Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

pred 8 urami, sentinel pravi:

Pred kratkim sem kupil rabljen motor in bi rad opravil redni servis in nekaj malenkosti zamenjal. Mi lahko priporočite kakšnega dobrega serviserja ? Sem iz Ljubljane, najlažje bi tukaj ali pa kje na relaciji Ljubljana Kranj. Motor je bil pred mojim lastništvom servisiran pri mojstru, mislim da iz Medvod.
Letos moram opraviti še tehnični pregled in homologacijo in nisem prepričan, če je vse na motorju stock. Glede na to da bom to delal sploh prvič in sem še čisto zelen, bi bil vesel, če bi nekdo, ki se na stvari bolj razume, motor pregledal, da po potrebi zamenjam kar je treba, da ne bo potem neprijetnih presenečenj. Kolega motorist mi je pripovedoval da je imel težave z ogledali, žmigovci, itd. Lahko to tudi serviser pogleda ?

Pooblaščen je Elisa, pa Špan, za oba vem, da sta ok. Če daš fotko motorja, ti tudi mi lahko povemo, kaj maš aftermarket. Sicer pa poglej na net original motor in boš videl, kaj je lastnik menjal. ps. tudi serviser bi moral vedeti, kaj ni original na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sentinel pravi:

Letos moram opraviti še tehnični pregled in homologacijo in nisem prepričan, če je vse na motorju stock. Glede na to da bom to delal sploh prvič in sem še čisto zelen, bi bil vesel, če bi nekdo, ki se na stvari bolj razume, motor pregledal, da po potrebi zamenjam kar je treba, da ne bo potem neprijetnih presenečenj. Kolega motorist mi je pripovedoval da je imel težave z ogledali, žmigovci, itd. Lahko to tudi serviser pogleda ?

Poglej sliko iz neta kako zgelad original motor ... sem prepričan, da je zamenjal nosilec registrske, smerokaze, da zgleda bolj hud motor in da bolje leti, pa tudi vprašanje kaj je s katalizatorjem in izpuhom ... 

pokaži sliko, pa da vidmo predelave od daleč :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Fazer03 pravi:

👍

a špan ni?

Kakorkol Neva je pedantna in z njo se da vse dogovoriti, da bo opravljeno kot je potrebno.

pred 2 urami, maus pravi:

Poglej sliko iz neta kako zgelad original motor ... sem prepričan, da je zamenjal nosilec registrske, smerokaze, da zgleda bolj hud motor in da bolje leti, pa tudi vprašanje kaj je s katalizatorjem in izpuhom ... 

pokaži sliko, pa da vidmo predelave od daleč :P 

katalizatorja nihče ne gleda, slip on pa ja (preverjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

katalizatorja nihče ne gleda, slip on pa ja (preverjeno)

brez je običajno preglasen ... bo pa izrednega šel pol delat, če bodo palicaji to zahtevali ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

brez je običajno preglasen ... bo pa izrednega šel pol delat, če bodo palicaji to zahtevali ;) 

 

načeloma :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

a špan ni?

Ne vem ... bil sem samo 1x tam zaradi registracije avta, kako pa je urejen moto servis pa ne vem. 

Elisa mi je bližje in tudi zato 👍 ... je pa tudi res, da človek na obisku pri njih vseeno pogreša Nevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok razumem. No, enako resno dela kot je delala pri Elisi, preden so poservisirali moj bivši sx je preverila pri meni, kaka je sutuacija, a sem mel kake probleme, kakao olje sem stavil itd. Tako da Špan je zihr ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kawasaki_rider pravi:

Ali ni tam serviser pa Jure, ki je imel svoj čas delavnico na Dolgem mostu?

ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pred 3 urami, Yucco pravi:

Poševnooki ne potrebujejo servisa z razlogom. 

Če želiš imeti avto, motor ali karkoli na cesti, v vodi ali v zraku za dalj časa kupiš pač japonca ali pa korejca

Tega nad tvojim postom, kar moraš redno servisirati, včasih tut izredno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Zanima me če ve kdo za kakega Mehanika ki rihta te starejše motorje (letnik 97), motor pije ogromno olja in premerno kadi ob zagonu enih par minut. Vidi se tudi da olje kaplja iz avspuha. Sam se ne spoznam preveč zato ga raje peljem komu. Okolica Celja-Velenje-Šentjur-Šmarje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, alen445 pravi:

Zanima me če ve kdo za kakega Mehanika ki rihta te starejše motorje (letnik 97), motor pije ogromno olja in premerno kadi ob zagonu enih par minut. Vidi se tudi da olje kaplja iz avspuha. Sam se ne spoznam preveč zato ga raje peljem komu. Okolica Celja-Velenje-Šentjur-Šmarje...

če hočeš kavasaki servise, so tule, ni potrebe po odpiranju nove teme. Moje mnenje pa je, da je smiselno najti v bližnji okolici primernega mehanika, ki ni nujno pooblaščen. Žal simptomi, ki si jih navedel niso najbolj zdravi za denarnico.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!