Skoči na vsebino

Mongolija 2017


gtgs

Priporočene objave

Srečno, pa komaj čakam...da vas berem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 2 urami, BIF pravi:

Uvod je bil obetajoč. Kaj pa izvedba?

Jz tut komej čakam, po mojem bo kmalu, sem videl danes na Hruščici je sneg, se pravi bosta imela čas pisat. :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Lepo. Verjetno vesta pa vseeno. Ruski Altay je po ne nekih ocenah (ne po Ruskih) eden izmed 5-ih najlepših predelov na svetu in kot takšen turistično še neonesnažen.  Se pa delno "raztegne" tudi v Mongolijo. Iz mojega stališča gledano je na srečo motoristično "zapostavljen" in ga večinoma popotniki prevozijo po najkrajši možni liniji. Upam da tako tudi ostane.

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gtgshvala vama, spet se z mojo zabavava in čudiva ob prebiranju, pa še tale izjava:

"Prenašam torbo z orodjem in se trudim biti tiho in neopazna. To je v takih primerih edini recept za normalizacijo stanja. Vse ostalo bi pomenilo prilivanje olja na ogenj."

je bila pospremljena z besedami in ostrim pogledom moje žene: čista resnica :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam znano mi deluje:Dvidim,da sta uživala...me prav zanima,kako se je bmw odnesel po Mongolskih "cestah":hmm:ko sem se potepal po tistih koncih,sem sanjaril:rolleyes:da bi imel enega 150kg.KTMa...ampak kaj:huh:ko ne bi zdržal tako dolge poti.

Popravljeno . Popravil Dr.SPEED
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdenka & Miro

Sem se že resno ustrašil, da od vajine poti ne bo ne slike, ne glasu. In ravno v teh pustih in kislih dneh, čeprav predprazničnih, nekaj življenja tudi na motosvetu (končno nekaj, kjer ni prostora za prepucavanje !!!). Krasno - super !   Predvsem pa, da ne bomo predolgo čakali na nadaljevanje !!!!!  Tole je res užitek - brati in gledati!

Mac

Mimogrede, mogoče sem spregledal: kje sta Polona in Denis ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za taka brezpotja si vsi želimo lahke in poskočne konjičke. Bmw to ni, ima pa druge kvalitete. Kljub vsej prtljagi in dvema težkima karakterjema sva dovoljeno skupno maso presegala samo za 6 kg.

Več pa v nadaljevanju, ki sledi čez teden dni. :book:

Mimogrede, nisi spregledal: Nekoč sem že napisal … če si sam, je problem eden, če jih je več … Spremembe so edina stalnica v življenju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!