Skoči na vsebino

Korzika - Korziciranje potopis


DAMI34

Priporočene objave

1 hour ago, DAMI34 said:

... ne vem, če sem se kdaj v tok usrau kot takrat). Nagonsko sem z levo roko vsekal nazaj, in še isti moment dobil šus pod rebra. Majkemi, v lajfu še nism bil tok srečen. Shes alive, shes alive!!!! ...

 

Odlično! Ampak na to zgoraj napisano sem se pa iz srca nasmejal. :D Bravo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Nimaš kaj dodat :OK:

Ta prasica italijanska je vsa šlampasta, a ko komp napiše 00 range crkne isto minuto , natančna k svina:D preračunal sem kr v redu ,rinla sva v dežju in poono naložena cca2km .....pr bmfu ko napiše 00 maš še za vsaj 40km , kako prideš do teh cifr ......parkrat ga moreš rint do petrola , pol pa točn veš :kmet:

Pri meni to ni držalo, na R 1200 GS sem ostal prvič brez benzina, ko je prikazovalnik kazal še 28 km, drugič pa je kazal celo še 65 km.
Potem sem ob tankanju rajši vedno pritisnil dnevni števec na 000 in hodil tankat na tistega :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, boych pravi:

Pri meni to ni držalo, na R 1200 GS sem ostal prvič brez benzina, ko je prikazovalnik kazal še 28 km, drugič pa je kazal celo še 65 km.
Potem sem ob tankanju rajši vedno pritisnil dnevni števec na 000 in hodil tankat na tistega :D...

Do zdaj vsak bmf vsaj 40-60km ko napiše bulo :D tud lt sem že porinu čez 30km pol pa nisem več forsiral , k tiste ladje se mi res ne rine .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne boš spet kdaj rinu ... :) R1200GS je bil pri prikazu katastrofa, da sploh ne govorim o F800GS ADV, pri cca 5-ih litrih v tanku skoči na nulo potem pa začne počasi šteti navzgor, ko pride do cca 30-40 km tankam cca 23 litrov :D ... ni mu nekako za zaupati ... 

... no pa da ne bova čist teme zj*****, @DAMI34 super potopis, sploh ne rabim iti več na Korziko :D

Popravljeno . Popravil boych
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Do zdaj vsak bmf vsaj 40-60km ko napiše bulo :D tud lt sem že porinu čez 30km pol pa nisem več forsiral , k tiste ladje se mi res ne rine .

Lahko je tebi riniti. :) Ko ti motor rikne, ti še vseeno ostane nekaj konjev :lol1:. Jaz ga lahko rinem še samo po bregu navzdol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, apirko pravi:

Odlično! Ampak na to zgoraj napisano sem se pa iz srca nasmejal. :D Bravo!

verjem, da tut jaz, potem, od sreče. Nikoli me ni bilo v življenju tako strah. Niti ko sem imel prometno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, boych pravi:

Upam, da ne boš spet kdaj rinu ... :) R1200GS je bil pri prikazu katastrofa, da sploh ne govorim o F800GS ADV, pri cca 5-ih litrih v tanku skoči na nulo potem pa začne počasi šteti navzgor, ko pride do cca 30-40 km tankam cca 23 litrov :D ... ni mu nekako za zaupati ... 

... no pa da ne bova čist teme zj*****, @DAMI34 super potopis, sploh ne rabim iti več na Korziko :D

rabiš rabiš, mastercard, 6 dni dopusta in gas, sploh ne rabiš nič drugega, sam gas in dolge luči :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 24. 2. 2017 at 1:42 PM, DAMI34 said:

verjem, da tut jaz, potem, od sreče. Nikoli me ni bilo v življenju tako strah. Niti ko sem imel prometno.

Hecno ne. Kot pravijo... ne z njimi pa ne brez njih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, mladench pravi:

@DAMI34, @Kmet2, katere gume so ble na multistradi? 

A se prav spomnem, da jih je (kmet) ful hvalil?

Ja, Conti road attack2 evo. Jaz sem pa imel conti road attack2 zadaj. (5500 sem nardil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste za trajekt naredili rezervacijo od doma v naprej, ali kupili karto na sami lokaciji? Ce v naprej - kateri portal ste uporabili?

Midva nacrtujeva Korziko za konec aprila (ce bo vse posreci). Ali je za umirjenega pocasnega motorista pametneje, da si za pot do tja (in nazaj) vzame 2 dni, saj se mi zdi 650+ km veliko za en dan? Npr. da bi prvi dan prespala nekje v okolici Livorna in sla naslednji dan na trajekt.

Ste prenocisce rezervirali v naprej preko booking.com? Mogoce se kaksen uporaben nasvet glede Korzike?

 

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Ste za trajekt naredili rezervacijo od doma v naprej, ali kupili karto na sami lokaciji? Ce v naprej - kateri portal ste uporabili?

Midva nacrtujeva Korziko za konec aprila (ce bo vse posreci). Ali je za umirjenega pocasnega motorista pametneje, da si za pot do tja (in nazaj) vzame 2 dni, saj se mi zdi 650+ km veliko za en dan? Npr. da bi prvi dan prespala nekje v okolici Livorna in sla naslednji dan na trajekt.

Ste prenocisce rezervirali v naprej preko booking.com? Mogoce se kaksen uporaben nasvet glede Korzike?

 

Vse te informacije se nahajajo tule: 

 

Mi nismo naredili rezervacije, karte smo kupili na licu mesta. Je pa več variant, precej je opisano v zgornji temi. Najdražja je iz Livorna v soboto. (odhod ob 13 uri)

Mogoče se ti bolj izide večerni trajekt iz Genove, ki je tudi cenejši, na njem prespiš, zjutraj si pa na Korziki. Snecer je expert za Korziko in ti lahko vse pove. Si lepo vzameš cel dan za potovanje, zvečer se vkrcaš in prišparaš na spanju in hitenju do Livorna.

Mi smo rezervirali eno hiško v kampu, nekateri preko bukinga, v glavnem se ti splača prebrati zadnjih 20 strani zgornje teme, kjer je bolj tehnično opisano po Korziki. Drugač ti bom pa tako povedal:

500km po AC je 5 ur vožnje z max 130km/h in vsemi pavzami.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


  • Podobna vsebina

    • pik1
      23
    • maurina
      1.632
    • ALEŠ M
      0
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!