser motorjih  0,5l, namesto 0,18 kolikor ga gre notri. Ker je to izgleda dokaj stalna praksa svetujem, da se vsi, ki imate na računu več kot recimo 0,2l, kar bi bilo nekje normalno, pritožite in zahtevate razliko nazaj. Le tako, jih bomo prisilili, da obračunavajo pošteno. 
      Liter olja zaračunavajo 38€ ali celo 39€, potem plačate namesto 7,8€, kar 19€. Ne bom omenjal, da liter tega istega olja stane na netu 10,90€, to tu ni važno. Važno je, da ne obračunajo pošteno po specifikaciji koliko ga gre notri. Ker v navodilih za vzdrževanje ni podatka koliko ga gre notri, so si enostavno vzeli pravico zaračunati skoraj trikrat več.
      Preverite račune, naredite reklamacijo in zahtevajte razliko pri narobe obračunani količini olja!
      Od letnika 2006 dalje imajo v kardanu namesto 0,22l, samo 0,18l. 
      BMW s tem nima nič in niso nič krivi, da si servis jemlje dodaten zaslužek na tak način. 
      Prilagam podatek iz BMW servisne knjižice, ki je na voljo samo servisom. 

• Dr_Jakob
      Avtor Dr_Jakob
      Hej!

Naš domač tank, Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD potrebuje dobrega mehanika. Napaka v pogonih, kar je v osnovi najslabše, kar je lahko. K uradnem, ki je zadevo v osnovi zaj**al, ne grem več. Pozna kdo kakega majstra, ki se spozna na terence, posebej na Mitsubishije?
    • gbabic
      Avtor gbabic
      Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........
      Pozdravjeni,
      lastniki Triumphov, zanime me kje servisirate svoje motorje.
      Lp
      G
    • hvilu
      Avtor hvilu
      Pozdravljeni!

Ob nakupu motorja sem poleg dobil GIVI kovček, vendar brez ključa. Nekaj smo se trudili, da bi ga odklenili, pa brez uspeha, saj je nekdo pred mano kovček poskusil odpreti na silo. Kaj mi svetujete?
      Ima kdo inf., koliko stane nova ključavnica s ključem in kje bi jo dobil?

Lp, hvilu
  • Forum