Skoči na vsebino

Uporaba nove spletne strani


Priporočene objave

Od prejšnjega tedna je na voljo novo spletna stran motosvet.com, katera že zdaj ponuja veliko stvari za vse uporabnike, nekaj funkcij pa je še v pripravi. Za lažjo uporabo bom v tem sporočilu na kratko povzel vse funkcionalnosti kaj in kako.

58bd1b68d79a5_ScreenShot2017-03-06at09_18_00.thumb.png.53fbed758def9b12577f8d75b8b54e88.png

Poleg povezav, ki tako same po sebi povedo za katero stran gre, je na voljo tudi uporabniški menu z klikom na vašo profilno sliko (v desnem kotu) ali pa na tri črtice v levem kotu.

Garaža

Nova opcija na spletni strani je Garaža katera omogoča, da v "svojo garažo" dodate vaše jeklene konjičke.

58bd1c9d7fdd4_ScreenShot2017-03-06at09_23_28.thumb.png.8d09a2dfddbe6aef1257cc974f0e5a56.png

To storite tako da kliknete na gumb Objavi v garaži, ki vam odpre formular kjer vnesete informacije o vašem motociklu. Vse garaže so javne tako da so na razpolago za ogled preko povezave v stranskem meniju "Vse garaže".

Novice/Potopisi/Albumi/Videoposnetki

Opcija ki je že obstajala je dobila samo prenovitev, na vsaki podstrani (Novice/Potopisi/Videoposnetki/Albumi) je na strani gumb "Dodaj / objavi /deli", kateri vam odpre obširen menu kaj želite narediti oziroma objaviti.

58bd1dd030a14_ScreenShot2017-03-06at09_28_52.thumb.png.b9539c1f3417e41a09c52f2485a770cc.png

Za vsako kategorijo se vam odpre posebej prilagojen formular, ki ga enostavno izpolnete in objavite željeno vsebino.

Mali oglasi

Mali oglasi je funkcija, ki je bila prenesena iz foruma na spletno stran zaradi boljše preglednosti in tudi zaradi tega ker vam v tej obliki lahko omogočimo bolj podrobne in pregledne male oglase. Oglasi so razporejeni po logičnih kategorija.

58bd1e4822968_ScreenShot2017-03-06at09_30_42.thumb.png.685561a4bf469ef2968fdc433929123f.png

Pomembna stvar pri malih oglasih je tudi vaš profil za male oglase, kateri je ločen od spletne strani. Nastavitve najdete v Nadzorni plošči v meniju Mali oglas -> Moj profil za male oglase (http://motosvet.com/dashboard/profile). Tukaj lahko vnesete vaš mobilni telefon, email in ostale podatke kateri se bodo prikazali ob oglasu.

58bd1ee5cdb1e_ScreenShot2017-03-06at09_33_29.thumb.png.af0be0ef4e9434a4a9737b0b4636c37d.png

 

Na koncu lahko še dodam, da je v pripravi tudi funkcionalnost za organiziranje skupnih izletov (kam gremo danes) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zgleda odlično, super stvar. Nevem če vam stran omogoča, ampak, a se da slediti rubriki mali oglasi? Torej da prejmeš sporočilo, ali pa se prikaže desno zgoraj notification, ob objavi novega oglasa v določeni rubriki, ali katerikoli pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, B192 pravi:

Meni zgleda odlično, super stvar. Nevem če vam stran omogoča, ampak, a se da slediti rubriki mali oglasi? Torej da prejmeš sporočilo, ali pa se prikaže desno zgoraj notification, ob objavi novega oglasa v določeni rubriki, ali katerikoli pač.

Ravnokar se med drugim dela tudi na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi ta grafična podoba boljša, preglednejša,čistejša.

Na začetni strani je odlično in pregledno dodano "Najnovejše aktivne diskusije", edino svojega oglasa ne morem izbrisati (sem prodal) link do oglasa.

Nadaljujte v tej smeri,bravo! :OK: (malo več smeškov bi prav prišlo)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, bisson pravi:

Tudi meni se zdi ta grafična podoba boljša, preglednejša,čistejša.

Na začetni strani je odlično in pregledno dodano "Najnovejše aktivne diskusije", edino svojega oglasa ne morem izbrisati (sem prodal) link do oglasa.

Nadaljujte v tej smeri,bravo! :OK: (malo več smeškov bi prav prišlo)

 

Napaka pri brisanju je odpravljena. Upam, da bo zdaj šlo brisanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!