Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Moj filing, če pade kojn pod 10k$ zna zavladat panika in prosti pad. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bil tale padec kojna taka lepa namestaljka, da so se na Wall street-u lahko omastili ob zapadanju prvega seta kojnovih terminskih pogodb.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Nearrain pravi:

Mislim, da je bil tale padec kojna taka lepa namestaljka, da so se na Wall street-u lahko omastili ob zapadanju prvega seta kojnovih terminskih pogodb.  

 

Tud men se zdi, da so si veliki igralci mal smetane pobral. Odboj je bil ravno malo nad 10k$.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Andrejcer said:

Samo dva komentarja:

  • V članku je dejansko zapisan citat (seveda v drobnem tekstu pod zadnjo sliko), kjer pravi, da je blockchain tehnologija uporabna, samo bitcoin kot produkt ne, kar sploh ni daleč od resnice.
  • Mislim da se vsi strinjamo, da je $100k letno prihodka za par brez otrok, v tretjem letu zaposlitve, kot je bil primer pri njemu, bolj kot ne redkost, sploh v našem okolju. Težko pol "malo našparat" pa še kam vložit, ko ostane po življenjskih stroških še vedno 90%, ne pa 25%.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, lucif3rka pravi:

Mislim da se vsi strinjamo, da je $100k letno prihodka za par brez otrok, v tretjem letu zaposlitve, kot je bil primer pri njemu, bolj kot ne redkost, sploh v našem okolju. Težko pol "malo našparat" pa še kam vložit, ko ostane po življenjskih stroških še vedno 90%, ne pa 25%.

V ZDA tole sploh ni kak dosežek, če govorimo o skupnem bruto letnem prihodku, seveda v IT branži. V San Franciscu s tem težko normalno preživiš, ker so življenjski stroški spričo koncentracije IT industrije tam hudo napihnjeni. 

On topic - ko ste lih Bitconnect omenjali, tole se splača prebrati - https://news.ycombinator.com/item?id=16164561 Je not obdelanih še ene par drugih nategov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Nearrain pravi:

Mislim, da je bil tale padec kojna taka lepa namestaljka, da so se na Wall street-u lahko omastili ob zapadanju prvega seta kojnovih terminskih pogodb.  

 

Kolikor sem dobil namige to še ni zadnji padec, dno naj bi bilo ko bo kojn okrog 8000$...naj verjame kdor hoče, ako su lagali mene.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, CPU pravi:

Kolikor sem dobil namige to še ni zadnji padec, dno naj bi bilo ko bo kojn okrog 8000$...naj verjame kdor hoče, ako su lagali mene.......

popolnoma verjamem .... jaz sem dobil namig, da se bo ustavilo pri 5000$ .... pol se bo pa videlo .. ali bo panika ali ne ...

pač .. špekulacijske špekulativne špekulacije ;) 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že kar nekaj let trgovec. Vsako leto je tko, da decembra ljudje zapravijo denar. Januarja pride streznitev in varčevanje. Februarja je že boljše. Marec, april, maj... evforija. Konec koncev kripto poganjamo ljudje in vzorci se ponavljajo isto, vsako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

Sploh isem prebral, niti ne bom. Ker mediji :SS. Karkol že piše.

Z mediji je tko, tist k jih ima v lasti, lahko bombandira cel svet, otroke ženske... in to prikaže kot nujno potrebno junštvo. Al te pa zarad nafte označjo za terorista. Tok o medijih.

Ja res je @jskrablin preklet balon se spet napihuje, pa lih predn mi je uspel dokupt mojga favorita. Nč bo spet treba počakakat na kak kitajski FUD.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Ja res je @jskrablin preklet balon se spet napihuje, pa lih predn mi je uspel dokupt mojga favorita. Nč bo spet treba počakakat na kak kitajski FUD.

Če bi mel kak kripto trading račun, bi včeraj XRP kupil. Pa še splačalo se bi... kr konkretno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi učer kar nekaj stvari (še) nabavu :) ampak, glede na to ,da sem začetnik mislim da je boljš,da začnem postopoma :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Če bi mel kak kripto trading račun, bi včeraj XRP kupil. Pa še splačalo se bi... kr konkretno.

Še boljš bi pa naredu, če bi XLM. Pomoje, kar najboljš kar je možn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1/9/2018 ob 16:44, DAMI34 pravi:

A se gre kdo tele igrice na Bitconnect?

http://www.preberite.si/bitconnect/

torej daš denar v upravljanje robotom?

 

Za kofe si midolžan @DAMI34. S smetano. Pa še rogljiček. Pa cockto zraven :D;):jezik:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Za kofe si midolžan @DAMI34. S smetano. Pa še rogljiček. Pa cockto zraven :D;):jezik:

a zato k nism nč zaslužu al nč zgubil? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En due caution s katerim se kr strinjam - https://techcrunch.com/2018/01/30/fools-and-their-crypto/ Če odmislimo penise in ostale bizarnosti je tole lep prikaz kako se da Internet uporabit za tekmo v dretju sploh ko ciljaš relativno razpršeno skupino ljudi. In ko je dretja že itak veliko. Nič kaj novega sicer, komplet fake news problem je identičen v osnovi. Kot pravi članek:

Drag it into the light. Support projects with product. Stop getting your crypto news from Facebook and Reddit. Start holding founders accountable for their claims. If you don’t, we’ll all be left holding little more than an empty webpage emblazoned with a single word: penis. And we’ll deserve what we get.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma ko kakšno deko? Al pa vsaj 2 evra za eno litro, za pod most?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!