Skoči na vsebino

PIKES PEAK


DAMI34

Priporočene objave

Dobr je letu Dunne, cestitke! Filmore pa tud odlicno z 790, manj kot 5s za tavelkimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kdaj bo električen motor naredil ICE konkurenci to, kar je VW naredil ICE štirikolesnikom... verjetno kmal. Elektro motor nima problema z nadmorsko višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma je to resna dirka, al bol...revialna zadeva? Še uradn website so mel prejšn tedn sesut....

men se zdi da zlo resna, je pa res, da hočejo verjetno bolj karte prodajat, kot pa tv pravice. Na fbju se stalno nekaj objavlja, sicer bolj udeleženci. Pa kar vem, motorji s cliponi ne smejo nastopat, mora biti enojna balalnca. Ne me vprašat zakaj tako pravilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svetovnem merilu, je dirka je resna toiko, kolkor resno jo jemlejo velike firme. Če KTM sam dirka prot trem KTMjem, pa VW sam pol so njihovi nastopi bol revija kot resn, konkurenčn boj. Par let nazaj, noben ni mogu ujet štrom motorjev, pol multistrad...vsak k mal vloži, zmaga. 

 

pa ne bi rad nč uzel nastopajočim, boh ne dej. še zmer mi je Vatanenov napad na goro en najbolših ever promo filmčkov.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

V svetovnem merilu, je dirka je resna toiko, kolkor resno jo jemlejo velike firme. Če KTM sam dirka prot trem KTMjem, pa VW sam pol so njihovi nastopi bol revija kot resn, konkurenčn boj. Par let nazaj, noben ni mogu ujet štrom motorjev, pol multistrad...vsak k mal vloži, zmaga. 

Resna revija. Konec koncev so naredili Peugeot 2018 T16 Pikes Peak z namenom dobit najboljši čas. Razvit namenski dirkalnik ni lih poceni hec. VW verjetno tudi ni malo vložil v letošnji projekt. Tehnološki showcase + promocija... revija ja. Sam na kr konkretnem nivoju. Kot si sam omenil - Vatanenov filmček je še po vseh teh letih precej znan.

 

https://www.wired.com/story/engineering-of-the-vw-pikes-peak-battery/

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dami, še se lahk premisliš, in po pravic poveš de to ni baš pomembna dirka. Tud letos je zmagal multistroodel.  Pomaranči na 2 in 3 mestu. 

https://www.asphaltandrubber.com/racing/2018-pikes-peak-international-hill-climb-motorcycle-race-results/

sm premislu, to je pomemben šow :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/26/2018 at 12:16 PM, jskrablin said:

Resna revija. Konec koncev so naredili Peugeot 2018 T16 Pikes Peak z namenom dobit najboljši čas. Razvit namenski dirkalnik ni lih poceni hec. VW verjetno tudi ni malo vložil v letošnji projekt. Tehnološki showcase + promocija... revija ja. Sam na kr konkretnem nivoju. Kot si sam omenil - Vatanenov filmček je še po vseh teh letih precej znan.

 

https://www.wired.com/story/engineering-of-the-vw-pikes-peak-battery/

 

 Se strinjam. Razvoj takih dirkalnikov je zelo drag, se nihce ni kaj takega naredil za na dirko v Jeseniske rovte naprimer. Pikes peak je zelo popularen v Ameriki, v Evropi malo manj, ampak ze sama Amerikaje velik trg. Kar se pa tice prenosov ipd.: Dakar je velika dirka, pa je medijsko in televizijsko dokaj slabo podprt... Je pac resna dirka, na velikem terenu, ne TV show :)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!