Skoči na vsebino

Faaker see 2017


Dadi

Priporočene objave

V soboto 9.9. se zberemo ob 7:00 pri McDonaldsu  na Rudniku v Ljubljani. Prvi postanek okoli 8:00 v Tržiču poleg Petrola v The Old English house, kjer spijemo kavo in poberemo še zaostale. Start iz Tržiča tam nekje okoli 8:30. Sledi vožnja čez Ljubelj do Baškega jezera. Vožnja okoli jezera do glavnega prizorišča. Po ogledu cca uro in pol do dveh se še pred glavno gužvo odpeljemo do http://www.pyramidenkogel.info/. Potem pa po dogovoru domov čez Ljubelj ali pa celo kam več, odvisno od želja.

Na vašo željo se lahko pridružite ali pa zapustite našo skupino kjerkoli, brez obveze, kakor se vam pač lušta. Opozorilo pa, če se vozite z nami se držite skupine, ne prehitevate brezglavo ostalih v skupini, upoštevate cestne predpise, skratka skrbite za lastno in varnost ostalih v prometu !
Ne pozabite - vozite se na lastno odgovornost !

Kdor se nam pridruži, naj me najde v naši skupini na Rudniku in pocuka za rokav, da se spoznamo preden startamo !

Lp. Dadi

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take zadeve me sicer ne vlečejo preveč, ampak grem pogledat če se dobi kj pripravnga za okroglo obletnco od kolega. Datum še ni določen, se prilagodim če je koga strah it sam :P

Kako pa je čez Ljubelj? Letos šel ene parkrat čez sicer, pa vsakič slabš. Kontrola hujš ko v Yugi, jodlarska stran pa eno samo gradbišče.

Korensko sedlo pa totalno nasprotje. Prazno 99% cajta, policajac pa motoristom bolj ko ne samo pomaha vozi dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem tud v Luisa vedno čez Korensko sedlo, nikol gužve nikol problema. Druga dobra varianta je Jezersko, na Ljubelju pa skor vedno gužva.  Na Faaker See grem vedno v soboto tako, da v Finkensteinu pogledam parado in grem pol na prizorišče, k je manj gužve. V uri dveh vidiš kar je za videt pa lepo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz raje hodim ob četrtkih, ko še ni takšne gneče. Običajno se zapeljem z dvema preizkusnima motorjema, si ogledam štante in razstavljene motorje (lani Boss Hoss, Indian, Victory), morda kupim kakšno malenkost (recimo colske ključe za popravljanje kosilnice) in počasi odpujsam domov. V soboto je gneča izjemna, za parado pa potrebuješ kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Xebec said:

Kako pa je čez Ljubelj? Letos šel ene parkrat čez sicer, pa vsakič slabš. Kontrola hujš ko v Yugi, jodlarska stran pa eno samo gradbišče.

Nikoli doživel česa hudega. Pač pokažeš osebno in greš dalje. 

Glede gradbišč sami Avstrijci pravijo, da imajo dva letna časa: zimo in delo na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšno soboto na Jezerskem kontrole sploh ni bilo.Na Avstriski strani ni blo žive duše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes čez Ljubel,motoristov tolk ,da smo prečkali mejo v dveh kolonah.Vse dokumente v računalnik tko,da se je nabrala kolona tja v tunel.Jodlarji ga res serjejo preko glave.Izgleda ,da jih jebe prastrah.:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interna kontrola se izvaja na SLO-AT meji, itak da te ne ustavljajo na SLO-IT meji.

Pa tut tega bo hmal konc. A niso spomlad dal zadnje dovoljenje da se podaljša za 6 mescev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej kje je faaker see in boš vidu, zakaj sm omenu rateče. že pozim, k sm hodu smučat na mokrine, sem na it-at meji sm pa ke kdaj vidu policaja od daleč; kar sm se letos vozu z motorjem sem 2x naletu na štalo čez ljubelj;   jest sm prišel kontra  čez korensko sedlo ali rateče. mislm, če greš na faaker see al pa nekam  proti nemčiji se da gužvo elegantno zgrešit brez velikih časovnih pribitkov. ok, v celovec je verjetno drugače ampak... pojma nimam kolk časa so tisti reveži v koloni stali. mislm, še za cajta švercanja nas lokalcev gužve niso bile take. po drug stran pa ne razumem avstrijsko/nemških šoferjev po reg.tablcah (ma dobr pustmo, da je bila večina naših odozdo) de to trpijo brez pripomb...

ja rekl so zadnjih 6m ampak so tud at politiki djal, de jih k temu nč resno ne obvezuje.... (zgleda, de so takoj od hrvatov naučl)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, poznam tiste konce

kontrola na notranjih mejah schengena je dovoljena v času izrednih razmer, za obdobje ki ga potrdijo v Bruslju. jodlarji trenutno kontrolo opravičujejo zaradi migrantov oz. ilegalcev, podobno je blo ko je bil G7 sumit v Italiji in so čekirali na vseh mejah, zaradi poostrenih varnostnih razmer. K prostemu prehodu čez mejo jih pa obvezuje članstvo v schengenskem območju. Kršijo pač na lastno odgovornost...

Na IT-AT mejo so jodlarij pred časom celo neki vojsko pošiljali zarad ilegalcev, sam so se makaronarji zbunili in ni bilo kontrole. Če bojo po preteku roka na naši meji še kontrole, se morjo pač naši malo pocmerat v Bruselj pa je. Če se pa dejansko bojo je pa drugo vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se jebe pa zdaj!! Meni kaže vse lepo ok. Bom pogledu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!