Skoči na vsebino

Ycf, stomp pitbike


Majster je pac majster

Priporočene objave

Dober dan!

Js si nameravam kupiti ycf pilot f125ccm ali pa f150ccm... pa me zanima ce treba pri pitbike-ah veliko sraufat, popravlat, kupovat dele... js bi si ga kupu da bi se doma normalno vozu pa tu pa tam se zdignu na zadnjega, ne bi nic z njim skakal ali tekmoval. Zj mi po vi povejte ce se tudi pri normalni voznji z pitbike ycf pilot f 125, f 150 treba popravla, menjavat (npr. Bat, celinder, verigo, vilice, olje, itd.)? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Majster je pac majster said:

olje

Ne vem ali bi ti odgovoril, ali raje ne... :huh:

Sicer pa - pitbike-i so kitajci. O kvaliteti materialov lahko marsikateri zakljucek potegnes ze iz tega dejstva. Od tod naprej je vse odvisno od srece. Pa delno tudi od doslednosti pri vzdrzevnju (menjava olja, verige in podobno spada med vzdrzevanje, ne popravila!).

Ce mene vprasas - privarcuj si raje za enega dostojnega skuterja. Vsaj deli bodo dobavljivi ko jih bos potreboval - kar pri pit bikeih ni ravno samoumevno.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Zok pravi:

Ne vem ali bi ti odgovoril, ali raje ne... :huh:

Sicer pa - pitbike-i so kitajci. O kvaliteti materialov lahko marsikateri zakljucek potegnes ze iz tega dejstva. Od tod naprej je vse odvisno od srece. Pa delno tudi od doslednosti pri vzdrzevnju (menjava olja, verige in podobno spada med vzdrzevanje, ne popravila!).

Ce mene vprasas - privarcuj si raje za enega dostojnega skuterja. Vsaj deli bodo dobavljivi ko jih bos potreboval - kar pri pit bikeih ni ravno samoumevno.

Sad but true...

Imel sosed...dokler novo in se ne zvne,pade,kaj bolj grobo je bil kr ok mu...tud 150 mašina lepo delala 4t...

Sam mu je kr prav prišlo,da oče mehanik....non stop nekaj...načeloma po vsaki vožnji je kaj odletelo,počilo,odšravfalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 8. 7. 2017 ob 20:59, Zok pravi:

Ne vem ali bi ti odgovoril, ali raje ne... :huh:

Sicer pa - pitbike-i so kitajci. O kvaliteti materialov lahko marsikateri zakljucek potegnes ze iz tega dejstva. Od tod naprej je vse odvisno od srece. Pa delno tudi od doslednosti pri vzdrzevnju (menjava olja, verige in podobno spada med vzdrzevanje, ne popravila!).

Ce mene vprasas - privarcuj si raje za enega dostojnega skuterja. Vsaj deli bodo dobavljivi ko jih bos potreboval - kar pri pit bikeih ni ravno samoumevno.

Pitbike- i niso kitajci!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!