Skoči na vsebino

Bashan 200 ccm


Domen Jazbec

Priporočene objave

Zdravo. Mene pa zanima ali je že gdo bil seznanjen z problemi pri nedelovanju vžiga na ATV bashan 200ccm? Namreč pri meni zaganjač normalno deluje in obrne vendar pa naprej pri prenosu do mašine to nekam izgine. Zobniki so nepoškodovani! ? V čem bi lahko bil problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

pozdravljeni imam en problem in sicer imam atv bashan 200cc in kdr se grem pelt z njim mi deluje normalno dokoler se ne motor segreje potem mi motor zacne trokirati in po tistem mi pa motor ugasne in mi ne vžge dokler se ne ohladi potem spet ista zgodba..... a bi kdo vedu zakaj mi to dela .... mogoce ker vlece zrak.....vsak odgovor dobrodosel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, žan123456789 pravi:

pozdravljeni imam en problem in sicer imam atv bashan 200cc in kdr se grem pelt z njim mi deluje normalno dokoler se ne motor segreje potem mi motor zacne trokirati in po tistem mi pa motor ugasne in mi ne vžge dokler se ne ohladi potem spet ista zgodba..... a bi kdo vedu zakaj mi to dela .... mogoce ker vlece zrak.....vsak odgovor dobrodosel

drugič pazi da odpreš temo na pravem mestu, kajti ATV oz quad ne sodi v temo motorji /razno ampak tule:

http://motosvet.com/tabla/forum/35-atv-quad/

poleg tega tema Bashan 200 že obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo očisti in ponastavi uplinjač. Drugo preveri detaljno vse povezovalne gumi cevi (razpoke in dotrajanost). Montiraj si filter za gorivo. Preveri toplotno vrednost svečke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!