Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 10 urami, GizmoFighter pravi:

Elo, kakšno je kaj stanje na Mamut placu, kar se tiče debeline snežne odeje?

Jaz sem včeraj travo kosil! Še malo pa bo regrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo kosmatinci.

Letos se vam imam namen prvič pridružit na Mamutovanju, pa me zanima če imate kakšen nasvet za prvi obisk. Oblečt se znam primerno, bolj me zanima če je priporočen kakšen kos opreme na katerega nebi avtomatsko pomislil?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Sahbazz pravi:

Zdravo kosmatinci.

Letos se vam imam namen prvič pridružit na Mamutovanju, pa me zanima če imate kakšen nasvet za prvi obisk. Oblečt se znam primerno, bolj me zanima če je priporočen kakšen kos opreme na katerega nebi avtomatsko pomislil?

Kondom??:panic:

pa britvico.......če se ti motor pokvari....da si lahko žile prerežeš!

Popravljeno . Popravil bambi61
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bambi61 Takoj sem se na tole spomnil... (no-homo)
G3uArbA.gif

 

@Dr_Jakob 
Plahta, vidiš to se nebi spomnil. Dobra volja je dofolt, povrhu lahko prinesem kako kilo mastnih vicev. ;)
Se moram kje/komu prijavit da pridem, ali je dovolj če se tule javim? (BTW prideva 2)
Aja, pa še to, se kje dobite/dobimo preden se odrine na končno lokacijo, al vsak pride po svoje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start je kot vedno v petek na Trojanah ob 9:30-10h za glavnino.

Če ti ne znese takrat, pa nočeš it sam, čekiraj na FB in tu. Vsake toliko se kdo javi, da bi šel skupinsko gor.

Prijave niso potrebne, samo gor pridi (-ta).

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Dr_Jakob pravi:

Odvisno od tega, na kaj bi ti takoj pomislil.

*Motor mora bit delujoč, po možnosti registriran, če dodaš nekaj za boljši grip na snegu in ledu, si zmagal.

ta nekaj vzemi kot enormno pomanjševalnico.. krampi ali pa ketne so zadovoljiva rešitev..

pred 4 urami, Sahbazz pravi:

Prideva v petek 90%. BTW tist vikend je pust. Da no bo kdo brez maske/kostuma.:)

pr nas ni nikol pust na mamutih..zmer je mastn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo letos bomo do konca opedenali šotor, tako da bo mogoče nemoteno dogajanje tudi v primeru zares slabega vremena... Ker se v šotoru ne da kurit, bomo končno imeli peč na drva... Manjka samo še dimnik. Iščejo stare emajlirane (ali kakšne drugačne) cevi premera 100mm... Se komu slučajno kakšna valja doma?

IMG_20180119_102438.jpg

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš varianto, probaj it z nami v petek. Mamutovanje pride iz Mamutovo Potovanje. Sama pot gor je v skupini 100x bolj hecna kot ce gres sam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, SF pravi:

Evo letos bomo do konca opedenali šotor, tako da bo mogoče nemoteno dogajanje tudi v primeru zares slabega vremena... Ker se v šotoru ne da kurit, bomo končno imeli peč na drva... Manjka samo še dimnik. Iščejo stare emajlirane (ali kakšne drugačne) cevi premera 100mm... Se komu slučajno kakšna valja doma?

IMG_20180119_102438.jpg

Jaz imam odtočne plastične !Misliš da bi veljale? Drugače pa se doma valjam samo jaz..nič drugega!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišlo mi je na uho, da smo zopet prijavljeni na občini, policiji in vseh ostalih represivnih organih.

edino za furs ne vem...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ELO pravi:

prišlo mi je na uho, da smo zopet prijavljeni na občini, policiji in vseh ostalih represivnih organih.

edino za furs ne vem...

 

soseda moti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ELO pravi:

prišlo mi je na uho, da smo zopet prijavljeni na občini, policiji in vseh ostalih represivnih organih.

edino za furs ne vem...

 

Se opravičujem!Na FURS sem pozabil dat prijavo.Bom uredil v ponedeljek ko bom prijavil tudi na Zvezoprijateljevalkohola in društvu ZA mučenje živali!

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker s snegom bolj slabo kaže, (letos nisem zadolžen za njegovo nabavo), me zanima, če bi morebiti še kdo šel v petek vsaj dober del poti Proti Vitanju po bolj odročnih cestah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!