Skoči na vsebino

Power boster ali zunanja zagonska baterija


SAR-Solo Adventure rider

Priporočene objave

pred 11 minutami, Joker pravi:

Mam na prodaj tole na sliki in imate problem rešen. To ti zalaufa tud katerpilerja...:lol1:

 

Turnigy Graphene.jpg

... še moj avijon leti na to celih 10 minut...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/11/2022 at 8:13 PM, Zivnorc said:

.... sicer pa ne štekam tega s temi power boosterji..  :hmm: ... sploh pri motorjih.

Če greš z motorjem na potovanje, greš poleti.... takrat pa ne rabiš dodatne energije za vžig....  pa tudi okoli ničle še ne sme pobrati preveč moči akumulatorju... in če že greš, greš z izpravnim akumulatorjem.

... če ti crkne akumulator med potjo itak rabiš nov akumulator, ker če se voziš z zanič akumulatorjem in vžigaš na booster, ne vem, koliko časa bo vse skup trajalo....    ..in če se že voziš po kakih vukojebinah,  je že bolje, da imaš s seboj dodatni akumulator (itak da Li-Ion), ki ne tehta niti kilo in košta manj kot 100€, pa ga samo zamenjaš...in to je to. Po moje je lažji tak aku in zavzame manj placa, kot pa kabli za vžig...

 

 

  Pojma nimas!!  16 let je ze moj star, pa ga se ni blo treba dofilat! Uzge zmeorm, pozim pa skor zmerom! Tud pr minusu ne zgubi nic,  pa zravn tega da uzgem moped (se lampe mam lohk przgane!), se mene do svica zgreje :P  :

 

N14644.jpg

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tragedija te baterje je, da je na kleščah tako debela plastika, da jih na večini motorjev ne moreš natakniti na kontakt akumulatorja, ker ni prostora. Očitno ni narejeno za motor. Če mislite uporabljati za motor, poglejte najprej, če imate okrog kontakta vsaj 4 centimetre prostora za klešče.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!