Skoči na vsebino

Po Balkanu na hitrco (5 dni)


Anzee

Priporočene objave

jaz sem posnetek že na FB hvalil, no pa ga bom še tule :D

lep izlet, pa hudo dobro narejen video.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Anzee said:

video porocilo iz potovanja:

Komplimenti za trip. SUPER video (kratek, jedrnat, višinski). Perfektno.
Sam pizda, zdej morm dron kupit ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Sam pizda, zdej morm dron kupit ... ;)

Vsi pa ja ne morete bit umetniki :D,

eni smo le navadni motoristi, kakšna slika še kje uspe al pa še to ne...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Anzee Kaj imaš to zaen dron? Skratka vrhunski video in fotke.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Whiskey said:

@Anzee Kaj imaš to zaen dron? Skratka vrhunski video in fotke.

Hvala vsem! Dron je pa DJI Spark...

Popravljeno . Popravil Anzee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Anzee a si mel kdaj probleme/komplikacije na meji zaradi drona? Sam ga nekako ne upam tovorit cez meje oziroma so nasploh zakonodaje glede tega v meglo zavite.. Drugace kapo dol za edit - vem, da je slo kar enga casa za urejanje.. :worship:

@Whiskey dji je itaq vodilna firma na tem podrocju - komercialno gledano.. Cene so sicer konkretne, ampak ce se malo poglobis v to ga lahko sam sestavis za konkretno manjse denarje.. In pa seveda ga lahko personaliziras kot si zelis.. Postane pa hitro to hobi, za katerega rabis lepo vreme - kot za moped (konflikt interesov - moj dron recimo ze 2 leti sedi na vrhu omare).. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tex Ne, nobenih problemov na mejah. Itak je cist mejhna torbica, ce bi ze hotu pazit bi dal se ksn stumf cez njega :D Drugace pa ni bilo treba na nobeni meji kaksnih kufrov odpirat...

@Whiskey ja, phantom 4 je itak zakon, samo je ze ogromen, kar pa za taksno potovalno uporabo popolnoma odpove..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Anzee - vem, Phantom 4 Pro je orkn zverina. Za moto je bolj primeren recimo Mavic Pro/Platinum oziroma nek taki zložljivi ekvivalent. Že nekaj časa razmišljam, da bi kupil dron kateri bi znal sam slediti motorju med vožnjo - na določeni distanci in višini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Svaka čast, tako za trip kot za video. Eden boljših, če ne najboljši video, kar sem jih videl iz moto tripov. Ste pa kar nekaj časa porabili za samo snemanje in priprave, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/27/2017 at 4:11 PM, JamesTheMan said:

Svaka čast, tako za trip kot za video. Eden boljših, če ne najboljši video, kar sem jih videl iz moto tripov. Ste pa kar nekaj časa porabili za samo snemanje in priprave, ne?

Hvala!

Pa niti ni slo veliko casa za snemanje. Vecina stvari je bila posnetih "usput" .. takrat ko je sel dron v zrak pa smo recimo "izgubili" kaksnih 15min. Je pa treba malo razmisljati kaj in kako bos posnel oz. imet nek okviren scenarij v glavi - pac da niso vsi posnetki prevec podobni in da ima nek smisel.. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!