Skoči na vsebino

Presnemavanje videokaset - digitalizacija


OldSchool Kawi

Priporočene objave

Pozdravljeni kolegi motoristi,

V prostem času se ukvarjam z video urejanjem in vhs rekorderji. Imam zbirko profesionalnih rekorderjev in studijske opreme za presnemavanje, s katerimi lahko dosežem optimalno sliko, ki se jo da izvleči iz magnetnega traku. Vse to je še obdelano s programsko opremo, da sta slika in zvok res odlična!

To delam z veseljem, zato se tudi potrudim in je izdelek res kvaliteten. Vzame mi tudi dosti časa, vsaka digitalizacija kasete traja pribl. 2-3 dni in polno rendiranja.

Vem da mi 90% studijev, ki to storitev ponujajo ni konkurenčnih, saj sem se ravno zaradi tega podal v omenjene vode, bil sem namreč razočaran nad ponujeno kvaliteto!

 

Ker šele začenjam s poslom in sem si uredil "osebno dopolnilno delo", ponujam promocijsko ceno. In sicer:

 

 

 

Obdelava standardne kvalitete slike (še vedno rahlo boljša od konkurence, primer posnetek Vojna za slovenijo) :

- brez odpravljanja raznih napak na posnetku in zvoku

- možna rahlo zrnata slika

- primerno predvsem za gledanje preko televizije (na računalniku se lahko pojavi črtasta slika, na TVju ni problema)

- ni primerno za YouTube (posnetek spodaj še dodatno obdelan)

1 kaseta -> 7,50 €

2 kaseti -> 6,50 € / kos

3 kasete -> 6 € / kos  

4 kasete ali več -> 5 € / kos

 

 

 

Obdelava visoke kvalitete slike (studijska kvaliteta, primer je na spodnjem posnetku):

1 kaseta -> 13,50€

2 kaseti -> 12  € / kos

3 kasete ->  10,50 € / kos  

4 kasete ali več -> 9,50 € / kos

 

Tu je še primer ene pretvorbe, ki sem jo pred kratkim za igralca Iva Godniča naredil (glej v 720p):

 

Popravljeno . Popravil OldSchool Kawi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!