Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Mene pa samo zanima ali ima kdo doma al pa ve koliko bi me prišel Db killer oz dušilec no :D,..ker gremo gor v avstrijo in nebi spet rad plačal kazni..

Napiši kakšen fi rabiš ali imaš že tanovega Hexagonal (trivoglat) .Za Hexsagonal model imam enega za prodat,pošljem ti ga po povzetju za 50€ + porto . Pokliči me po telefonu med delovnim časom 07/3323024. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo na tdm-ki Akrapoviče? Bil bi zlo vesel če se mi kdo tak javi, da v živo slišim zadevo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo na tdm-ki Akrapoviče? Bil bi zlo vesel če se mi kdo tak javi, da v živo slišim zadevo ;)

Kontaktiraj člana MS po nick name DIN :OK: ....dober ropotajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj člana MS po nick name DIN :OK: ....dober ropotajo :OK:

 

Sam res dobr ropotajo, to pa verjetno samo za to, ker vsakič ko da po gusa, mal volne goreče vn vrže...haha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap  pa dobr zna šotor zažgat, ne samo da odlično ropota

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima ali ima kdo doma al pa ve koliko bi me prišel Db killer oz dušilec no :D,..ker gremo gor v avstrijo in nebi spet rad plačal kazni..

 

Mene pa zanima, zakaj potrebuješ db killer za vožnjo po Avstriji, za vožnjo po Sloveniji pa ne. Mogoče to pomeni, da lahko delaš doma kar hočeš, da svinjaš našo lepo deželo s smradom in hrupom ? Tudi pri nas so kazni, ne samo v Avstriji. Verjetno si eden tistih, ki skozi okno meče smeti na sosedovo. Vsaj po tvojem pisanju sodeč. Si mi resnično dvignil pritisk, ker se bojiš kazni v Avstriji, kjer voziš po predpisih, doma v Sloveniji pa te boli q... za vse živo in se ti j... za predpise in ostale udeležence v prometu. Če še nisi slišal, pri nas slikamo motoriste navzdol. Ta zapis je namenjen samo tistim, ki se bojijo roke pravice v tujini, doma so pa pač bogovi in nedotakljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tisti, ki se ukvarjate z dobavo Akrapovičevih izpuhov mi prosim sporočite po kakšni ceni lahko najceneje dobavite Akrapovičev slip-on za Suzuki gsxr 1000, letnik 2008 (model z dvema izpuhoma na vsaki strani). Kolega premišljuje da bi kupil nov izpuh pa ga zanimajo cene. Lahko na PM.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasaj tiste na http://www.eutrade.si/, ker izvazajo tudi na Japonsko preko http://www.euroe-com.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=E&Product_Code=AK_S-S10SO3-HZT&Category_Code=ak_suzuki-gsx-r1000

 Na njihovi strani nimajo kompletno ponudbo, ampak ti priskrbijo kar hoces. Zlo so dobr organizirani. Mislim da te bo sla cena okrog 850 do 900 euro, zato ker je  jenu

AK_S-S10SO3-HZT_b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Na koga bi se lahko obrnil, za zamenjavo polnila ( volne ) v Akrapovičevem loncu in koliko so okvirne cene.? Izpuh je montiran na Yamahi T-max ( 2 valjnik ) in ima že dobrih 25.000 km. Sicer ni videt nekega pregrevanja lonca, sam po glasu sodeč, bi pomojem že bil potreben kakšnega servisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Na koga bi se lahko obrnil, za zamenjavo polnila ( volne ) v Akrapovičevem loncu in koliko so okvirne cene.? Izpuh je montiran na Yamahi T-max ( 2 valjnik ) in ima že dobrih 25.000 km. Sicer ni videt nekega pregrevanja lonca, sam po glasu sodeč, bi pomojem že bil potreben kakšnega servisa?

  OKigor

http://www.motosvet.com/tabla/user/4713-okigor/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na koga bi se lahko obrnil, za zamenjavo polnila ( volne ) v Akrapovičevem loncu in koliko so okvirne cene.? Izpuh je montiran na Yamahi T-max ( 2 valjnik ) in ima že dobrih 25.000 km. Sicer ni videt nekega pregrevanja lonca, sam po glasu sodeč, bi pomojem že bil potreben kakšnega servisa?

glede na to, da zravn certifikata, pride še "obrazec za vrdrževanje" verjetno najbolje da pokličeš v akrapovič, poveš kaj bi rad pa boš dobil najbolj natančne informacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lisjak, a si kaj ugotovil? :)

Poslal povpraševanje OKigorju ( MASS-man) in mi ga obnovi za cca. 70 euro, delo + materijal. Original volna me pride 62 euro brez kovic, tako da se mi ne izplača sam zajebavat.

Mislim da je možakar dost izkušen in bo narejeno tako kot se reče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslal povpraševanje OKigorju ( MASS-man) in mi ga obnovi za cca. 70 euro, delo + materijal. Original volna me pride 62 euro brez kovic, tako da se mi ne izplača sam zajebavat.

Mislim da je možakar dost izkušen in bo narejeno tako kot se reče.

kolko hoče pa akrapovič za servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da zravn certifikata, pride še "obrazec za vrdrževanje" verjetno najbolje da pokličeš v akrapovič, poveš kaj bi rad pa boš dobil najbolj natančne informacije.

Nazadnje ko sem imel neke težave z njihovim izpuhom, so mi rekli naj se obrnem na njihove posrednike in da lahko samo preko njih

rešujem težave in nič več direkt z Akrapovičevim podjetjem kot nekoč.

Tako da nisem niti spraševal, ker bi verjetno dobil enak odgovor.

Škoda, minali so tisti časi. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim Akrapovič Slip-On za BMW GS1200ADV l.2011. Če se kaj prodaja oz. če lahko kdo zrihta popust oz. dobro ceno, se priporočam. Lahko na ZS. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

iščem počasi akrapoviča za fireblade.. rabljenih itak praktično ni, pa sem malo informativno povpraševal za novega. cene pri uradnih prodajalcih 840 - 870€ za SLIP-ON (samo lonec) . kaj se jim je čisto zmešalo :eek: :blink:

 

npr ista zadeva na italijanskem ebay s poštnino vred stane cca 150€ manj. (še vedno preveč za moje pojme) pa ga verjetno tud do tja niso zastonj spravili... skratka lepo sem zmeden hehe (pričakoval ceno okrog 500€ )

 

http://www.ebay.it/itm/TERMINALE-SCARICO-AKRAPOVIC-SLIP-ON-CARBONIO-HONDA-CBR-1000-RR-2004-2005-04-05-o-/181261713928?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item2a340a4208

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj se malo dogovorit glede cene, jaz sem svojega dobil s 25% popustop, pri zastopniku.

Nalepk pa nisem dobil zraven, mogoče kdo ve kje bi jih lahko dobil?

Popravljeno . Popravil dromomaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj potrebuješ db killer za vožnjo po Avstriji, za vožnjo po Sloveniji pa ne. Mogoče to pomeni, da lahko delaš doma kar hočeš, da svinjaš našo lepo deželo s smradom in hrupom ? Tudi pri nas so kazni, ne samo v Avstriji. Verjetno si eden tistih, ki skozi okno meče smeti na sosedovo. Vsaj po tvojem pisanju sodeč. Si mi resnično dvignil pritisk, ker se bojiš kazni v Avstriji, kjer voziš po predpisih, doma v Sloveniji pa te boli q... za vse živo in se ti j... za predpise in ostale udeležence v prometu. Če še nisi slišal, pri nas slikamo motoriste navzdol. Ta zapis je namenjen samo tistim, ki se bojijo roke pravice v tujini, doma so pa pač bogovi in nedotakljivi.

Sam brez db kilerja kaj zasvonjas ?

Se da dobit se kako akrapovic nalepko kje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam brez db kilerja kaj zasvonjas ?

Se da dobit se kako akrapovic nalepko kje ?

Rabiš za na auspuh???? ma 2 ampak samo znak brez imena 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo viška akrapoviče za Yamaho r1 letnik 04-06, kupim, :)

A si svoje prodal  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!