Skoči na vsebino
gtgs

Mongolija 2017

Priporočene objave

DAMI34    68431
DAMI34
pred 2 urami, BIF pravi:

Uvod je bil obetajoč. Kaj pa izvedba?

Jz tut komej čakam, po mojem bo kmalu, sem videl danes na Hruščici je sneg, se pravi bosta imela čas pisat. :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• Anzee
      Avtor Anzee
      Prejsnji teden smo se z dvema prijateljema skocili na hitri krogec po balkanu,... casa smo imeli na zalost samo 5 dni, ampak vseeno je bilo vrhunsko!
      Start je bil predviden v soboto ob 6h zjutraj, plan je bil priti nekje v blizino Crne gore, kar je nekje 600km. Od stirih noci smo planirali, da dvakrat kampiramo na crno, dvakrat pa najdemo kaksen poceni apartma.
      Moj motor sem nalozil kar se da malo, ker se mi ni dalo vlect odvecnih stvari s sabo. Ampak ker sem edini od ekipe s kovcki, sem moral vzeti pac malo vec. Sicer pa, foto/video oprema, nekaj orodja, par sendvicev, 3 majce, 3 gate, se ene rokavice, dezni kombinezon, sotor, spalka, lezalke,.. skratka, prevec

Jaz sem sel z KTM 990 Adventurjem, kolega pa s Husqvarno Nuda 900R. Svojo robo je kar zagurtnal na zadnji sedez.

Do postojne smo picili po AC, tam se je pridruzil tretji kompanjon z BMW F800 GS..

Koncno morje... Novi Vinodolski... cas za hrano, mal soncka, stran zmetat odvecne obleke in podobno..

Motorji pred obalo...

Po Paklenici smo zavili v notranjost, do Gracaca, potem pa proti Kninu, kjer naj bi bila zapora ceste.. ampak smo vseeno tvegali in sli.. ubistvu je blo samo par km makadama..

V Senju je biu cas za drugo pavzo. Ura je bila ze nekaj cez 14, tako da je drugi sendvic kar pasal

Pocasi se je ze zacelo vecerit.. in poleg bolj tople hrane je bilo treba poiskati tudi prostor za prespat.. V Stolacu v Bosni smo koncno nasli odprto pekarno in si omislili burek + jogurt..

Za spat pa je blo odlicno malo naprej... po krajsem vzponu smo nasli makadamsko pot, ki nas je pripelala do neke manjse jase na pobocju hriba s super razgledom.. sotori, bluzenje, spanje.. ni slabo

• Cufa
      Avtor Cufa
      Sta s strani forumaša padli opazka in ideja, da je strašno  fajn brat potopise, ki jih pišete, pa strašno tečno brskat za njimi na forumu. Da bi bilo fino vse to imet zbrano  na enem mestu.
      Ker je temu v bistvu namenjena rubrika Potopisi in izleti na prvi strani portala, sva skupaj ugotovila, da bi bilo res fajn, če bi namesto v forumsko temo, te lepo zložili tja kjer bodo lepo arhivirani in jih bo tudi lažje najt in večje veselje prebirat.

Ker je bilo izražen sramežljiv pomislek, da za prvo stran niso vsi potopisi primerni, ker naj ne bi bili vsi popotniki rojeni za pisce, in ker nikomur ne bomo zvijali roke, bomo naredili takole:

Vsi ki bi radi objavili potopis – dolg, kratek, o popotovanju na drug konec sveta ali izletu do vikiburgerja, pa se vam zdi, da ste vanj vložili nekaj truda in bi ga radi pokazali še komu drugemu kot forumašem – ga lahko s fotkami vred pošljete na mateja.pivk@motosvet.com pa bomo skupaj zadevo uredili in v red spravili in objavili. Vsi, ki ste preveč sramežljivi, da bi se pokazali svetu, pa bi zadevo vseeno radi nekam nalimali, jo lahko prilepite v tole temo.  Ampak, vedite da jih bo tu čez čas težje najt.

• BIF
      Avtor BIF
      Fantje na dveh kolesih to že obvladajo. Čas je, da še "traktoristi" poizkusimo....
      http://www.goeasttour.com/
  • Forum