Skoči na vsebino

Potovanje v NOVI SAD


Priporočene objave

Pozdravljeni!

V juniju planiramo štirje motoristi pot v Novi Sad. Zaenkrat smo rezervirali 2 dni v hotelu Park(naj bi bil nekje v centru mesta). Zanimajo me kakšne dobre in ne preveč oderuške restavracije z njihovo hrano(čevapi itd.) in glede nočnega življenja. Kam iti?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda Konoba Akustik na Braće Popović. Hrana super, cene kul, pivo hladno, dunja je, kajsija tudi...

https://www.google.si/maps/place/Konoba+Akustik/@45.2585318,19.8212977,17.16z/data=!4m5!3m4!1s0x475b104c4f1acc41:0xa9153bc42ebce183!8m2!3d45.2588441!4d19.8209661?hl=sl

 

Aja, nas je blo sedem lačnih in žejnih, kar nekaj časa smo bili tam, pa še ni bilo 100€. V Beogradu na splavu smo bili precej manj lačni in žejni pa je bilo preko 200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

"Potovanje" v Novi sad??? To je vikend izlet in ne potovanje :) Restavracij in lokalov v centru koliko ti duša zaželi. ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, The Lakl pravi:

"Potovanje" v Novi sad??? To je vikend izlet in ne potovanje :) Restavracij in lokalov v centru koliko ti duša zaželi. ;)

Podkategorija se imenuje "Načrtovanje potovanj, izletov, voženj.."

Naslov teme si pa vsak sam izmisli...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
pred 8 minutami, tomash pravi:

Ve kdo za solidno prenočišče z garažo v Novem Sadu?

Kordun, Sremska Kamenica, ni ravno garaza je pa nadstresek na zaprtem dvoriscu pa tud restavracijo imajo. Najdes na bookingu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!