Skoči na vsebino

SUZUKI BURGMAN 400 - VARIOMAT - VAŠE IZKUŠNJE?


Priporočene objave

Zdravo,

po eni sezoni vožnje z Burgmanom 400 (l.2000) sem se ga počasi navadil, ampak opažam, da mi malo manjka živahnosti pri tem motorju. 

Zadnjič sem sprobal T-Max-a 500 novejši model (2004) in je razlika opazna, res lepo poskoči pri prehitevanju in tudi samem speljevanju.

Ampak mi ni všeč kako se vozi z njim. Mi bolj paše nižja lega kot je Burgman. Mogoče Honda SW 600?

Me zanima, če je kdo od vas vgradil športni variomat v svojega Burgmana in koliko se pozna pri starejšem modelu?

Al res ni druge kot it na kak drug močnejši in novejši model, če želim občutno izboljšanje?

Kaj pravite ostali motoristi?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Purusha pravi:

Zdravo,

po eni sezoni vožnje z Burgmanom 400 (l.2000) sem se ga počasi navadil, ampak opažam, da mi malo manjka živahnosti pri tem motorju. 

Zadnjič sem sprobal T-Max-a 500 novejši model (2004) in je razlika opazna, res lepo poskoči pri prehitevanju in tudi samem speljevanju.

Ampak mi ni všeč kako se vozi z njim. Mi bolj paše nižja lega kot je Burgman. Mogoče Honda SW 600?

Me zanima, če je kdo od vas vgradil športni variomat v svojega Burgmana in koliko se pozna pri starejšem modelu?

Al res ni druge kot it na kak drug močnejši in novejši model, če želim občutno izboljšanje?

Kaj pravite ostali motoristi?
 

Izboljšanje prinese:

lažji valjčki, športni variomat, menjava za močnejši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
8 hours ago, Scarabeo 500 said:

Izboljšanje prinese:

lažji valjčki, športni variomat, menjava za močnejši motor.

Saj se mi je zdelo ;)

Sem sprobal danes še Hondo SW 600 pa nisem nekej navdušen za tolk več denarja. Full ima čudno lego motorja pri počasni vožnji... skorajda malo štorast je.

Če bi želel izvedet točno kateri valjčki in variomat se najbolje obnesejo za Burgmana 400... ima kdo izkušnje?

 

Popravljeno . Popravil Purusha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasplošno variomat "malosi"... Menjaj še zračni filter jz sem enkrat za malosi in bil zadovoljen...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!