Skoči na vsebino

Z motorjem v službo - Ride to work day 2017


Društvo MAKSI

Priporočene objave

V ponedeljek 19.junija poteka mednarodni »RIDE TO WORK DAY«, ko vozniki motorjev, skuterjev in mopedov po vsem svetu pokažemo, da lahko z uporabo teh prevoznih sredstev prihranimo čas, zmanjšamo prometno gnečo, prihranimo gorivo in s tem prispevamo k zmanjšanju onesnaženosti in povečanju pretočnosti prometa.

Če imate motor, skuter ali moped, pa ga običajno ne uporabljate za vožnjo na delo, je to vaša priložnost, da ugotovite koliko časa in težav bi lahko prihranili in s tem prispevali k zmanjšanju prometne gneče.


18451572_1297471107034350_67862299582259

Povezava na spletno stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno s tistim dnem nastopi moj dopust, tak da žal ne bo šlo. :010Sem se pa občasno res začel vozit z motorjem od stranke do stranke. V kufru pa torba s kompjutrom in printerjem. Fajn je, niti ne rabim pozvonit, ker me čujejo že ko pridem do hiše. :panic:

P.S.: Drugače pa podpiram idejo. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Društvo MAKSI pravi:

V ponedeljek 19.junija poteka mednarodni »RIDE TO WORK DAY«, ko vozniki motorjev, skuterjev in mopedov po vsem svetu pokažemo, da lahko z uporabo teh prevoznih sredstev prihranimo čas, zmanjšamo prometno gnečo, prihranimo gorivo in s tem prispevamo k zmanjšanju onesnaženosti in povečanju pretočnosti prometa.

Če imate motor, skuter ali moped, pa ga običajno ne uporabljate za vožnjo na delo, je to vaša priložnost, da ugotovite koliko časa in težav bi lahko prihranili in s tem prispevali k zmanjšanju prometne gneče.


18451572_1297471107034350_67862299582259

Povezava na spletno stran

pa ne bom se za 1000m vozil z motorjem, grem raje peš... :) pa še prej sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

pa ne bom se za 1000m vozil z motorjem, grem raje peš... :) pa še prej sem

glede na tvoje grafe ti še verjamem :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

glede na tvoje grafe ti še verjamem :lol1:

Daj pokaži kakšen svoj graf, tak za hec, al pa pošlji eno sled, da ne boš v zmoti :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

Daj pokaži kakšen svoj graf, tak za hec, al pa pošlji eno sled, da ne boš v zmoti :) 

Kot si reku, eni objavljajo grafe, drugi pa kroznike ipd..

IMG_2226.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno,da si vlada kaj takega ne umisli kot tedensko postavko kot si včasih umislila in seveda uveljavila lihe pa sode registrske za različne dneve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest grem vsak dan z motorjem na siht :D noja sem pa kje z avtom :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje 3 mesece vsak dan z motorjem :bike:. Parkrat že dež oprav ampak to je to :P Dokler srečujem nekoga v Žalcu pozimi (po snegu) ni razloga da se js nebi poleti v dežju peljal na šiht :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2017 ob 16:25, motolover pravi:

Kaj pa če si penzionist? Moram tudi v službo ali bo Jardanka v redu?

Če si penzjonist, potem pa do nakupovalnega centra!

Drugače pa to zadevo full prakticirajo drugod ... recimo makaronarji se vozijo nonstop z mopedi, skuterji motorji, tisti, ki so pa doma pri obmorskih krajih, pa itak. Zato pa ima lahov motor toliko prevoženih ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, C eagle pravi:

Evo kdo dela gužvo po cestah...:lol1:

Boljše da se držiš motorja :D

:jezik:

Na dolgi rok ni rentabilno gume servisi itd,čeprav motor pije skoraj polovico manj kot avto :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ciko86 pravi:

Na dolgi rok ni rentabilno gume servisi itd,čeprav motor pije skoraj polovico manj kot avto :sleep2:

Kak avto imaš,da pije enkrat več kot kawasaki:eek:?Al misliš pije pri enako hitri vožnji...pa še to....:eek:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sesir pravi:

Kak avto imaš,da pije enkrat več kot kawasaki:eek:?Al misliš pije pri enako hitri vožnji...pa še to....:eek:

Clio 1.4 na raketni pogon...z isto količino bencina naredi kawasaki 100km več,ker ga uspem spravit na porabo okoki 5l na 100..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

Ja, ja, ma le, če voziš za mano :panic:

Ja takrat je eco mode,mogoče bi se dalo še kaj prišparat čez naselja :fredyjecar::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Ciko86 pravi:

Z avtom porabim 25 min z motorjem pa 8  še vedno grem rajši z avtom ker manj nuca gume...

Za par sto evrov nabavi moped za na šiht. Ne boš kaj dosti izgubil na času, pa še gume na ninđi boš prišparal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, izibajker pravi:

Za par sto evrov nabavi moped za na šiht. Ne boš kaj dosti izgubil na času, pa še gume na ninđi boš prišparal.

S tem bi se strinjal a...

Rečmo skuter 50

+hitrejši in okretnejši

+zavarovanje,tehnični...vse 53eu

+ dve gumi z montažo 60eu

Zelo velik in zame moteč minus pa je

- doseg,poraba,bencinkesla...recimo drži dobrih 5l in to je za maksimalno 100km...tankaš nekje vsakih 70km in to je vsaj zame katastrofa!Pa je vse razen izpuha original!

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!