Skoči na vsebino

Rusija 2017 (Kmet edition)


Kmet2

Priporočene objave

pred 19 urami, Kmet2 pravi:

Današnji vtis......grrrr.....meja z Belorusijo mi je vzela cca 4h,listki,pildki,pizde materine,za povrh pa dež,skoz po malo. Po 

Pa ti misliš to z enim setom pnevmatik odpelat.....a bo al bo dren...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Wakasaki pravi:

Pa ti misliš to z enim setom pnevmatik odpelat.....a bo al bo dren...?

on misli, kaj bo pa ratalo bomo pa videli :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 7. 2017 ob 18:33, Kmet2 pravi:

Včeraj v štirih državah,danes samo po Poljski.

Krakow,Auschvitz,Biala Podlaska cca 600km.

Zbit sem,bil je težek promet in čutila pri dinamik vožnji na full. Parkiram in čakam 00.00 ko mi začne veljat Beloruska vizA ,jutri potegnem do Minska :-)

Pnevmatiko nevarno pobira,treba bo biti bolj nežen z ročico plina :-(

Zdej pa savnica ,da se mal zmehčam:-)IMG_20170708_083518.thumb.jpg.306661e00358fbeed685efb306acf3db.jpg

IMG_20170708_085838.thumb.jpg.269a92e604552d1be1818f72e5648e39.jpg

 

IMG_20170708_092327.thumb.jpg.4e149ddc684cf26f953131db44051de5.jpgIMG_20170708_090401.thumb.jpg.3db3a441af2120c83a37d214e1910510.jpg

IMG_20170708_172442.thumb.jpg.6533a1e438e7a17bf26e7dd68216b09d.jpg

Hmmmmmm

pa kwa nis mogu vsaj dva dni prej prit v Auschvitz :kva2:

Bi se srečala . . . . 

 

IMG_7900.JPG

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

...v Moskvo pridrajsamo ob 4h zjutraj in v lov za prenočišče. Zdaj ko pišem,še nisem šel spat,po Cca 1400km imam poleg kolena še železen šupak.....aaaaa

Lp

Ne bo šlo čez,pri 6kkm bo brez profila,menjavo že urejam.

Serđio, vse bo minilo, doživetja ti pa ostanejo za vedno. Uživaj in srečno še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet. Vidim, da ti je brada osivela od hitrosti in Ruske administracije. Kolikokrat so vas pa fotkali ob cesti :)? Srečno na poti.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 7. 2017 ob 4:39, Kmet2 pravi:

Danes bi lahko rekel,če gre kaj lahko narobe bo tudi šlo....

Krenemo ob 7h ,do meje z Rusijo 300km ,se veselim ko vidim tablo Russija,a veselje kmalu mine,zavrnejo nas,meja samo za Ruse in Blr ,300km na drugo mejo,ne moreš vrjet,spet zavrnejo a sami so nas poslali tja. Spet 200km in tretjič po  4h pridemo čez......

Poskus 1

 

 

Slabo ste se pozanimali...

http://www.dw.com/en/eu-citizens-face-a-long-detour-on-the-route-to-moscow/a-36026221

Prej se je dalo, od 2016 pa so ukrepi, logično zarad norenja EU.

Yet Russian border officials in Smolensk are also suggesting that EU citizens take another detour - apart from Latvia - via Novy Yurkovich. They claim that it is the only international Russian border crossing from Belarus to Russia. The route through the Belarusian Gomel area is a 300 kilometer detour.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet socustvujem z tabo prevozil od slo do socija 2x in vem kaj so pofukane ruske,ukrajinske ceste utrujajoce in nevarne ce spustis koncentracijo ravnine brez konca potem pa kak ovinek pa spet ravine vmes luknje,makedam,blato.....da ne govorim o policiji ki te ustavi povsod in povsod moras placat zdaj upam ,da se je to spremenilo pri meni je bilo to med 94 in 96

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Scarabeo 500 pravi:

Kmet. Vidim, da ti je brada osivela od hitrosti in Ruske administracije. Kolikokrat so vas pa fotkali ob cesti :)? Srečno na poti.

Scarabeo

V Belorusiji sva bila najbolj slikana motorista ,resno,takoj ko sem iz Poljske prestopil v BLR ,sem mislil , da sem spet v Slo, biokrCija pa radarji na vsakih 100m ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, exclan pravi:

Kmet socustvujem z tabo prevozil od slo do socija 2x in vem kaj so pofukane ruske,ukrajinske ceste utrujajoce in nevarne ce spustis koncentracijo ravnine brez konca potem pa kak ovinek pa spet ravine vmes luknje,makedam,blato.....da ne govorim o policiji ki te ustavi povsod in povsod moras placat zdaj upam ,da se je to spremenilo pri meni je bilo to med 94 in 96

Zelo spremenilo,policija nas pusti povsem pri miru,pa sem večkrat uletel mim 180kmh ,ko je lepa podlaga,tudi trznejo ne,isto se je dogajalo v Maroku,izgleda,da si želijo turistov . Kjer je pa slaba podlaga je p res slaba .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

Slabo ste se pozanimali...

http://www.dw.com/en/eu-citizens-face-a-long-detour-on-the-route-to-moscow/a-36026221

Prej se je dalo, od 2016 pa so ukrepi, logično zarad norenja EU.

Yet Russian border officials in Smolensk are also suggesting that EU citizens take another detour - apart from Latvia - via Novy Yurkovich. They claim that it is the only international Russian border crossing from Belarus to Russia. The route through the Belarusian Gomel area is a 300 kilometer detour.

 

Ko sem urejal vizo sem moral do potankosti specificirat kje kaj itd......noben od pristojnih opozoril .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisano imajo lepo.

http://www.mzz.gov.si/si/predstavnistva_po_svetu/evropa/ruska_federacija/

Pri potniškem prometu čez Belorusijo na notranji meji z Rusko federacijo v zadnjem času prihaja do zavračanja potnikov iz tretjih držav in njihovo preusmerjanje na mednarodne mejne prehode z Latvijo in Ukrajino. V skladu s pojasnili pristojnih ruskih organov tamkajšnje mejne prehode lahko prečkajo le ruski in beloruski državljani. V tovornem prometu zaenkrat to ne povzroča težav. Da bi se izognili zavračanju na ruskih mejnih prehodih, slovenskim državljanom priporočamo, da v Rusko federacijo in iz Ruske federacije ne potujejo prek Belorusije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Danilo D pravi:

Bradica pa vedn blj sivi :D

Leta in skrbi kolega :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Leta in skrbi kolega :-D

stari, men greš na živce, ker ti zavidam, sam berem te pa tut rad :P uživaj in varno naprej, pa sam objavljaj :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!