Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

TET Avstrija se ni izdelan. Težava je pri legalnosti. Med nami... tudi ko TET Avstrija bo ready za javnost, ni za pričakovati velikega procenta izven asvalta ali kaj bolj zahtevnega od urejenih makadamov. Zna pa biti kar nekaj lepih panoram na poti, kar tudi nekaj šteje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sem preslabo prebral pise UNDER DEVELOPMENT sem samo na hitrco preletu stran pa sm mislu da samo se gpx datoteka manjka... 

Noja upam da bo cim prej 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, gasperX pravi:

Aha sem preslabo prebral pise UNDER DEVELOPMENT sem samo na hitrco preletu stran pa sm mislu da samo se gpx datoteka manjka... 

Noja upam da bo cim prej 

 

Lohk mal strasiraš,sej si domačin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam namen letos se mal po Gerlitzen vozt kokr se bo dalo z ktm 1050 adv... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej cest je vec ne samo ena ;) je pa res da je cesta iz Trefen na gerlitzen je placljiva 8€ mislim da.... ampak ko si enkrat gor mas pa teh neasfaltiranih cest ogromno. Sem se novembra z avtom gor vozu ko smo iskali eno koco kjer je mel sodelavec zabavo za RD. In sem si reku da moram letos tole mal prevozt... Sicer se pa da iz drugih strani tut gor pridt ampak za tiste pa nevem ali so placljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Preverila sva južni del slovenskega Teta, približno 100km makedama.

Velike endure z lahkoto odpeljejo (Stelvio, Gs/800). Z ročnim zemljevidom sva se kar parkrat izgubila ;) 

Sem se počutil, kot tabornik v osnovni šoli ki išče zvezdo severnico ali mah na drevesu za pravilno obračanja karte.

Priporočam navigacijo, ki podpira gpx točke.

IMG_4721.thumb.JPG.a1bc424d8935d7afd7df6666f2300f03.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec Julija ali pa konec Avgusta mi najbolj pašeta trenutno. Pa september če bo lep. Šel bi pa celo traso po Sloveniji skozi. Lahko se po ZS kaj več zmeniva če te zanima. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V avgustu nameravam odplejat TET Denmark potem bom zavil proti severnemu delu in do Skagna. Glede nato da vem da je danska pretežno bolj ravna do kucljasta me zanima če kdo ve kakšno obutev rabim na motorju ? Glede nato da imam samo 7dni bodo to bolj hitre etape :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Gre kdo mogoče v bližnji prihodnosti vozit TET po Hrvaški? 

Bi rabil eno uslugo. 

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je predviden štart 16. zjutraj nekje pri Uncu, hrvaški del, če rata še kaj bosanskega, v nedeljo 19. povratek. Če lahko pomagam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ob 18.00 v Gospiču. Skozi Velebit so me spustili ob vztrajnem nagovarjanju.  Jutri izpustom Karlobag in trejl proti tunelu Sveti Rok od tam pa naprej proti Bosni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj štart iz Gospiča proti Svetemu Roku po 5166.  Čez mejo in kmalu rokenrol bosanski. Ta pravi gozdovi in še boljše poti. Pri Glamuču me je ujela nevihta z vsem kar pripada. Počakal sem urco in zabušantsko po cesti v dežju do Mostarja. Jutri še zadnji del do Črnogorske meje in spust do Dubrovnika.

Slik in ostalega materiala ni ker vozim in uživam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad Mostarjem me je pričakala huda bitka z rolig stonsi. Uničena muletjera za gor in blato za dol. V mes pa še dve luknji, ki so jih naredili gozdarji. Vse se preživi in do meje z Črno Goro nisem imel več problemov. Mejo sem prečkal ob 15.00. Pole pa samo gasa do Dubrovnika, spanje v Neumu in v nedeljo ob 17.00 že doma.

Vse sem prepeljal z Veliko kravo XT 1200, gume continental tkc 80 in motokros obleka in obutev.

Do Črnogorske meje se je nabralo 1003 km na koncu pa 1850.

Na TET-u nisem srečal nobenega motorista, razen treh poljakov parkiranih v Mostarju z nalepko TET. Tudi žvali nisem srečal, mislim kaj večjega, le nekaj veveric.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba lajbat po Maroku, če maš Yugo pred nosom, pa prej si doma, je še žena bolj zadovoljna ;) Pa majn košta, pa z vsakim na poti lahko kakšno rečeš, da o nelegalnih prehodih čez mejo ne govorimo :)
 

On 8/17/2018 at 8:36 PM, smukec12 said:

Slik in ostalega materiala ni ker vozim in uživam.

To je pa en qrc teorija, da veš. Lahko da si ti zadovoljen, ma mi nismo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 9 minutami, Nearrain pravi:


If he can do it, we can do it !

https://web.facebook.com/farandfurther/videos/687873438253760/?t=7

 

Na naslednjem GES pobiramo smeti po Slovenskih trailih/TET-u !

1

Velikokrat jih tudi sam poberem od drugih in se derem PROKLETE SVINJE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, franc said:

Jaz sem za, samo bi verjetno rabili kamijon ali pa saj traktor (po mojih izkušnjah) .

lp

Vsak udelezenec eno polno 50L vreco smeti komot sabo pelje z ostalim svojim sranjem.

PS: a je problem trakotor al pa kamion organizirat?

BTW: Za tako akcicijo lahko komot se sponzorje dobimo.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!