Skoči na vsebino

Maroko - Tajin, pesek in kamele (potopis by Mac)


mac

Priporočene objave

pred 5 minutami, mac pravi:

Mi se gremo vse !!!:OK:

:grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Mac a sem gremo tud ...koma pa to :D

Pejte ja ker je res lepo. Samo Kmet ne pozabi! Ko ga vidiš, da posega po dimu, ga takoj udari po prstih, ker verjamem, da ga bo premamilo.:) Napisal je:" Noč je bila gladka pa sladka." Čuvaj mi ga, škoda ga je, da bi ostal zadimljen tam dol nekje v od boga pozabljenih krajih.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep in zanimiv potopis!Edino kar mi dvigne "dekl" je to parkiranje mopedov po sobah,recepcijah itd! Pa kaj doma tud moped v dnevne sobe nosite?Kdo bo ukradel moped v državah kjer sekajo roke??!Dosedaj sem vedno pustil moped pred prenočiščem in nikoli ni bilo problemov.

Vsem takim predlagam da dajo moped v sobo na posteljo sami pa spijo zunaj na pločniku!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, bambi61 said:

Lep in zanimiv potopis!Edino kar mi dvigne "dekl" je to parkiranje mopedov po sobah,recepcijah itd! Pa kaj doma tud moped v dnevne sobe nosite?Kdo bo ukradel moped v državah kjer sekajo roke??!Dosedaj sem vedno pustil moped pred prenočiščem in nikoli ni bilo problemov.

Vsem takim predlagam da dajo moped v sobo na posteljo sami pa spijo zunaj na pločniku!!

Povsod, kjer smo tlačili motorje za ograje, zidove itd, so nam to ponudili in predlagali gostitelji... 

Torej, zakaj bi odklanjali, če je ponujeno 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu prim se za dekl, da ti ga ne odnese. Konkretno v tem zadnjem hotelu ni bilo parkirišča, niti pločnika, kamor bi lahko parkirali. In če ti gazda reče, da bomo motorje dali za ograjo pa čeprav ob gostinske mize, valjda ne bom rekel: Ne hvala, ga bom kar na ulico nastavil. Saj ni treba, da gre cel motor z drugim lastnikom. Za mene je že to dovolj, da si kdo nabere rezervnih delov za dva druga mopeda.

V Marakesu npr. je soseska zgledala precej varno pa mi je med našo odsotnostjo gazda sam snel dodatne torbice, ki jih imam pripete z ježki na rol bar. Bog ve zakaj - po moje so mu bile všeč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi61 - bodi previden, da se lepega dne ne boš takole pripeljal domov, ker boš mel probleme tudi z borrutom.  Snecer ti pa si lahko brez skrbi. V Sloveniji se to skoraj ne more zgoditi!  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mac, a bi napisal kaksen je bil dnevni budzet, kako je z mobilnikom in prenosom podatkov (tam kupljen sim?), gostota črpalk in pa neka splosna varnost.... tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, UnionJack pravi:

mac, a bi napisal kaksen je bil dnevni budzet, kako je z mobilnikom in prenosom podatkov (tam kupljen sim?), gostota črpalk in pa neka splosna varnost.... tnx

Z veseljem. A če nimaš nič proti, bi dokončal ta potopis še z zadnjo etapo do trajekta, potem pa napišem še kaj bolj informativnega za tiste, ki jih destinacija zanima in niso še odločeni, če bodo zadevi kos.

Mac

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 2. 2017 ob 16:25, izibajker pravi:

A tole ti je prekmalu?

 

Jaz tudi grem 14.4. iz Savone in se vračam 1.5. iz Maroka!!Jupiiiiiiiiiiiiiiiii

Ob 9. 2. 2017 ob 22:48, Whiskey pravi:

A sam se pa nobeden ne upa tm fjakat?

Jaz!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovit in slikovit potopis je zbudil oziroma obnovil  zanimanje za Maroko pri meni in zato sem se odločil da  tudi sam odpotujem 15.4. v Maroko pa me zanima če mi lahko kdo pomaga z nasvetom kakšne gume ste imeli oziroma boste dali gor?!

Sam sem v Mongoliji vozil Metzeler Karoo vendar sem jih v 3.000 km popolnoma uničil in se nato komaj prišlepal do Barnaula še 1.200 km po asvaltu do novih.Planiram cca 3.000 km asvalta in kakih 2.000 km makadama.Seveda je v tem asvaltu zajeta tudi pot tja in nazaj domov!

Lep pozdrav,Bambi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala avtorju za zanimiv potpis in seveda vsem ostalim udeležencem za priloge (fotografiranje, poziranje in podobno).

Potopis je ravno prav opremljen z komentarji in fotografijami, predvsem meni (verjamem pa da tudi ostalim), pa je dodobra osvetli zimsko sivino in seveda prili na ogenj popotniške žilice. Hvala še en krat in veliko sreče na morebitnih prihodnjih potepanjih, ki jih bom, ako jih boste seveda pripravljeni deliti, z veseljem in zanimanjem prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!