Skoči na vsebino

Predsedniške volitve


Cartman

kdo naj bo predsednik Slovenije?  

21 članov je glasovalo

  1. 1. koga bom obkrožil..(vaš glas je tajen)

    • SUZANA LARA KRAUSE
      4
    • ANGELA (ANGELCA) LIKOVIČ
      0
    • MAJA MAKOVEC BRENČIČ
      1
    • BORIS POPOVIČ
      0
    • ANDREJ ŠIŠKO
      1
    • MARJAN ŠAREC
      10
    • BORUT PAHOR
      3
    • LJUDMILA NOVAK
      1
    • ROMANA TOMC
      1


Priporočene objave

pred 4 urami, Nearrain pravi:

v nobenem primeru ne more biti slabsi od dosedanjega nesposobnega narcisoidnega drekaca

 

Morda v tocno tem primeru res, ampak, vsakic ko si mislim, slabs pa ne more bit, mi dokazejo, da se motim. In to z lahkoto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej moram anketo drugi krog naredit? Al drugi tir...čist ste me zmešali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler “blejemo” na volitvah se ne bo zgodilo nic.  Dokler ne bo “grad gorel in grascak bezal” ne bo nic.  
 
Ko se bo to zgodilo je pa treba najprej eno stvar narest. SPREMENIT USTAVO !
 
Treba narest konec presedanju iz ene funkcije na drugo in  sistemski korupciji.  MAX. DVA DVOLETNA mandata na katerikoli javni funkciji potem pa VEN iz JU in nikoli vec povratka.  Pa place v DZ in vladi na  zajamncen znesek SLO MINIMALCA brez dodatkov. Naj rastejo vspotedno tako njim, kakor delavcem v realnem gospodarstvu.

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maus said:

:eek: 

59ef285c850cb_hrabrimiek.thumb.jpg.f373bcd6a10f4f193e19299e1acb436e.jpg

:jezik: 

ta je glas dal Pahorju, tako kot tisti kateri ni sel na volitve ali pa je oddal prazen balot

Bravo

Dajmo Pahorici... se bos lahk na nas racun selfije delal. :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, Pahor ali kdo drug, je meni vseeno. Kdor misli, da lahko en človek spremeni stanje v naši državi, katero je že zasidrano globoko v celotnem sistemu....

Korenita sprememba, če bi bila, ne bi bila enostavna...le z volitvami. Še naprej bomo živeli v prirejeni pravljici ali uspavanki... Pa ne, da sem pesimist, še predolgo sem upal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ni za sekirat. Tudi problem Slovenije je zelo podoben problemom v drugih državah samo upravljalci kapitala so do moči prišli na malo drugačen način, kot drugje. Povsod manjšina izkorišča večino za svoje namene. Ga ni "dobrodelnika", da se bo postavil za večino in pri tem uspel. Moč, denar...ti so povsod vladarji, ne glede na to, koga ljudstvo izvoli. Zakoniti predstavniki ljudstva so le lutke v rokah "stricev iz ozadja". Minimalne plače in penzije za večino, to je neko darilo v zameno za vedno manj svobode posameznikov. Še malo, pa bodo uzakonili, kolikokrat na dan smeš na WC :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se boste lažje odločil, če greste na volitve v drugem krogu :D

Rezultat iskanja slik za grunf
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2017 ob 12:26, DAMI34 pravi:

in Murko :(

 

misliš da je Murku seže K. do kolen ?

Ob 24. 10. 2017 ob 16:15, vandrovec pravi:

jaz bom pa namesto volit šel raje pohajat :smoke:

sam res, kaj bi blo če noben ne bi šel 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predsednik države je po javnem mnenju le lutka.. zanima me kdaj so predsedniku države odvzeli funkcijo vrhovnega poveljnika vojske ter kdo jo sedaj opravlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

toliko o javnem mnenju lutkarjev..

v takšni državi nam vladajo lutkarji! :lol1:da pride do vojne smo v riti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

v takšni državi nam vladajo lutkarji! :lol1:da pride do vojne smo v riti...

Kar ste volili - to imate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, solorider pravi:

 

Glede na volilno udeležbo in število kandidatov bo izvoljeni predsednik še ponosen na svojo funkcijo???  Nekaj tisoč glasov ZA predsednika in nato ponosno vodit državo v imenu ljudstva je  sramota in ne čast. Ampak pri nas politiki nimajo ne vest, ne etike, ne morale... Zato pa nismo Bananastan ampak že kar Drekastan. ... :(

Popravljeno . Popravil The OO
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razpustit vlado, državne uradnike in začet na novo. Ampak, ker je preveč dobro plačanih birokratov je to misija nemogoče

Eden primer idiotskega birokratizma - avtorja teksta osebno poznam in vem, da je tako, kot je napisal !

”SLOVENIJA, najlepša dežela a z najbolj butastim, abotnim vodstvom, z polno mero udeležencev v vodstvu, kateri ne delajo nič drugega kot mešajo blatno vodo. Penzije so povečali, bravo. Pa ne na življenski minimum ampak tako pavšal. Prej sem imel za 40 let delovne dobe 478 evrov penzije. Sedaj imam 500. Za 2 evra presegam mejo za veteranski dodatek  (48evrov) in dodatno zdravstveno zavarovanje zato se mi to briše. Izračun kaže, da so mi povišali za 22 evrov, znižali pa za 76 evrov .Pa razumi te polne riti drugače kot nov varčevalni ukrep na račun najbolj ogroženih - penzionistov. Minister Erjavec pa nič!”

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, The OO pravi:

Razpustit vlado, državne uradnike in začet na novo. Ampak, ker je preveč dobro plačanih birokratov je to misija nemogoče

Eden primer idiotskega birokratizma - avtorja teksta osebno poznam in vem, da je tako, kot je napisal !

”SLOVENIJA, najlepša dežela a z najbolj butastim, abotnim vodstvom, z polno mero udeležencev v vodstvu, kateri ne delajo nič drugega kot mešajo blatno vodo. Penzije so povečali, bravo. Pa ne na življenski minimum ampak tako pavšal. Prej sem imel za 40 let delovne dobe 478 evrov penzije. Sedaj imam 500. Za 2 evra presegam mejo za veteranski dodatek  (48evrov) in dodatno zdravstveno zavarovanje zato se mi to briše. Izračun kaže, da so mi povišali za 22 evrov, znižali pa za 76 evrov .Pa razumi te polne riti drugače kot nov varčevalni ukrep na račun najbolj ogroženih - penzionistov. Minister Erjavec pa nič!”

Ko sem šel v penzion že izračuna nisem razumel, ker sem bil prepričan, da je fauš. Vprašam na Spiz, pa je bil odgovor v smislu basta, sledeči! Sem pa končno enkrat naredil nekaj tudi zase, proti pričakovanju familije sem odpravnino vložil v nakup sicer rabljenega mopeda. Nanj kar merkam, saj je sklad za morebitne interventne posege prazen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!